• Bist 100
  108786
 • Dolar
  5,8106
 • Euro
  6,4320
 • Altın
  273,2950
İstanbul
11 / 14
0530 708 54 54
0530 708 54 54
25 Mayıs 2019 Cumartesi 15:00:01 | Son Güncelleme: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 15:05:04

Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı evlerini ayırdı mı? İlk açıklama geldi

4 ay önce evlenen Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı arasında kıskançlık krizi çıktığı, çiftin evlerini ayıracağı iddia edilmişti. Bir başka iddia ise Sinan Akçıl ile Burcu Kıratlı’nın bayram sonrası boşanacağı yönündeydi. Sinan Akçıl’dan boşanma iddiaları üzerine açıklama geldi.

Sarkıcı Sinan Akçıl, oyuncu sevgilisi Burcu Kıratlı ile geçen ocak ayında     Amsterdam’da evlenmişti. Bir ay önce ikilinin evlilikleri hakkında şok bir iddia ortaya atılmıştı. Çiftin aralarında yaşanan kıskançlık krizi nedeniyle boşanmaya karar verdikleri söylenmişti. Burcu Kıratlı’nın kıskançlık krizine girdiği, Sinan Akçıl’la konuşmadığı, Akçıl’ın ise “Evdeki tedirginlikten ötürü şarkı yapamıyorum deyip evleri ayırdığı iddia edilmişti.

SİNAN AKÇIL: BİR SÜRE AYRI YAŞADIK

‘Boşanma’ iddialarının ardından soruları yanıtlayan Sinan Akçıl, bir süre ayrı yaşadıklarını doğrulayarak “Bu konularda konuşmam doğru değil, özel konular bunlar, biz bunu kendi aramızda düzgün bir şekilde çözmeye çalışıyoruz, bir dönem ayrı yaşadığımız doğru ama şu an aynı evdeyiz, önemli olan iç huzurumuz, bu süreçte ne o üzülsün ne ben üzüleyim’ diyorum” dedi.

BAYRAM SONRASI BOŞANIYORLAR İDDİASI

Ancak Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı'nın avukatları aracılığıyla boşanma dilekçelerini mahkemeye verdikleri ve boşanma sürecinin başladığı öğrenildi. Karşılıklı açılan boşanma davalarının bayram sonrasında sonuçlanacağı ve çiftin önümüzdeki ay boşanacakları iddia edildi.

Şarkıcı ve söz yazarı Sinan Akçıl, Hollanda'nın başkenti Amsterdam'da 23 Aralık 2018'de evlenme teklifi yaptığı oyuncu Burcu Kıratlı ile geçtiğimiz ocak ayında yine aynı şehirde nikah masasına oturmuştu. Yakın dostlarının katıldığı törende, nikâhı Türkiye'nin Amsterdam Başkonsolosu Engin Arıkan kıymıştı.

Burcu Kıratlı nikah sonrası sosyal medya hesabından yaşadığı mutluluğu şu sözlerle dile getirmişti: Masalsı ama çılgın... 'Lunapark gibi bir hayatımız olacak, seninle' dediğinde... Küçük çocuk sevinciyle baktık birbirimize ve güldük. Her saniyesi öyle gerçekten. Yeni yılım ve bundan sonraki her yıllarım seninle daha güzel, daha gerçek ve daha lunapark olacak...

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT