0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Temmuz 2022 Salı 16:00:00 - Güncelleme:19 Temmuz 2022 Salı 16:00:00

Terör örgütü PKK/YPG, rejim bayraklarıyla gizlenmeye çalışıyor

Kaynak: TRT Haber

ABONE OL

Türkiye'nin olası bir harekatı öncesinde paniğe kapılan terör örgütü PKK/YPG, işgal ettiği bölgelerde Esed rejiminin bayraklarıyla kamufle olmaya çalışıyor. Teröristlerin Ayn el-Arab kırsalında astığı bayraklar, Türkiye tarafından da görülebiliyor. Bayrakların altındaki mevzilerde ise Esed rejimi askerleri değil, PKK/YPG'li teröristler nöbet tutuyor.

Suriye'de terör örgütü PKK/YPG'nin işgali altındaki bölgelerde yaşayanlar, Türkiye'nin düzenleyeceği harekatı bekliyor.

İşgalci terör örgütü ise Türkiye karşısında başarı şansı olmadığı için kendisini kamufle etmeye çalışıyor.

Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Münbiç ve Tel Rıfat'a başlatacağı büyük harekat öncesinde işgal ettiği alanlarda büyük panik yaşayan ve arayış içinde olan terör örgütü PKK/YPG, rejimin bayrağına sarıldı. Teröristler, yıllardır paçavralarının asılı olduğu Ayn el-Arab kırsalında Esed rejiminin bayrağını astı.

Ayn el-Arab'da kritik noktalara çekilen rejim bayrakları, Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinden görülebiliyor. Bayrakların altındaki mevzilerde ise Esed rejimi askerleri değil, PKK/YPG'li teröristler nöbet tutuyor.

Etiketler : PKK/YPG İRAN Ayn el-Arab Esed rejimi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes