0530 708 54 54
0530 708 54 54
29 Temmuz 2020 Çarşamba 12:32:00 - Güncelleme:29 Temmuz 2020 Çarşamba 12:46:00

CHP'li Ekrem İmamoğlu ve Kadıköy Belediyesi'nin maskesi düştü!

CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi'nin Halk TV patronuna rant kapılarını açtığı ortaya çıktı. Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'na CHP'li İBB ve Kadıköy'ün maske ihalesi verdiği belirlendi.

CHP yandaşı Halk TV'nin patronu Cafer Mahiroğlu'na bu kez CHP'li İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Kadıköy Belediyesi'nin rant kapılarını açtığı ortaya çıktı.

HALK TV PATRONUNA MASKE İHALESİ

Sabah'ın haberine göre, Çin'den tüm dünyaya yayılan koronavirüsü fırsat bilen CHP'li belediyeler Halk TV'nin patronuna maske ihalesi verdi. 'Eşe, dosta ihale yok' şeklinde açıklamalarıyla çelişen Ekrem İmamoğlu'na tepki yağdı.

İZMİR VE BOLU'YA DA MASKE

Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan Ekrem İmamoğlu'nun yanı sıra CHP'li İzmir ve Bolu Belediyeleri'nin de Cafer Mahiroğlu'na maske ihalesi verdiği biliniyor

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes