• Bist 100
  121475
 • Dolar
  5,8998
 • Euro
  6,5477
 • Altın
  294,4590
İstanbul
2 / 8
0530 708 54 54
0530 708 54 54
25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:40:00 | Son Güncelleme: 25 Mayıs 2019 Cumartesi 09:39:51

Hercai 12. bölüm fragmanı geldi mi? İşte Hercai son bölümde yaşananlar!

Cuma akşamlarının izlenme rekorları kıran Hercai dizisinde yine heyecan dorukta. Tüm Hercai izleyicileri Hercai 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai son bölümde neler oldu? sorularının yanıtlarını araştırıyorlar. ATV’nin izlenme rekorları kıran dizisi Hercai her hafta izleyicisini ekrana bağlamayı başarıyor. Cuma akşamlarının fenomen dizisi Hercai’de Miran’ın Reyyan’ı kaçırmasıyla Azat’ın gözü dönüyor ve o da Gönül’ü kaçırarak iki aile arasındaki düşmanlığı daha da alevlendiriyor.Azat'la evlenmesini istemeyen ve yaşattığı bütün kötü anları Reyyan'a unutturmak isteyen Miran, Reyyan'dan ikinci bir şans ister. Miran'a güvenmeyen Reyyan kalbi ve aklı arasında arafta kalmıştır. Diğer yandan Miran'ın, Reyyan'ı kaçırması Azat için bardağı taşıran son damla olur. Reyyan'ı, Miran'ın elinden tamamen kurtarmak için harekete geçen Azat, Gönül'ü kaçırır. Hercai yeni bölüm fragmanı ve son bölümde yaşananlar hakkında tüm merak edilenlere haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler...

Hercai 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai son bölümde neler oldu? sorularının yanıtları tüm Hercai takipçileri tarafından merak ediliyor.  Hercai son bölümünde Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? sorusunun yanıtı cevap bulmuştur. Hercai dizisi hakkında merak edilenlerin tümüne haberimziin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler.

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE

HERCAİ 12. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI? 
Hercai 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Hercai 12. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizin içerisine eklenecektir.

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
Azize Aslanbey'in, Şadoğlu konağını almak için yaptığı hamle sonrası Miran'ın düşmanlığı bitireceğim karşılığında sadece Reyyan'ı istiyorum, teklifiyle Nasuh Ağa'nın karşısına geçmiştir. Miran ve Nasuh arasındaki restleşmenin sonucu bir kere daha iki konak arasındaki dengelerin değişmesine neden olacak mı? Reyyan, Miran'ın teklifine nasıl karşılık verecek? Diğer yandan Miran'ın avuçlarından kayıp gitmesini istemeyen Gönül'ün planları gün yüzüne çıkar. Olanlara daha fazla seyirci kalamayan Miran boşanma kararı alır. Bu durum Aslanbey konağında ikinci bir depreme neden olur. Bu sefer Miran'ın kesin kararlı olduğunu gören Gönül her şeyin bittiğini düşünürken, Azize ve Sultan'ın bu duruma karşı hamlesi nasıl olacak?

HERCAİ OYUNCULARI KİMLER?

Miran ASLANBEY (AKIN AKINÖZÜ)
'Aslanbey Ailesi'nin soyunu devam ettirecek tek kişi. 'Miran Aslanbey', babaannesi 'Azize Aslanbey' tarafından intikam masallarıyla büyütülmüş, soğuk, mesafeli ama aynı zamanda güçlü ve zeki bir adam.

Reyyan ŞADOĞLU (EBRU ŞAHİN)
'Hazar' ve 'Zehra Şadoğlu'nun büyük kızı. Reyyan; masum, saf ve temiz bir genç kız. Ailesine ve etrafına sevgiyle bağlı. Ancak annesinden, babasından ve kardeşinden gördüğü sevgiyi, dedesi 'Nasuh Şadoğlu'ndan görememektedir.

Nasuh ŞADOĞLU (MACİT SONKAN)
Ailenin en büyüğü ve vazgeçilmez lideri. Onun sözü bir emirdir. Karar verdikleri, söyledikleri hiçbir zaman ölçülmez, tartışılmaz, asla karşı çıkılmaz.

Azize ASLANBEY (AYDA AKSEL)
'Aslanbeyler'in en büyüğü. Çok acılar görmüş geçirmiş, kocasını, üç oğlunu, iki gelinini gömmüş, kalbi nefretle katılaşmış, acımasız bir kadın. 'Azize Şadoğlu', tam 27 yıl önce bir intikam yemini etmiş.

Hazar ŞADOĞLU (SERHAT TUTUMLUER)
'Şadoğlu Ailesi'nin en büyük erkek evladı, babası 'Nasuh'un sağ kolu. Hazar Şadoğlu'nun hükmü babasından sonra gelir ve herkesi bağlar. Dürüst, çalışkan, metanetli, sevilen, sayılan, güven duyulan bir adam.

'Sultan ASLANBEY (GÜLÇİN SANTIRCIOĞLU)
'Aslanbey Ailesi'nin hayatta kalan tek gelini, 'Gönül'ün annesi. 'Sultan', yokluktan gelmiş ve bey konağına hanım olmuş bir kadın. En büyük hayali, Azize'nin ardından 'Aslanbey Ailesi'nin başına geçmektir.

Azat ŞADOĞLU (TANSU TAŞANLAR)
'Cihan' ve 'Handan'ın oğlu. 'Azat', 'Şadoğlu' soyunu sürdürecek tek kişidir. Hayatı boyunca kendisine söylenenleri yapmış, cesaretsiz davranmıştır. Ondan ne istenirse istensin hiç itiraz etmemiş, ailesine ve onların inandıklarına hiç karşı çıkmamıştır.

Gönül ASLANBEY (OYA UNUSTASI)
'Aslanbey Ailesi'nin iki kız torunundan biri, 'Sultan' ve 'Vahit'in tek çocuğu. Güzel ve öfkeli bir genç kız. Daima duygularıyla hareket eder. Tek hayali büyük bir aşktır, sevdiği gibi sevilmek ister.

Handan ŞADOĞLU (GÜLÇİN HATIHAN)
Bazı insanlar kendi tahtını yaptığı gibi bahtını da bırakmaz şansa...

Yaren ŞADOĞLU (İLAY ERKÖK)
'Cihan' ve 'Handan'ın kızı. 'Yaren Şadoğlu', sade güzelliği ve güler yüzüyle dikkat çekmektedir ancak bu tebessümler ve güzellik, kötücül bir ruhun maskesidir sadece. Aslında kötü ve kıskanç bir kalbi vardır 'Yaren'in. Özellikle de 'Reyyan'a karşı kıskançlık duymaktadır.

Gül ŞADOĞLU (EBRAR DEMİRBİLEK)
Babasının çiçeği, annesinin gülü, ablasının bir tanesi, Şadoğlu'nun prensesi...