• Bist 100
  94.831
 • Dolar
  5,7762
 • Euro
  6,5675
 • Altın
  261,6380
İstanbul
18 / 25
0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Hırıstiyan liderin söylediklerine bakın

Hollanda’da koalisyon hükümetini oluşturan dört partiden biri olan Hrıstiyan Birliği’nin lideri Gert Jan Segers, NATO müttefiki Türkiye’ye yönelik olası bir saldırı durumunda, Hollanda’nın Türkiye’ye destek vermemesini istedi. NATO anlaşmasının 5 maddesinde, her hangi bir üye ülkeye dışarıdan saldırı olursa bu saldırı bütün ittifak ülkelerine yapılmış sayılır deniyor. Gert Jan Segers, Türkiye’ye saldırı olursa bu maddeyi tanımayalım diyor. Türk ve müslüman düşmanı olan Segers denen hadsiz, Türkiye’nin yürüttüğü politikalara karşı sert tedbirler alınmalıdır diyor. Ayrıca Avrupa Birliği'nin Türkiye’yle müzakereleri bitirmesi gerektiğini söylüyor. 

Ey sözde müttefikler, siz Türkiye’nin Amerika’dan sonra NATO’da ikinci büyük güç olduğunu bilmiyor musunuz? Türkiye NATO’dan çıksa sizler kafayı yersiniz. En kritik yerlerde Türk Askerinin görev yaptığını bilmiyor musunuz? Türkiye NATO nezdinde nerede görev yaptıysa bulunduğu yerlere insanlığı, şefkati, merhameti götürdü. Ya siz? Sizlerin Birleşmiş Milletler çatısı altında ne haltlar karıştırdığınızı, Hollandalı askerlerin Bosna-Hersek’te Müslüman halka nasıl kalleşlik yaptığını bütün dünya biliyor. Sırplar'ın katliamından kaçan Bosnalı Müslümanlar canlarını kurtarmak için Birleşmiş Milletler'de görevli Hollandalı askerlere sığınmıştı. O alçaklar kendilerine sığınan binlerce Bosnalı Müslümanı Sırp çetelerine teslim etti. Kendilerine Hollandalılar tarafından teslim edilen on binin üzerindeki Bosnalı Müslüman Sırplar tarafından katledilmişti. 
Şimdi bu alçak Hollandalı lider diyor ki biz Türkiye’nin politikasından rahatsızız. Hayırdır! Türkiye Ortadoğu’da ve kendi üzerinde oynadığınız pis oyunları bozduğu için mi rahatsızsınız? Eskisi gibi Türkiye’yi yönetemediğiniz veya sömüremediğiniz için mi rahatsızsınız? Yoksa Türkiye tam bağımsız bir ülke olduğu için mi? Türkiye Kendi savunma sanayisini güçlendirdiği için mi? Yoksa son 16 yılda Türkiye çok büyüdüğü için mi rahatsızsınız? 
Sizler kendinizi ne sanıyorsunuz da Türkiye’ye ayar çekmeye çalışıyorsunuz. 40 yıldır siz Avrupa ülkeleri, Amerika, İsrail, Rusya, NATO ve Vatikan...Terör örgütü PKK’yla mücadele ederken Türkiye’yinin yanında mıydınız? Tam tersi bugün olduğu gibi destek veriyordunuz. Allah muhafaza Türkiye’nin başına bir şey gelse eskiden olduğu gibi yine siz ehli küfür topluluğu olarak bir şey yapmazsınız. Ancak sizlerin başına bir felaket geldiğinde yine imdadınıza Türkiye koşar. Sizlere tavsiyem bir an önce içinizdeki Türkiye ve Müslüman düşmanlığınızı atın. Bu şuursuzluktan ve sık sık Türkiye’yi tehdit etmekten vazgeç geçin. Ne diyeyim; CENAB-I ALLAH BU GAFİLLERE YANMAYI NASİP ETSİN. ALLAH BİZ TÜRK VE MÜSLÜMAN TOPLULUĞUNU KİMSELERE MUHTAÇ ETMESİN. HELE HELE ALLAH BİZLERİ EHLİ KÜFRE MUHTAÇ ETMESİN. ALLAH DEVLETİMİZİ, ORDUMUZU HER DAİM GÜÇLÜ KILSIN. ALLAH DEVLETİMİZE, MİLLETİMİZE, BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZE ZEVAL VERMESİN AMİN.

Memiş Hoca Memişce Diğer Yazıları