0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
12 Ekim 2021 Salı 08:30:00 - Güncelleme:12 Ekim 2021 Salı 08:30:00

Uzman Astrolog Özlem Recep ile günlük burç yorumları - 12 Ekim

Bugün burçları neler bekliyor? Hangi burç nelere dikkat etmeli? Günün şanlı burçları neler? İşte Astrolog Özlem Recep yorumuyla 12 Ekim Salı günlük burç yorumları...

AKREP: ÇEVRESİNDEKİLERİN GERÇEK YÜZLERİNİ FARK EDECEK

YAY: SEVDİĞİYLE GELECEK PLANLARI YAPMASI MÜMKÜN

BAŞAK: İKİLİ İLİŞKİLERDEN YANA ÇOK ŞANSLI BİR GÜN

KOÇ: İŞ DEĞİŞİKLİĞİ YA DA EK GELİR KAPILARI AÇILABİLİR

Koç Burçları: Kariyerinizi önemsemeniz gereken bir süreçten geçmektesiniz. Evinizin içerisinde gelişen pek çok konu, sizin yıpranmanıza sebep verebilir. Tüm bunları geride bırakmalı ve açık düşmanlarınıza fırsat vermemelisiniz.

Boğa Burçları: Gizli düşmanlar ve gizli konular açığa çıkma enerjisinde bugün. Hukuksal konularınızla ilgili çözüm yollarına başvurabilirsiniz. Kim dost kim düşman ortaya çıkmak üzere.

İkizler Burçları: Gün içerisinde en fazla eşinizden destek göreceğiniz temalar sizinle birlikte. Ortaklık ya da herhangi bir iş anlaşması arifesindeyseniz maddi konulara dikkat ve temkinli yaklaşmalısınız.

Yengeç Burçları: Ailenizin içerisinde gerçekleşen konular, eşinizle aranızda sorunlara neden oluyor olabilir. Eski bir beraberlik ya da eski eşten gelecek haberlere de bugün açıksınız, düşmanlara dikkat.

Aslan Burçları: Kardeşler, uzak akrabalar, hukuk ve eğitim konularıyla ilgili zorlanırken bugün uzunca zamandır ihmal ettiğiniz gündelik işlerinizle kendinizi ilgilenmek zorunda kaldığınızı farkedebilirsiniz. Uzak seyahatler ya da taşınma planlarınız bulunuyorsa evcil hayvanınızın durumunu düşünmeyiyse aman ihmal etmeyiniz.

Başak Burçları: Parasal konularla iligli gelen - giden tablosu içerisinde dönüp dururken, aşkı nasıl da ihmal ettiğinizi farkedeceksiniz. Gün içerisinde tuhaf karşılaşmalar ve yarım kalan beraberliklere açık olduğunuz gibi, eğer ki evli ya da kalbiniz doluysa uzunca zamandır bulamadığınız romantizmi yakalayacağınız bir gün.

Terazi Burçları: Ben - sen kavgaları, evliliğim, eşim mi ben mi konularının içerisinde bir anne görünüyor. Anneniz bu ilişkinin neresinde? Ondan yardım almak, kendi kabuğunuza çekilmek ve bazen birilerinin neyi kaybettiğini göstermek önemli olabilir.

Akrep Burçları: Kardeşleriniz ya da yakın arkadaşlarınızın başındaki konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Parasal konularla iligli hukuksal işlemlerin gündemde olduğu bir süreçten geçmektesiniz aman dikkat.

Yay Burçları: Parasal konularla ilgili güzel gelişmelerin olduğu önemli bir süreçten geçerken, bunları yakın çevrenizle paylaşmak ne kadar doğru bilemedim. Operasyon ya da ameliyat konuları gündeminizde olabilir ya da başkalarının rahatsızlığıyla yakından ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.

Oğlak Burçları: Kendinizi doğru ifade etmek için fırsatınız bulunuyor. Açık düşmanlıklara oldukça açık bir süreçten geçerken, bu sürecin hanenize ya da kariyer konularınızı etkilemesi muhtemel.

Kova Burçları: Bilinçdışınızın zorlandığı konular gündeminizde olacak. Hukuksal konular, nafaka, kardeşler ve yakın arkadaşları ilgilendiren pek çok konunun içerisinde ben ne yapıyorum dediğinizi duyar gibiyim. Çalışanlarınız ya da çalıştığınız ortamda bulunan kişilerin sözleşme ve istifasıyla ilgili bir dönemeçten geçebilirsiniz.

Balık Burçları: Grupların içerisinde bulunmak, önemli telefon görüşmeleri almak ruhunuza iyi gelebilir. Hayal ve umutlarınıza odaklanmanız gereken önemli bir gün. Başkalarının sizin hayallerinizi çalmasına izin vermeyin.


Etiketler : Özlem Recep burçlar günlük burç yorumu
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX