0530 708 54 54
0530 708 54 54
15 Haziran 2023 Perşembe 15:38:00 - Güncelleme:15 Haziran 2023 Perşembe 15:38:00

Çocuk sayfası kapandı

Uzun bir süredir ekranlara ara veren oyuncu Sinem Kobal, setlere olan özlemini, "Çalışmayı özledim" diyerek dile getirdi.

2 çocuk annesi Sinem Kobal, setleri çok özlediğini söyledi. Kenan İmirzalıoğlu ile evliliğinden dünyaya gelen iki kızının bakımı nedeniyle mesleğine ara veren Kobal, iş hayatına dönmeye hazırlandığını belirtti. Kobal, ''Çocuklar büyüyor. Leyla 2,5 yaşında, gerçekten Kenan'ın kopyası... Zaten renkleri de ona benziyor. Lalin yeni bir yaşına girdi. Daha ikimizin karışımı ama renkleri bana benziyor. İkisi de çok tatlılar... Heyecanla büyümelerini izliyoruz. Biz de yavaş yavaş projeleri okumaya başladık. Tekrar işimizin başındayız" diye konuştu. Eşi Kenan İmirzalıoğlu'nu öven Kobal "Onun adına konuşmayayım ama bence şahane bir baba... Çok şanslıyım. Ona buradan teşekkür edeyim" şeklinde konuştu. Kobal, "Üçüncü çocuk gelir mi?" sorusuna ise şu yanıtı verdi: ''Yok, ben de çalışmayı özledim. Üretmek de istiyorum. Dediğim gibi hayırlısıyla önümüzdeki günlerde bakacağız."

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX