0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Mart 2023 Salı 08:39:00 - Güncelleme:28 Mart 2023 Salı 08:39:00

Karamollaoğlu'ndan hakaret dolu sözler!

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Cumhur İttifakı'na katılmalarına ilişkin yaptığı açıklama, SP Genel Başkanı Karamollaoğlu'nu çılgına çevirdi.

Cumhur İttifakı'na katılan Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan'ın sözleri hatırlatılan SP Genel Başkanı Karamollaoğlu çılgına döndü. Katıldığı programda konuşan Karamollaoğlu, 'Fatih'in bir tecrübesi yok. Cahilliğe bakın!' ifadelerini kullandı.

Katıldığı Televizyon programında konuşan Temel Karamollaoğlu'na, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan Cumhur İttifakı'na katılmalarına ilişkin "Karşı blokta FETÖ ve PKK'nın desteğini görmemiz nedeniyle karşı bloğun kazanmasına vesile olmak istemedik" sözleri hatırlatıldı. Karamollaoğlu Erbakan'ın sözlerine hakaret dolu cevaplar verdi. Karamollaoğlu konuşmasında "Saçmalıyor. Bu kadar saçmalık olmaz. Fatih'in bir tecrübesi yok. Cahilliğe bakın!" ifadelerini kullandı.

KARAMOLLAOĞLU'NDAN HAKARET DOLU SÖZLER

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu aday gösteren 6'lı masanın üyesi Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, KRT TV'de katıldığı programda Fatih Erbakan'ın sözlerine cevap verdi.

"BU KADAR ÜÇ KAĞITÇILIK OLMAZ..."

Erbakan'ı üç kağıtçılıkla suçlayan Karamollaoğlu , 'Saçmalıyor. Bu kadar saçmalık olmaz. Fatih'in bir tecrübesi yok. Cahilliğe bakın! Ne oldu da 2 gün içerisinde birden bire değişti. Bu konuda fazla bir şey söylemek istemiyorum. Çamur atmak haddine değil. Terbiyesini kuşanması lazım. Niye babasının kurduğu partiyi terk etti. Adına Yeniden Refah dedi. Yeniden Refah ismini alamaz normalde. Neden aldı! Cumhurbaşkanı ona o toleransı gösterdi. Bu kadar üç kağıtçılık olacak siz kendinizi korumaya çalışacaksınız. Bu gerçekçi olmaz.' diye cevap verdi.

Karamollaoğlu'nun hakaret dolu sözleri sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

Etiketler : Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı Yeniden Refah Kemal Kılıçdaroğlu
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX