0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
26 Kasım 2022 Cumartesi 14:30:00 - Güncelleme:26 Kasım 2022 Cumartesi 14:30:00

İnatçı sevgili

Hilal Altınbilek, yeni sevgilisiyle bir mekândan el ele çıktı. Fotoğrafları çekilince panik olan oyuncunun erkek arkadaşı gece kulübüne geri kaçtı, 3 saat çıkmadı.

En son ekranlara veda eden 'Bir Zamanlar Çukurova' dizisinde yer alan oyuncu Hilal Altınbilek, yeni bir aşka yelken açtı. İki ay önce yazar Metin Hara'dan ayrılan oyuncu, önceki gece Etiler'deki Beca adlı mekânda yeni sevgilisiyle objektiflere yansıdı. Mekândan el ele çıkan sevgililer, flaşlar patlayınca neye uğradıklarını şaşırdı. Ellerini birbirinden ayıran ikiliden Altınbilek aracına doğru, erkek arkadaşı ise mekâna koşar adımlarla geri kaçtı. Araca binen oyuncu erkek arkadaşına 'Hadi gel' diye seslense de karşı taraf bir müddet eğlence kulübünde kaldı. Mekânın etrafında aracıyla 5 tur atmak zorunda kalan oyuncu, erkek arkadaşının inadı karşısında çaresiz kalıp evinin yolunu tuttu. Erkek arkadaşı ise Altınbilek'in gitmesinden 3 saat sonra mekânın arka kapısından kaçmaya çalıştı ancak görüntülenmekten kurtulamadı.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX