0530 708 54 54
0530 708 54 54
20 Ocak 2023 Cuma 10:00:00 - Güncelleme:20 Ocak 2023 Cuma 10:00:00

Kanserin her evresi ölümcül değil

Erken teşhis, kanser tedavisinin başarıya ulaşmasında kilit rol oynuyor. Doç. Dr. Ece Esin, kanserin, erken tanı sayesinde korkulan bir hastalık olmaktan tamamen çıkabileceğini belirtti.

Erken teşhis, kanser tedavisinin başarıya ulaşmasında kilit rol oynuyor. Doç. Dr. Ece Esin, kanserin, erken tanı sayesinde korkulan bir hastalık olmaktan tamamen çıkabileceğini belirtti. Kanserin tüm dünyada kardiyovasküler hastalıklarla birlikte hayatı tehdit eden nedenler arasında en büyük riski oluşturduğunu belirten Esin, "Oysa ki kanserin her evresi ölümcül değil. Kanser hayat için yapılan bir savaş ise kanseri daha oluşum aşamasındayken yakalamak savaşta üstünlük kurmanın ve galibiyet almanın garantisi haline geliyor" ifadelerini kullandı.

Etiketler : Kanserin her evresi ölümcül değil Erken teşhis kardiyovasküler hastalıklarl Doç. Dr. Ece Esin
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX