0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
14 Ağustos 2021 Cumartesi 08:30:00 - Güncelleme:14 Ağustos 2021 Cumartesi 08:30:00

Haftalık burç yorumları! Kova karar aşamasında, Boğa yükselişte... Burçları bu hafta neler bekliyor?

Bu hafta burçları neler bekliyor? Hangi burç nelere dikkat etmeli? Yeni haftanın şanlı burçları hangileri? Haftalık burç yorumları: 20 Ağustos günü Uranüs geri harekete geçecek. Beklenmedik gelişmeler olabilir. Şaşırtıcı hatta şoke edici olaylar yaşanabilir. Boğa Burcu özellikle kariyer anlamında göz doldururken, Kova Burcu hayatının en önemli kararlarını alabilir.

Oldukça enerji yüklü bir haftaya giriyoruz. Özellikle 22 Ağustos günü kova burcunun zorlayıcı derecesinde gerçekleşecek olan dolunayın etkileri tüm hafta hissedilecek. 20 Ağustos günü Uranüs geri harekete geçecek. Beklenmedik gelişmeler olabilir. Şaşırtıcı hatta şoke edici olaylar yaşanabilir. Dünyada çeşitli yerlerde isyanlar, protestolar ve karmaşa ortaya çıkabilir. Eşitlik, adalet ve hukuk konuları ile ilgili sorunlar olabilir. Hayatınızda son haftalarda devam etmekte olan sorunlar ile ilgili radikal çözümler üretebilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler karşısında soğukkanlı olmanız gerekiyor. Fevri hareket ederseniz hata yaparsınız. Yaşananların aydınlanmanız için olduğunu fark etmeniz gerekiyor.

AKSİLİKLER OLABİLİR

15 Ağustos günü Merkür ile ay düğümleri arasında zorlayıcı etkileşim var. Dünyada fırtınalar, seller vb. gündeme gelebilir. İletişim sorunları ve bilgi kirliliği yüzünden ilişkiler bozulabilir. Evrak işleri ve sözleşmeler ile ilgili aksilikler olabilir. Önyargı, takıntı ve negatif düşüncelerden arınarak karar almalısınız. 16 Ağustos günü Venüs terazi burcuna geçiyor. Takip eden haftalarda ikili ve sosyal ilişkilerde denge, uyum ve adalet ihtiyacı ön planda olacak. Hayattan haz almak isterken zevke sefaya bağımlı hale gelmemek gerekiyor. Karşı tarafın haklarına duyarlı olmanız gerekiyor. Estetik zevkler, yaratıcılık ve sanat açısından olumlu gelişmeler yaşanabilir. Flört etme arzunuz da güçlü olacak. Ancak ilişkilerde derinliğin ihmal edilmemesi gerekiyor. Yüzeysel ilişkiler kalıcı olmayacaklar. 19 Ağustos günü Merkür ile Mars kavuşacaklar. Yepyeni bir karar alıp harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ancak aceleci ve fevri olmayın. Kırıcı olmadan kendinizi ifade edin. Dünyada kazalar, patlamalar ve şiddet içerikli olaylar gündeme gelebilir.

ABARTILI BEKLENTİLER

20 Ağustos günü Güneş ile Jüpiter arasında olumsuz etkileşim var. Aynı gün Merkür ile Plüton arasında olumlu etkileşim var. Zihinsel açıdan yeterli derinliğe ve bilgeliğe sahip olanlar hayatlarında değişim yaratacak kararlar alabilirler. Sezgilerini ve tecrübelerini bir potada eriterek başarılı olabilirler. Diğerleri ise abartılı beklentiler içinde olabilirler. Fevri, kibirli ve fanatik bir tutum içinde olarak bir çuval inciri berbat edebilirler. Özellikle bu hafta madalyonun aydınlık yüzünde mi yoksa karanlık yüzünde mi yer aldığınız önem taşıyor. Değişim ortaya yaratım ile mi çıkacak? Yoksa yıkım ile mi? Bu soruların cevabı özgür iradenize bağlı...

KOÇ

Bu hafta gündeminizde öncelik toplum önündeki statünüz, kariyeriniz ve işiniz olacak denilebilir. İşinize olduğunuzdan daha fazla odaklı olabilirsiniz. Otorite figürleri ile daha yakın ilişkiler söz konusu olacaktır. Empati yeteneğinizin fazlaca olacağı bu hafta da iş arkadaşlarınıza özel konular da dahil olmak üzere destek vereceksiniz. Çevrenizdekilere kendinizi göstermek sizin için önem kazanacağından özel hayatınız ile ilgili de açık verebilirsiniz. Sizde kalması gerekenler sizde kalsın. Unutmayın ki içinde bulunduğumuz bu zaman diliminde Merkür geri hareketinde ve yanlış anlaşılmalar, dedikodular, iletişim sıkıntıları söz konusu. Bu nedenle dikkatli olun. Arkadaş çevrenizle toplantılar yapmak, bir araya gelmek pandemi kurallarının az da olsa esnemesi ile size iyi gelecektir. Çünkü herkesin olduğu gibi sizin de sosyal çevreniz ile duygusal bağ kurma ihtiyacınız var. Bu hafta size bu açıdan fırsatlar sunacaktır. Aynı zamanda biraz kendinize vakit ayırmalı ve biraz kendinizi dinlendirmelisiniz. Geçmiş tecrübeleriniz aklınıza gelebilir, biraz yalnız kalıp eski albümleri karıştırabilirsiniz. Meditasyon, dua vb. yöntemler size bu dönem ruhsal açıdan çok iyi gelecektir. Hafta sonu egodan arınmak için mükemmel bir zaman dilimi. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. İkili ilişkiler ortaklı işler ve sizin adınıza güzel zamanlar diyebiliriz. Yeni aşk gelebilir. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Sosyal arkadaşlık çevreniz ve daha çok göz önünde olmak ile ilgili çalışmalar sosyal statünüz ve kazançlarınız konusunda güzel gelişmeler diyebiliriz.

BOĞA

Bu hafta hak ve adalet ile ilgili konularda daha duyarlı olacaksınız. Daha iyimser ve hoşgörülü davranışlar sergilemeniz olası bir durum. Hukuki süreçte olan konularınız var ise bu konular ile ilgili durumlara daha da yoğunlaşabilirsiniz. Geçmişinizde bazı sebeplerden dolayı yarım kalan eğitim ile ilgili durumlarınız varsa zihninizde tamamlamak için bir istek hissedebilirsiniz, bunu da sizde geri hareketinde olan Merkür düşündürecektir. Aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili olarak da her zamankinden daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Kendinizden üst pozisyonda olan insanlar da dahil olmak üzere, çalıştığınız insanlarla daha duygusal bağ kurma eğilimde olacaksınız. İniş çıkışlı duygu durumunuz bazı iletişim sıkıntıları yaşatabilir. Bu nedenle kontrollü davranmanız sizin lehinize olacaktır. Bunun yerine dışarıda arkadaşlarınızla buluşup onlarla paylaşımlar yapmak size daha iyi gelecektir. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Çalışma hayatınız birlikte çalıştığını kişiler ile güzel diyaloglar yaşanabilir. Dolunay ile birlikte kariyer hayatınız, toplum, statü ve aile ile ilgili güzel gelişmeler diyebiliriz. Daha çok göz önünde olabilirsiniz.

İKİZLER

Eşiniz ya da partneriniz ile ilişkinizde duygusallık ön planda olacaktır. Duygularınızda bazı ani iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinizi dengede tutmalı ve iletişim şeklinize dikkat etmelisiniz. Çünkü duygularınızın iniş çıkışlı olması karşı tarafa sizi olduğunuzdan farklı göstermenize sebebiyet verebilir. Geçmiş konuları gündeme getirebilir ve beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Bunun yerine birlikte seyahat planları yapabilir ve yeni yerler keşfetmenin tadına varabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu hafta da yaratıcı fikirler ortaya atabilir ve üstlerinizin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Aşk sevgi hobileriniz çocuklar ve eğlence hayatına yönelik güzel zamanlar sevgili ikizler. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte yurtdışı bağlantılı işler ticaret belki yeni eğitimler ve uzak akraba ilişkileri gündem olabilir.

YENGEÇ

Çalışma ortamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan duygusal durumunuzda kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilir ve daha çok gözlemci bir havada olabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşiniz ya da partnerinizle ilgili duygularınızın daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Daha fazla vakit geçirmek birlikte bazı aktivitelere katılmak sizi mutlu edecektir. Eğer ortaklı projeleriniz varsa bu konu ile ilgili de gündeminiz olacaktır ve bazı kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bu hafta da detaylara fazla takılmayın ve her şeyi akışına bırakın derim. Eğitim ile ilgili konularda bir gündeminiz var ise de bunlarla alakalı kendinizi daha emin hissedecek ve başlangıçlar yapabileceksiniz. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Aile ve yuva konularında güzel gelişmeler belki ev ile ilgili değişim zamanı olabilir. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte ortaklı işler banka kredi alacak verecek borç ve belki yeni bir iş sürecinin tamamlanması

ASLAN

Aşk hayatınız canlanacak. Duygularınızın daha coşkulu olacağı bu dönemde sevgiliniz ile birlikte çeşitli aktivitelere katılabilir ve ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Bunun dışında uğraştığınız el sanatları vb. hobileriniz varsa bunlarla ilgili de verimli bir süreçtesiniz. Her zamankinden daha başarılı eserler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili duygusal olarak kendinizi karışık hissedebilirsiniz. Bu nedenle bu duygu durumunuzun karışık olmasından ziyade bu hafta daha çok yaptığınız işe odaklanın derim. Çalışma alanınızda yapacağınız değişiklikler, düzenlemeler zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacaktır. Ortaklıklar ile ilgili gündemleriniz söz konusu ise detaylı düşünecek ve öyle karar vereceksiniz. Sezgilerinizde size bu hafta karar almanızda destek olacak kadar yoğun olacak. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Kısa seyahatler yakın akraba iletişimleri ve arabanız ile ilgili birtakım güzel gelişimler yaşayabilirsiniz. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte İkili ilişkilerinizde denge zamanı belki bir şeyler biterken yenileri gelebilir.

BAŞAK

Günlük rutinleriniz veya sorumluluklarınız ile ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir. Genel olarak gündeminizde çalışma ortamınız ve iş hayatınızdaki olaylar odağınızda olacaktır. İş ortamındaki duygusal gel git durumundan dolayı kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili planlar için uygun bir dönemdesiniz. Çevrenizdekilere karşı daha korumacı bir yapıda olacaksınız. Ayrıca girişimde bulunmak istediğiniz hukuki bir süreciniz var ise bununla ilgili de planlar yapabilirsiniz. Daha önceden başlatılmış olan süreçler için ise verimli ve anlaşmaya açık bir hafta diyebilirim. Eşiniz veya varsa ortağınız ile ilgili olarak değişken koşullar nedeniyle çalkantılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Gündeminizde eşinizin ya da başkalarının finans kaynakları, bankalar, krediler, ödemeler olabilir. Size önerim bu dönemde kendinizi içselleştirecek çalışmalar yaparak ruhunuzu beslemeniz. Bu dönem bu konularda verim almanız için çok uygun. Geçmişi geçmişte bırakmalı ve yolunuza kendi ışığınızla devam etmelisiniz. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Finansal konularda değişim yeni proje ve belki güzel paralar kazanacağınız zamanlar diyebiliriz. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Çalışma hayatında sıkı bir süreç sizi bekliyor. Sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var kendinizi çok yormayın

TERAZİ

Aile ve ev konularının gündemde olacağı bir haftadasınız. Ev işleri ya da evde yapılması gereken tadilatların başlaması için uygun bir süreç .Aynı zamanda aile bağlarınızında kuvvetleneceği bu dönemde ailenize karşı daha korumacı ve kollayıcı bir tavırda olabilirsiniz. Ve elbette ikili ilişkilerinizde olumlu süreçleri söz konusu. Partnerinizle duygularınızın daha kuvvetli olacağı bu süreçte birlikte romantik anlar geçirebilirsiniz. Çocukları olan terazi burcuysanız onlarla vakit geçirmek farklı aktiviteler yapmak sizi ruhsal açıdan çok besleyecektir. Günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile olan duygusal durumunuzda geçici süreliğine biraz dingin hissedebilir ve onlara karşı tepkisiz kalabilirsiniz. Bu süreçte kendinize ve sağlığınıza odaklanmalı ve akışta kalmalısınız. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Değişim kendinize gelme ve harika zamanlar geliyor sevgili teraziler. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Aşk sevgi hobiler çocuklarınız ve parlama zamanı diyebiliriz.

AKREP

Maddi kaynaklarınızın gündemde olacağı bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Ticaret işleri ile ilgili bir gündeminiz varsa karar almanızı gerektirecek durumlarda dikkatli olmanızı öneririm. Duygusal iniş çıkışlarınız sizi yanıltabilir. Eviniz, aileniz ve yakın çevreniz ile iletişim açısından baktığımızda duygusal durumunuzun olduğunuzdan daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Onlarla daha sıcak ve samimi ilişkiler kurmalısınız. Kısa seyahat planları yapabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu sizi ruhsal açıdan çok besleyecek. Ayrıca bu hafta partnerinizle ile birlikte geçireceğiniz zaman her zamankinden daha verimli ve sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Sevgili akrepler kendinize dönme meditasyon dua ve içsel olarak huzur zamanı. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Aile yuva konuları gündemde belki bir tadilat belki ev değişimi taşınma yaşanabilir.

YAY

Bu hafta duygusal tepkilerinizi saklamayacak ve kendinizi her koşul ve durumda net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Aynı zamanda alıngan ve hassas hissedebilirsiniz. Bu nedenle biraz aceleci tavırlar sergilemeniz olası. Ayrıca parasal konular ön planda olacaktır. Bir şeyler satın almak için para harcayabilirsiniz. Sadece bir şeylere sahip olmak için hareket etmemelisiniz. Sonradan pişman olacağınız alışverişlerden kaçınmalısınız. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularla daha yakından ilgilenecek ve kendinizi daha evcimen bir yapıda hissedebilirsiniz. Ailenizle duygusal paylaşımlarınızın yoğun olacağı bu süreç sizi manevi açıdan beseleyecek ve güzel bir hafta geçirmenize neden olacaktır. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Sosyal çevre arkadaşlarınız ve güzel zamanlar sizinle olacak. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Kısa seyahatler ,arabanız ve belki bir eğitim sürecine başlamak.

OĞLAK

Hem bedensel hem ruhsal olarak özgürlük ve bireysellik ihtiyacınızın artacağı bu hafta da odağınız sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz olabilir. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri size iyi gelecektir. Problemlerinizin olduğu ilişkileriniz söz konusu ise bu hafta akılcı konuşmalar yaparak çözümler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizi yoğun duygusallık içinde biraz dağınık hissedebilirsiniz. İç dünyanızın çalkantılı olması nedeniyle biraz adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz fakat bunu meditasyon, dua vs. aktivitelerle dengelemeniz de mümkün. Bu süreçte ihtiyacı olan insanlara destek olmak veya hasta insanlara yardımcı olmak sizi ruhsal açıdan çok dengeleyecektir. Böylelikle kendinizi daha rahat hissedecek ve istek ve duygularınızı kolay ve anlaşılır bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ayrıca maddi olarak harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririm. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Kariyer hayatınız belki terfi ve maaş olarak iyileşme gibi durumlar ve aileniz ile ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. 22 Ağustos Pazar günü Kova burcunun 29 derecesinde yaşanacak dolunay ile birlikte Finansal konularda değişim yeni proje ve belki güzel paralar kazanacağınız zamanlar diyebiliriz.

KOVA

Maddi kaynaklarınız ile dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Duygusal güven ihtiyacınız artacağından alışveriş yaparak kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz ama bunun yerine farklı aktiviteler ile duygusal güvenlik artışınızı dengeleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle kısa seyahatler için iletişime geçebilir, planlar yapabilirsiniz. İletişiminiz ve fikirleriniz bu hafta her zamankinden daha verimli olacak. Duygularınız yerine zihninizi aktif edeceksiniz. Aklınızdakileri çevrenizdeki insanlara daha rahat aktarabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi edinmek, eğitim öğretim gibi konularda girişimde bulunmak ya da sosyal medya ile ilgili konulara yönelmek adına uygun bir süreçtir. Aynı zamanda ailevi konular varsa gayrimenkulle ilgili konular gündeminizde olacaktır. Bu süreçte daha evcimen olabilir ve kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz. Empati kurarak çevrenizdeki insanlara destek olmak size de ruhsal açıdan iyi gelecektir. Bu süreçte evde zaman geçirmek, yemek yapmak ve kendi iç dünyamıza yönelik bir takım çalışmalar yapmak iyi gelebilir. Dolunay ile birlikte kendiniz ile ilgili karar zamanı. Birincil motivasyonunuz ön planda değerlendirin.

BALIK

Haftaya kariyeriniz odaklı başlıyorsunuz. Yeni projeler oluşturabilir var olan koşullarda yeni planlar yapabilir ve ekip arkadaşlarınızla hem iş hem duygusal bağlamda iyi hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişen olumlu koşullar size iyi hissettirecek ve sosyal hayatınızda da daha aktif olduğunuz bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek size duygusal olarak iyi gelecektir. Bunun yanı sıra iç dünyanızda biraz sessizleşebilir ve kendinizi kararsız hissedeceğiniz konular olabilir. Hızlı kararlar almak yerine akışta kalmalı ve olması gereken ne varsa oluyor düşüncesi ile rahatlamalısınız. Duygusal tepkilerinizi saklayamayacağınız, iniş çıkışlarınızı net bir şekilde yaşayacağınız zamanlardır. Aşırı hassas, alıngan ve değişken olabilirsiniz. 16 Ağustos pazartesi günü Venüs sevdiği ve yöneticisi olduğu terazi burcuna geçiş yapacak. Siz Balıkların ortaklı işleri finansal durumları ve alacak verecek dengesinde yeni başlangıçlar olabilir. Sağlığınıza dikkat edin kendinizi çok fazla yormayın.

UZMAN ASTROLOG BARIŞ ÖZKIRIŞ

Etiketler : haftalık burç yorumları burçlarda bu hafta astrolog barış özkırış kova burcu boğa burcu
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes