• BIST
  1302.6
 • Dolar
  7,7872
 • Euro
  9,3442
 • Altın
  443,7460
0530 708 54 54
0530 708 54 54
27 Ocak 2019 Pazar 12:43:00 - Güncelleme:27 Ocak 2019 Pazar 12:45:00

Konyaspor'dan Skubic ve Milosevic'e 3'er yıllık imza

Konyaspor'dan Skubic ve Milosevic'e 3'er yıllık imza Spor Toto Süper Lig ekibi Atiker Konyaspor, Skubic ve Milosevic ile 3'er yıllık yeni sözleşme imzaladığını resmen açıkladı.

Konya ekibi resmi sitesinden Skubic'in imzası için şu açıklamayı yayınladı; 

Atiker Konyaspor’umuzun Antalya kampında transfer komitemizle futbolcumuz arasında gerçekleştirilen görüşmeler sonunda 3 yıllık anlaşma sağlanmıştı. Nejc Skubic için Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda imza töreni gerçekleştirildi. Törene Asbaşkanlarımızdan Osman Koçak, Skubic’in eşi Jusa Neza Mihelcic ve oğlu Lan Skubic katıldı. Törende konuşan Asbaşkanımız Osman Koçak “ Skubic Türkiye Süper Lig’in en değerli futbolcuları arasında üst sıralarda yer alan bir oyuncu. Kendisi ile 3 yıl daha devam etme kararı aldık. Antalya kampında yapılan görüşmeler neticesinde tüm konularda anlaştık ancak Skubic imzayı Konya’da atmak istediğini bizlere iletti. Bu aidiyet hissi hepimizi çok mutlu etti ve bugün kendisi için burada imza töreni yapıyoruz. Performansından, takıma ve camiaya uyumundan son derece memnunuz. Onu artık bizden biri gibi görüyoruz. Öyle inanıyoruz ki , Skubic önümüzdeki süreçte kulübümüzü öngördüğümüz hedeflere ulaştırmada büyük katkı sağlayacak. Kendisine ve camiamıza imzanın hayırlı olmasını temenni ediyoruz” dedi.

İmza töreninde konuşan Skubic ise “Çok mutluyum tekrardan yuvadayım. Yuvada devam ettiğim için kendimi çok mutlu hissediyorum. Konya’yı, Konyaspor’u ikinci evim olarak görüyorum. Üç sene daha Aykut Hocamızla birlikte büyük başarılara imza atacağımıza inanıyorum. Zaten bu imzayı atmamdaki en büyük faktörlerden bir tanesi birkaç ay önce Aykut Hocamızın tekrardan kulübümüze geri dönmesiydi. Onunla çalışmaktan gerçekten çok büyük mutluluk duyuyorum. Ümit ediyorum bu sezon başarılı bir sezon geçirip önümüzdeki sezon Avrupa Ligi’nde kulübümüz yer alabilecek.
 
TARAFTARI ÇOK SEVİYORUM

Gerçekten onları çok seviyorum. Bana kalırsa Konyaspor taraftarları Türkiye’nin en büyük taraftar grubu. Çok kıymetliler, değerliler... Çünkü bize hem iyi günlerimizde hem kötü günlerimizde destek oldular. Geçen sene zorlu bir lig süreci geçirmiştik ve deplasmanda olsun evimizde olsun hiçbir zaman desteklerini bizden esirgemediler. O yüzden kendilerini çok çok seviyorum. Onlarla tekrardan birlikte olmak gerçekten beni çok heyecanlandırıyor, mutlu ediyor” şeklinde düşüncelerini ifade etti. Bu sezonun ikinci yarısından itibaren aile bireylerinin katılımıyla gerçekleşen ve geleneksel hale getirdiğimiz imza töreninin sonunda Nejc Skubic, günün anısına eşi ve oğluyla birlikte fotoğraf çektirerek Atiker Konyaspor taraftarlarına aile fertleriyle selam gönderdi.