0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
07 Ağustos 2020 Cuma 15:04:00 - Güncelleme:07 Ağustos 2020 Cuma 15:30:00

Bakan Varank: Türkiye ekonomisinin yönü üretim, istihdam ve inovasyondur

Bakan Varank Türkiye ekonomisine yönelik açıklamalarda bulundu. Varank açıklamasında "Makro göstergelerdeki dalgalanmalar Türkiye ekonomisinin gerçeğini yansıtmıyor. Türkiye ekonomisinin yönü üretim, istihdam, inovasyondur. Her zaman olduğu gibi kalkınmaya dönük, yatırım iştahını artıran adımlarla Türkiye'yi hep beraber hak ettiği seviyelere taşıyacağız." ifadelerine yer verdi

Bakan Varank sosyal medya hesabından döviz kuruna ilişkin açıklamalarda bulundu. Dalgalanmanın Türkiye'nin gerçeğini yansıtmadığının altını çizen Bakan Varank Türkiye ekonomisinin yönünün üretim ve istihdam olduğunu kaydetti.

TÜRKİYE'NİN YÖNÜ ÜRETİM, İSTİHDAM VE İNOVASYONDUR

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın Twitter'dan yaptığı döviz kurundaki hareketlilikle ilgili paylaşımı şöyle:

Makro göstergelerdeki dalgalanmalar Türkiye ekonomisinin gerçeğini yansıtmıyor. Türkiye ekonomisinin yönü üretim, istihdam, inovasyondur.

Her zaman olduğu gibi kalkınmaya dönük, yatırım iştahını artıran adımlarla Türkiye'yi hep beraber hak ettiği seviyelere taşıyacağız.

Etiketler : mustafa varank döviz kur türkiye ekonomisi
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes