• BIST
  1524.49
 • Dolar
  7,4627
 • Euro
  9,0240
 • Altın
  437,8100
0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Haziran 2019 Cumartesi 09:20:00 - Güncelleme:11 Temmuz 2019 Perşembe 10:17:00

22 Haziran günlük burç yorumları!

Günlük burç yorumları 2 Haziran Cuma günü için araştırmalar yapılıyor.

Günlük burç yorumları 21 Haziran Cuma günü araştırması yapılıyor. Bugün burcunuz size neler söylüyor? sorusunun yanıtı merak ediliyor.

GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI 21 HAZİRAN CUMA 

Koç Günlük Burç Yorumu
Güne başladığınızda Ay, Kova burcunda ilerliyor. Saat 18:54 itibariyle ise boşluğa giriyor. Şansa ihtiyacım var dediğiniz konular varsa bu saatten önce eyleme geçmelisiniz. Bugünün ise iki farklı önemli olayı var. 

Boğa Günlük Burç Yorumu
Günün başlangıcında Ay, Kova burcunda hareket ediyor. Saatler 18:54 olduğunda ise yarına kadar boşlukta hareketini sürdürüyor. Kariyer hayatınızda neticesiz kalan durumlar yaşayabilirsiniz. 

İkizler Günlük Burç Yorumu
Ay, günün başlamasıyla Kova burcunda hareket ediyor. Saat 18:54 olduğunda Ay, uzun süreliğine boşluğa giriyor. Akademik hayatınızda sonuçlandıramadığınız konular önünüze gelebilir. Tatil planları yapıyorsanız internetten ödeme için yarını bekleyin. 

Yengeç Günlük Burç Yorumu
Gün boyunca Ay, hareketini Kova burcunda sürdürüyor. Saat 18:54 itibariyle ise Ay, yarına kadar hareketini boşlukta sürdürüyor. Finansal işlemleriniz havada kalabilir. 

Aslan Günlük Burç Yorumu
Ay, tüm gün Kova burcunda hareket ediyor. 18:54 itibariyle de uzun süreli olarak boşluğa giriyor. Bu zamandan sonra ilişkinizde net cevaplar aradığınız bir süreçte olabilirsiniz. 

Başak Günlük Burç Yorumu
Günün tamamında Ay, Kova burcunda ilerliyor. Saat 18:54 olduğunda Ay, uzun bir müddet hareketini boşlukta sürdürecek. Bu saate kadar ofisteki işlerinizi tamamlamanızda yarar var.

Terazi Günlük Burç Yorumu
Ay, bugün itibariyle Kova burcundaki hareketine devam ediyor. Saat 18:54’te ise hareketini boşlukta sürdürmeye başlıyor. Sevdiğinizle ilgili çözmeniz gereken problemler için gündüzü tercih etmeniz iyi olacaktır. 

Akrep Günlük Burç Yorumu
Tüm gün Ay, Kova burcunda hareket etmeye devam ediyor. Ay, saat 18:54 itibariyle ise boşluğa giriyor. Evinizdeki eksik işleri tamamlamak için akşamı değerlendirebilirsiniz.

Yay Günlük Burç Yorumu
Günün genelinde Ay, Kova burcunda hareket ediyor. İlerleyen saatlerde 18:54 itibariyle Ay, boşluğa giriyor. Önemli görüşmelerinizi bu zaman öncesinde yapmanızda yarar var. Gönderdiğiniz mesajlar havada kalabilir Tekrardan kontrol etmeniz iyi olabilir. 

Oğlak Günlük Burç Yorumu
Bugünün tamamında Ay, Kova burcundaki seyrine devam ediyor. Saat 18:54’ten sonra ise uzun süre boyunca boşlukta hareket ediyor olacak. Bu zamanın sonrasında emin olmadığınız yerlerden harcama yapmayın.

Kova Günlük Burç Yorumu
Ay, günün tamamında sizlerin burcunda hareket ediyor. Saatler 18:54’ü gösterdiğinde ise yarına kadar hareketine boşlukta devam ediyor. Kendinizle ilgili değişimler yapmakta kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. 

Balık Günlük Burç Yorumu
Bugün Ay, hareketini Kova burcunda devam ettiriyor. Saat 18:54 itibariyle uzun bir müddet hareketini boşlukta sürdürüyor. Yeni işlere başlamak için yarına kadar beklemeniz iyi olacaktır.