0530 708 54 54
0530 708 54 54
23 Ocak 2023 Pazartesi 07:30:00 - Güncelleme:23 Ocak 2023 Pazartesi 07:30:00

Hava değişikliklerine karşı çocukları koruyun

Sık sık değişen hava sıcaklığı en fazla çocukları tehdit ediyor. Özellikle okul çağındaki çocuklar değişen hava sıcaklıklarından en fazla etkilenen grup içinde yer alıyor.

Sık sık değişen hava sıcaklığı en fazla çocukları tehdit ediyor. Özellikle okul çağındaki çocuklar değişen hava sıcaklıklarından en fazla etkilenen grup içinde yer alıyor. Çocukların kolay hastalanmasının, beslenmede eksiklikler olduğunu gösterebileceğine dikkat çeken uzmanlar, çocukların özellikle bu mevsimlerde bol sıvı ve C vitamini ihtiva eden gıdalarla beslenmesi gerektiğini vurguluyor. Hava sıcaklıklarının sürekli farklılaştığı bu dönemde havaları günlük güneşlik görüp çocuklara ince giydirmemek gerektiğini söyleyen uzmanlar, mevsim değişiklikleri yüzünden çocukların en çok hastalandığı dönemde olduğumuza işaret ediyor.


Etiketler : Hava değişiklikleri çocukları koruyun bol sıvı ve C vitamin
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX