0530 708 54 54
0530 708 54 54
08 Temmuz 2022 Cuma 12:04:00 - Güncelleme:08 Temmuz 2022 Cuma 12:04:00

Kızıyla tanıştırdı

Tuvana Türkay, sosyetik sevgilisi İzzet Antebi'yle evlilik yolunda ilerliyor. Antebi eski eşi Didem Sarı'dan olan kızı Mila'yla oyuncuyu yemekte tanıştırdı.

Mart ayında aşk yaşamaya başlayan ve geçtiğimiz hafta kaçmaya son vererek Bodrum'da el ele poz veren sevgililer Tuvana Türkay ve sevgilisi İzzet Antebi, önceki akşam Yeniköy'de bulunan Mr. Gürkan'da yemekteydi. İkilinin yanında Antebi'nin kızı Mila da vardı. Türkay, yemek boyunca Mila ile sık sık sohbet etti. Çıkışta habercilerin olduğunu öğrenen sevgililer, bu kez birlikte poz vermekten kaçındı. Mekândan ilk çıkan Türkay oldu. Habercilerin ısrarlı soruları karşısında sessiz kalan oyuncu, hızlıca uzaklaştı. Sevgilisii çıktıktan 10 dakika sonra kızı Mila ile ayrılan Antebi, de soruları yanıtsız bırakarak evinin yolunu tuttu. Tuvana Türkay'ı görenler ise, "Cici Anne Tuvana" yorumunda bulundu. Gözler ise İzzet Antebi'den boşanan Mila'nın annesi Didem Sarı'ya çevrildi. Didem Sarı'nın nasıl bir yorum yapacağı ise merak konusu oldu.

Etiketler : tuvana türkay izzet antebi tanışma yemeği
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes