0530 708 54 54
0530 708 54 54
31 Mayıs 2019 Cuma 14:54:00 - Güncelleme:21 Haziran 2019 Cuma 10:17:00

Ecrin bebeğe ne oldu?

Müge Anlı Ecrin bebek son dakika gelişmesi var mı? Ecrin bebeğe ne oldu? sorularının yanıtları herkes tarafından merak ediliyor.

Ecrin bebek son dakika gelişmesi var mı? Müge Anlı Ecrin bebek katili bulundu mu? sorularının yanıtları herkes tarafından araştırılıyor. 

ECRİN BEBEK SON DAKİKA GELİŞMESİ VAR MI? 
Bulunan kemiklerin Ecrin Kurnaz’a ait olup olmadığının araştırıldığını vurgulayan Çakmak, şöyle devam etti:

“Kesinliğe ulaştırmak için ilgili kriminal dairelerden raporları alıp soruşturmayı tamamlayacağız. Kemik parçaları yüzey kısımdaydı. Bir hayvan müdahalesinin olduğu aşikar, kemiklerde de hayvan müdahalesi olduğu sabit ancak hayvan müdahalesiyle mi başladı ilk süreç, yoksa insani bir müdahaleyle başlayıp daha sonra hayvan, çocuğun cesedini buldu ve o şekilde mi bitti… Bunları soruşturmamız neticesinde tespit edeceğiz. Şu an için deliller ışığında cinsel istismar konusunda bulgumuz yok. İlerleyen aşamalarda çıkarsa buna göre araştırmamızı yapacağız. Birçok delil konusunda araştırma yapıyoruz.” Çakmak, soruşturma neticesinde elde edilecek bulgulara göre gözaltı olabileceğini, ihtimallerin araştırılmaya devam edildiğini sözlerine ekledi.

Etiketler :
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX