0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Zor olanı başarmak

Mühim olan zoru başarabilmek.

İmkansızı yeniden dizayn edebilmek. 

İşte bunu yapabildiğin gün, başarıyı sürekli kılabilirsin bu ülkede, bu futbol ikliminde. Bir 90 dakika düşünün 45 dakikası futbol, geriye kalanı kaos olsun. Bir hoca düşünün ilk devre taktik versin, ikinci devre çıkın Pepe ve Quaresma üzerine oynayın desin. Bir camia düşünün tüm bu olanları içine sindirsin, sindirmekle de yetinmeyip yavuz hırsız olup ev sahibini bastırsın. Tüm bunlar yetmezmiş gibi futbolu yorumlayanlar da buna KAOS FUTBOLU desin, meşrulaştırsın tüm bu çirkinliği. İşte bu yüzden sen ZOR OLANI BAŞARMALISIN! Bu çirkin futbol ikliminde bahar çiçekleri gibi açmalısın. 

Özellikle son 1 haftada iyiden iyiye kirlenen futbol ikliminde, ayakta durmaya çalışan Beşiktaş’ın talihsiz oyuncusu kutup yıldızı gibi parladı dün Şenol Güneş spor kompleksinde.  Özellikle son 2 Fenerbahçe maçının yıldızı, takımın maestrosu Tolgay yine hakimdi orta alana. Toparladı, top dağıttı, takımını rahatlattı. Bazen sakatlık, bazen de taktik nedenlerle Oğuzhan’ın yedeği olarak kalan Tolgay, Oğuzhan kadar şans bulsa neler konuşulur ve yazılırdı hakkında? Futbolun çirkin yüzlerinin, Quaresma’ya dar ağacı kuracakları şu ortamda Negredo’yu unutmuş olmaları da ayrı bir şans Beşiktaş adına. 

Sözün özü Trabzon gibi bir deplasmandan galibiyetle çıkmak, sadece 3 puanla tarif edilemez. Babel’in gollerinin sadece Akyazı’da değil, İstanbul’un bazı ilçelerinde de duyulduğu kesin. Şimdi kafalarda 2 soru var. 1. Takımı kim geri çekti? 2. Aykut hocanın taçını kim çaldı? 

Şafak Malatya Diğer Yazıları

Devam filmi

28 Aralık 2019

Eyyam VAR adalet YOK

27 Aralık 2019

Sinameki

23 Aralık 2019

Eksik

16 Aralık 2019

Fatura

09 Aralık 2019

Kartallar gibi...

03 Aralık 2019

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX