0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Galatasaray’da karmaşa var

Başkanlarımız arasında geçimsizlik var. Dursun Özbek, harcadığı paraları geri istemekte. Ada’ya ve kulübün bütün şirketlerine haciz koyacaktı. Camianın verdiği sert tepkiden dolayı erteleme yapmış durumda. Camiada büyük bir sıkıntıya girmiş durumda. İpotek koyduğu yerler bütün gayrimenkuller olmakta. G.Saray camiasının büyük tepkisinden sonra şimdilik ertelemek için konuşma yapıyor. Ülkemizin en büyük kulübünü bu hale düşürenlere camia gereken faturayı kesebilir. G.Saray’a başkan ve yönetici olanların çoğunluğu, kulübü için harcadığı parayı istemesini bırakın, konuşması bile ayıptı. Yöneticiler kulübüne verdiği paraları bile kimseye söylemezlerdi.

Devir değişti gitti. Yerlerine kimler geldi. Galatasaray sayfalarının renklerini siyah yapanlara yazıklar olsun. En kısa zamanda olaylar oluşmadan Özbek ile kulüp başkanımızın bir araya gelmeleri gerekiyor. Neden bu günlere gelindiğinin hesabını genel kurul üyeleri bir gün gelir sorar. Futbol, voleybol, basketbol takımlarındaki moral bozucu bir ortam kulübümüzün belini kırar. Sporcuların çoğunluğu bu olaydan sonra para alamayacağız diye düşünerek kaybedeceğini de düşünmediniz mi sayın eski başkan. İki beklemişsiniz, üç ay daha bekleyemez miydiniz. Şimdi yaratılan bu moral bozucu olayların varlığına sebep olanlar gün gelir faturasını öderler. Dursun bey acele edip kulübü çökertmemeliydi. G.Saray size zamanı gelince paranızı verirdi. Ama bu olaydan sonra sporcular moral bozukluğundan etkilenirse bunun faturasını kim ödeyecek? Bir an önce G.Saray’a zarar vermekten uzak durmalısınız.

Doğan Sarıbeyoğlu Diğer Yazıları

Terim’le uğraşmayın

15 Eylül 2019

Galatasaray zorda

07 Eylül 2019

Galatasaray başarısız

27 Ağustos 2019

Futbolumuz güç kaybediyor

20 Ağustos 2019

Galatasaray’da karmaşa var

14 Ağustos 2019

Fatih Terim ve Galatasaray

07 Temmuz 2019

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes