• BIST
  1328.73
 • Dolar
  7,8187
 • Euro
  9,3602
 • Altın
  449,5470
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Nisan 2017 Pazar 15:08:00 - Güncelleme:16 Nisan 2017 Pazar 16:44:00

Hayır'cı Ali Bayramoğlu 'Evet' oyuna basınca görevlilere saldırdı

Ali Bayramoğlu referandum için gittiği sandıkta oyunu yanlış kullandı. Yeniden oy pusulası alamayınca bir kişiyi darp etti.

 

Ali Bayramoğlu “hayır” oyu yerine “evet” oyu kullanınca olay çıkardı. Yeniden oy pusulası isteyen Bayramoğlu’na Seçim Kanunu gereğince yeni oy pusulası verilmedi. Saldırganlaşan Bayramoğlu, bir kişiyi darp etti. 

 

OLAY ÇIKARAN Ali BAYRAMOĞLU'NA KINAMA

AK Parti Beşiktaş İlçe Başkanı Ferşat Yıldırım yaşanan olayla ilgili, "Yanındaki adamlarıyla Şair Nedim İlkokulundaki görevlimizi darp eden gazeteci(!) Ali BAYRAMOĞLU'nu kınıyorum!" dedi.

 

"BAYRAMOĞLU OLAYI PROVAKE ETMEYE ÇALIŞIYOR"

Bayramoğlu'nun oyunu kullandığı sandık kurulunda görevli olan Safa Albayrak ise "Bayramoğlu oyunu yanlış kullandı, tekrar pusula istedi fakat kanun gereği yeni pusula verilmedi. Bunun üzerine durumu provake ederek olay çıkardı." dedi.

 

ALİ BAYRAMOĞLU: ŞEREFSİZ SEN KİMSİN

Darp edilen Safa Albayrak, "Ali Bayramoğlu zaten oy kullanmaya organize olup gelmiş, okul onların hakimiyetinde, kendisi oyunu yanlış kullanıp sandık görevlileriyle münakaşa etti. Biz de olaya müdahale edince 'Şerefsiz sen kimsin' deyip üzerimize yürüyüp darp etti. Daha sonra okuldan çıkıp geri geldi ve 'İtler, köpekler' deyip bağırıp çağırdı, sonrasında emniyetten geldiler ve olaya müdahale ettiler. Kendisiyle birlikte gelen bir kişi de yeğenimi darp etti, şu an Şişli Etfal'de rapor hazırlanıyor." dedi.

 

Turgay Güler'den Ali Bayramoğlu'na tepki

Güneş Gazetesi Genel yayın yönetmeni Turgay Güler oyunu yanlış kullanıp 'Evet'e basan ardından ortalığı birbirine katan 'Hayır'cı gazeteci Ali Bayramoğlu'na, '' Ali Bayramoğlu Hayır yerine Evet'e basmış. Yeniden oy kağıdı istemiş. Doğal olarak vermemişler. O da küfür edip saldırganlaşmış'' dedi.

 

Ali Bayramoğlu Hayır yerine Evet'e basmış.
Yeniden oy kağıdı istemiş.
Doğal olarak vermemişler.
O da küfür edip saldırganlarmış

— Turgay Güler (@turgayguler) 16 Nisan 2017