0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Nisan 2022 Cumartesi 22:32:00 - Güncelleme:30 Nisan 2022 Cumartesi 22:32:00

1 Mayıs'ta trafiğe kapatılacak yollar belli oldu!

Kaynak: AA

ABONE OL

Yarın 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü. Bu kapsamda sendikalar İstanbul'da çeşitli etkinlikler gerçekleştirecek. Valilik de yarın kapatılacak yolları ve alternatif güzergahları duyurdu.

Türk-İş temsilcileri 1 Mayıs Günü Taksim Anıtı'na çelenk bırakacak.

DİSK ve KESK ise 1 Mayıs'ı yine birlikte kutlayacak. İki konfederasyon, 1977'nin 1 Mayıs'ında hayatını kaybedenleri Kazancı Yokuşu'na karanfil bırakarak anacak.

Ardından DİSK, KESK, TMMOB, Türk Tabipleri Birliği ve Türk Dişhekimleri Birliği, Maltepe Miting alanında olacak.

İstanbul'da kapanacak yollar ve alternatif güzergahlar

Maltepe Etkinlik Alanı'nda düzenlenecek "1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü" etkinlikleri kapsamında yarın saat 06.00 itibarıyla Turgut Özal Bulvarı (Maltepe-Kartal Sahil Yolu, Küçükyalı Maltepe Evlendirme Dairesi önü ile Kartal Çanakkale Caddesi Kavşağı arasında kalan kısım) ve bu caddeye çıkan tüm sokaklar trafiğe kapatılacak.

Buna alternatif olarak D-100 ve Maltepe Bağdat Caddesi kullanılabilecek.

Beyoğlu'nda yarın saat 06.00 itibarıyla etkinlik bitimine kadar Sıraselviler Caddesi, Tak-ı Zafer Caddesi, Sadri Alışık Sokak, Atıf Yılmaz Caddesi, Balo Sokak, Turnacı Başı Caddesi, Zambak Sokak, Meşelik Sokak, Yeni Çarşı Caddesi, Kumbaracı Yokuşu, Asmalı Mescid Caddesi, Meşrutiyet Caddesi, Hamal Başı Caddesi, Kamer Hatun Caddesi, İlk Belediye Caddesi ve Ensiz Sokak trafiğe kapalı olacak.

İnönü Caddesi ve Mete Caddesi ise sorumlu il emniyet müdür yardımcısı tarafından değerlendirilerek trafiğe açılabilecek.

Bu yollara alternatif güzergah olarak Refik Saydam Caddesi, Tarlabaşı Bulvarı, Meclis-i Mebusan Caddesi, Tersane Caddesi, Mebusan Yokuşu, Boğaz Kesen Caddesi ve Defterdar Yokuşu kullanılabilecek.

Etiketler : İstanbul etkinlik İstanbul'da kapanacak yollar
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX