0530 708 54 54
0530 708 54 54
21 Mart 2023 Salı 10:20:00 - Güncelleme:21 Mart 2023 Salı 10:20:00

Alem FM ve Lig Radyo afet bölgesinde

TürkMedya radyoları Alem FM ve Lig Radyo, Kahramanmaraş ve Gaziantep'e gitti. Dinleyicilerin de desteğiyle toplan oyuncak, kitap ve kırtasiye ürünlerini çadırkent ve konteyner kentlere getiren Alem FM-Lig Radyo ekibi, Çocuklarla oyunlar oynayıp, hediye dağıttı.

TürkMedya radyoları Alem FM ve Lig Radyo, Kahramanmaraş ve Gaziantep'e gitti. Dinleyicilerin de desteğiyle toplan oyuncak, kitap ve kırtasiye ürünlerini çadırkent ve konteyner kentlere getiren Alem FM-Lig Radyo ekibi, Çocuklarla oyunlar oynayıp, hediye dağıttı. Bölgede duygularını paylaşan Alem FM Genel Yayın Yönetmeni ve TürkMedya Radyolar Reklam Grup Başkanı Sibel Toprak Egemen, "Alem FM ve Lig Radyo olarak, bizimde çorbada tuzumuz olsun istedik. Bu noktada tüm destek sağlayan dinleyici ve paydaşlarımıza çok teşekkür ediyoruz. İnanılmaz hediyeler gönderdiler çocuklara. İyi ki varlar'' dedi.

Etiketler : Alem FM TürkMedya radyoları Alem FM Lig Radyo
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX