0530 708 54 54
0530 708 54 54

YAZARLAR

Koca sezon gitti

HAYALLER, umutlar kirli eller, eyyam kokan düşüncelerle ziyan edildi. Beşiktaş 2 hafta içerisinde lime lime edilip, şampiyonluk umutlarından yoksun bırakıldı. “Beşiktaş bu ülkenin en büyük takımıdır” diyorsunuz ya hep, büyük takımlara bunları yapamıyorlar Sayın Başkan. Büyük takımları sahada doğrayamıyorlar. Büyük takımların hayalleriyle, umutlarıyla oynayamıyorlar. Büyük takımların 5 sene boyunca her final maçını aynı takımla, aynı haftaya atayamıyorlar. Büyük takımların hocasını göz göre medya eliyle pasifize edip, yem etmiyorlar.

Yöneticilik aynı zamanda kaos yönetme sanatıdır. Camianızın hakkının yendiğini düşündüğünüz zamanlarda her yerde gür sesle savunma refleksidir yöneticilik. Para vermek, transfer yapmak, parayı yönetmek ya da davetlerde camiayı temsil etmek, Beşiktaş gibi bir camiayı yönetmeye yetmez. Bunları biraz muhasebeden anlayan, liyakat ve vicdan sahibi olan, aidiyet duygusu üst seviyede olan, birazcık da prezentabl olan herkes yapabilir. Elbette size 7 senedir başında olduğunuz makamın gereklerini öğretecek değilim. Ancak takdir edersiniz ki birilerinin bunları yazması ve yeni dönem öncesinde bunları da size hatırlatması lazım.

Şuna samimiyetle inanın, camianın sizden öyle üst düzey transfer beklentisi yok. Mali durumun herkes farkında. Dünyanın en iyi hocasını getirmenizi hiç gerek yok. Sizden tek beklenti şu, bizlerin yıllarca okullarda ant içtiği gibi siz de ant için. “İlkem, camiayı korumak, takımın hakkını savunmak, bu kirli düzene sessiz kalmamak, camiamı her şeyden çok sevmektir.”

Şafak Malatya Diğer Yazıları

Devam filmi

28 Aralık 2019

Eyyam VAR adalet YOK

27 Aralık 2019

Sinameki

23 Aralık 2019

Eksik

16 Aralık 2019

Fatura

09 Aralık 2019

Kartallar gibi...

03 Aralık 2019

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX