0530 708 54 54
0530 708 54 54
02 Şubat 2024 Cuma 10:00:00 - Güncelleme:02 Şubat 2024 Cuma 10:00:00

Sinan Akçıl: İBB'nin kadrolu sanatçıları var

Kaynak: AKŞAM Gazetesi

ABONE OL

Popçu Sinan Akçıl, görüşlerinden dolayı İBB'nin konserlerine çıkamadığını söyleyerek "Onların Hadise ve Murda gibi kadrolu sanatçıları var." dedi.

Şarkıcı Sinan Akçıl, Kadir Çetin'in programına konuk oldu. Siyasete sıcak bakan Akçıl, "Siyasete atılırsam milletvekili olursam günün birinde ikisini bir arada götürmeyi düşünüyorum. O konuda bir devrim yapmak istiyorum. Ben siyaseti takım elbise üzerine kurulu bir anlayış olarak görmüyorum" dedi.

Sosyal medyada farklı görüşlerin linç edildiğini ifade eden Akçıl, "Sosyal medyanın komple kapanması lazım. O zaman gerginlik biter. Eskiden insanlar bu kadar birbirine ulaşıp hakaret edip ortamı geremiyordu, sosyal medya çıktı herkes herkese gider yapıp hakaret ediyor, ortamı geriyorlar" açıklamasında bulundu.

Görüşlerinden ötürü İBB'nin konserlerine davet almadığını ileten Akçıl, "Onların genelde kadrolu sanatçıları var onları çıkarıyorlar. Murda ve Hadise gibi'' diyerek göndermede bulundu.

Etiketler : sinan akçıl ibb konser hadise murda
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX