0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
18 Nisan 2020 Cumartesi 16:08:00 - Güncelleme:18 Nisan 2020 Cumartesi 16:42:00

Nisa ile Sercan yorumuna öfkelenen Acun Ilıcalı Dominik'ten canlı yayını arayıp Semih Öztürk'ü fırçaladı

Televizyonun dahi çocuğu diye adlandırılan Acun Ilıcalı dün gece çileden çıktı. Survivor 2020 programının hemen ardından gelen Survivor Ekstra programının canlı yayınına telefonla bağlanan Acun Ilıcalı, 20 gün önce programda "Sercan ve Nisa aşkını konuşmayın" demesine rağmen bu konuda yorum yapan Semih Öztürk'ü sert bir dille uyardı.

Koronavirüs salgınıyla vatandaşlar evlerine çekilerek kendisini izole ediyor. Mevcut durumda, televizyon izlenme oranlarında ciddi artışa neden oldu. TV8'in reytinglerde zirveyi süsleyen yarışma programı Survivor 2020'de gerçekleşen platonik aşk hikayesi ülkenin tüm gündeminin önüne geçti. Yarışmacılardan Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı arasında yaşanan süreç, ilgili ilgisiz tüm izleyicilerin dikkatini çekti.

HAYAT GÖRÜŞÜNE UYMAYAN YORUM PATRONU SİNİRLENDİRDİ

Survivor'un böyle bir aşkla gündeme gelmesini istemeyen Acun Ilıcalı, 20 gün önce Survivor Ekstra ve Survivor Panorama'da bu konunun konuşulmasını yasaklamıştı. Uyarılara rağmen Survivor Ekstra'da yorumcu olan Semih Öztürk'ün Nisa hakkında yorum yaptığını duyan Ilıcalı, canlı yayına telefonla bağlanarak tepki gösterdi.

SİNİRLENEN ILICALI: BU ÇOK YANLIŞ SEMİH

Survivor 2020'nin ardından her gece yayınlanan Survivor Ekstra programında Sercan ve Nisa arasında yaşanan diyalog konuşuldu. Nisa'dan bahseden yorumcu Semih Öztürk ise 'Nisa'nın yüzünde güller açıyordu' dedi. Öztürk'ü bu cümlesine sinirlenen Ilıcalı, canlı yayına telefonla bağlanarak şunları söyledi:

"Ben Survivor Panorama ve Survivor Ekstra'da Nisa ve Sercan konusunun konuşulmasını istemedim. Çünkü ortada bir genç kız var ve diğer tarafta Sercan var. Maalesef Semih az önce 'Kızın yüzünde güller açıyordu' demiş. Bu çok yanlış Semih. Biz bu konuyu işlemek istemiyoruz. Bugünkü görüntünün tek bir sebebi var o da konunun bir yere bağlanmış olmasını göstermek. Sercan bizden özel izin istedi. Biz de buna izin verdik. Çünkü bu konunun bağlanmasını istedik. Nisa zaten bu konuya olan tavrını gösterdi. Olabilir bu aşktır böyle bir şey olsa biz zaten yayınlarız.

TAKDİR TOPLAYAN UYARI: BU KIZCAĞIZIN BİR AİLESİ VAR

Konu bağlansın diye görüşme yaptırırken sen orada 'Yüzünde güller açıyor' demeseydik daha iyi olurduk dimi. Bunda hem fikiriz bence. Bu kızcağızın bir ailesi var ve burada bize emanet. 'Ben sizi abi olarak görüyorum' diyen bir kız varken bunun üzerine mimiklerin bir şey söylemek ve teori geliştirmek istemiyorum ben. Bu konunun konuşulmaması için ben 20 gün önce haber gönderdim zaten. O yüzden bunun altına çize çize söylememe rağmen Semih senden rica ediyorum. Biz senin başarınızı biliyoruz ve yorumlarından zevk alıyoruz her sene seni çağırmamızdan bu belli zaten. Ama bu konuda bir çizgimiz olsun.

"SERCAN, NİSA İLE KONUŞMAK İÇİN ÖZEL İZİN İSTEDİ"

Tanıtımda bu görüntünün olması insanlar bunu tamamen görsün ve Nisa'nın cevabını öğrenmesidir. Talep Sercan'dan gelmiştir. Çok güzel bir sezon oluyor ve konuşacak çok malzememiz var. Sizden de rica ediyorum yarışmacılarımıza o hassasiyeti gösterelim. Nisa buraya katılırken Sercan'la arasında bir şey var mıydı yok muydu?' soru işaretiyle katılmadı. Bu kızın bu cevabını net bir şekilde duyurup bu konuyu geçmeye çalışalım." ifadeleriyle yüklendi.

AZARLANAN SEMİH BOYNUNU BÜKTÜ

Patronu Acun Ilıcalı'nın tepkisi üzerine afallayan Semih Öztürk ise "Haklısın abi, evet" demekle yetindi. Ilıcalı'nın söyledikleri karşısında sessiz kalan diğer yorumcuların şaşkınlıkları ise surat ifadelerine yansıdı.

SERCAN KENDİNİ KAYBETTİ, ACUN ILICALI ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERDİ

Yeni bölümde fragmanında Nisa'nın kendisini reddetmesi sonrası Sercan'ın öfkeli tutumu dikkat çekti. Bunun üzerine Acun Ilıcalı'dan ünlülere çok sert uyarılar geldi. Öfkeden deliye dönen Ilıcalı, ünlülerin bankına kadar gelip parmak sallayarak "Hepiniz oradasınız. Hiçbiriniz duyduğunuzu söylemiyorsunuz. Hepiniz ayıp ediyorsunuz" dedi.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX