0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Galatasaray zorda

Mali zorluktan gereken futbolcuları transfer edemediler. Bugüne kadar kazandıkları puanla ancak sekizinci sırada olabildiler. Gelecek günlerde neler yapacaklar da parayı bulabilecekler henüz belli değil. Takım sahada hevesi, gereken çabayı gösteremiyor, yan pas geri pas yaparak vakit doldurmakla oynuyorlar. Sekizinci sıradalar, bakalım önümüzdeki maçlar ne gösterecek. Mevcut futbolculara ilave güçlü iki futbolcu alınmasına çaba gösterilmeli olduğunu düşünüyorum. Parasal sıkıntılar her kulüpte var, ne yaparak buluyorlar bilmiyorum. Takımlar sahaya 11 yabancı ile çıkıyorlar bazılarında hiç yerli futbolcular göremiyoruz. Bu davranışlarla futbolumuza büyük zarar verdiğimizin farkında değiliz.

Gelecek günlerde ulusal takımımızı ecnebi futbolcuları vatandaş yaparak bulma yoluna gidilebilir. Yaşadığımız yıllarda Güreş takımımızın yok edilişi de böyle olmuştu. Yabancılar geldikçe futbolumuz da yok olup gidecek. Genç ve yetenekli futbolcularımız artık kulübede oturtuluyor. Dikkat ederseniz devamlı yurt dışında maçlara gidiliyordu. Uluslararasında önemli yerimiz olmuştu, UEFA Kupası’nı almış, şampiyon kulüplerde yarı final oynamış konuma gelmiş olduğumuz yıllar artık yok. Doldur yabancıları ver paraları mantığı devam ederse gelecek günlerde yok olup gidecek konuma gelebiliriz.

Doğan Sarıbeyoğlu Diğer Yazıları

Terim’le uğraşmayın

15 Eylül 2019

Galatasaray zorda

07 Eylül 2019

Galatasaray başarısız

27 Ağustos 2019

Futbolumuz güç kaybediyor

20 Ağustos 2019

Galatasaray’da karmaşa var

14 Ağustos 2019

Fatih Terim ve Galatasaray

07 Temmuz 2019

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes