0530 708 54 54
0530 708 54 54
25 Eylül 2020 Cuma 16:36:00 - Güncelleme:25 Eylül 2020 Cuma 16:36:00

Sinan Akçıl eski sevgililerini aldattığını itiraf etti: İlk kez tek eşliyim

Kaynak: Akşam

ABONE OL

Armağan Çağlayan'ın sunduğu programa konuk olan Sinan Akçıl, samimi açıklamalarda bulundu. Aşk hayatına ilişkin de konuşan Akçıl, itiraf gibi sözler sarf etti.

Armağan Çağlayan'ın programına konuk olan Sinan Akçıl, evlendikten sonra ilk defa tek eşli olduğunu söyledi. Sinan Akçıl'ın bu açıklaması, "Eski sevgililerini aldattı mı?' sorusunu akıllara getirdi. Çapkın birisi olduğunu itiraf eden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Napayım yani." diye konuştu.

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl, konuk olduğu programda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Akçıl, "Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim" diye konuştu.

Çapkın birisi olduğunu itiraf eden Akçıl, "Biz de genetik olabilir. Son ilişkime kadar bayağı çapkın bir çocuktum. İlk kez tek eşliyim diyebilirim. Ondan önce değildim. Napayım yani." dedi.

Sinan Akçıl şöyle devam etti;

"Şu anda Burcu ile beraberiz. Evlendik ve boşandık. Şimdi devam ediyoruz. Bizimki inatlaşmaydı. Önce bir ‘oh be’ diyorsunuz sonra tahmin ettiğim gibi olmadı. Sonra tekrar denemek istedik.”

Ünlü şarkıcının bu açıklaması, "Eski sevgililerini aldattı mı?" sorularını akıllara getirdi.

Sinan Akçıl, daha önce, Hadise, Otilla ve Ebru Şallı ile aşk yaşamıştı.

Etiketler : sinan akçıl Armağan çağlayan çapkınlık
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX