0530 708 54 54
0530 708 54 54
29 Eylül 2020 Salı 14:24:00 - Güncelleme:29 Eylül 2020 Salı 14:24:00

Nusret'e kötü haber! ABD'deki restoranı koronavirüs nedeniyle kapatıldı

Nusret Gökçe'nin Boston'daki lokantası koronavirüs tedbirlerine uyulmadığı gerekçesiyle Boston Belediyesi'nce kapatıldı.

Nusret Boston, koronavirüs güvenlik kurallarına uymadığı gerekçesiyle kapatıldı. ABD'de Boston Belesiyesi, kentteki Nusr-Et lokantasına, Covid-19'la ilgili kamu güvenliği standartlarına uymadığı gerekçesiyle kapatma cezası verdi. Nusr-Et'ten kararla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

CNN ve Associated Press ajanlarının haberlerine göre Boston Belediyesi, kapatma kararına gerekçe olarak müşterilerin ve çalışanların maske takmamasını ve yangın çıkışlarının kapalı olmasını gösterdi.

Restoran hakkında belediyeye çok sayıda şikâyet geldiği belirtiliyor.

Nusret Gökçe'nin geçen hafta Instagram'da yayımladığı bir videoda çok sayıda müşterinin restoranının önünde sosyal mesafe kurallarına uymadan beklediği görülüyor.

Müşterilerinin çoğu maskeli olmasına karşın bazıları maske takmıyor. (Hürriyet)

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX