Kabak detoksu ile hafifleyin

Konu kilo vermeye gelince izlenebilecek yollar, diyet listeleri saymakla bitmiyor. Diyetlerden zayıflama çaylarına kadar her gün yeni bir yöntem karşımıza çıkıyor. Kilo vermek ve kısa zamanda fit bir vücuda kavuşmak için sabırsız olabilirsiniz. Kabak detoksu tarifi merak ediliyor. Haftada 3-4 kilo verdiren kabak detoksunun hazırlanışı oldukça basit. Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, bu diyetle haftada 3-4 kilo verilebildiğini belirtiyor. İşte hem doyurucu hem de zayıflatan kabak detoksu tarifi...

2.07.2024 20:57:00

Yayın Tarihi

2.07.2024 20:57:00

Güncelleme Tarihi
1/15

Konu kilo vermeye gelince izlenebilecek yollar, diyet listeleri saymakla bitmiyor. Diyetlerden zayıflama çaylarına kadar her gün yeni bir yöntem karşımıza çıkıyor.

2/15

Kilo vermek ve kısa zamanda fit bir vücuda kavuşmak için sabırsız olabilirsiniz. Kabak detoksu tarifi merak ediliyor.

3/15

Haftada 3-4 kilo verdiren kabak detoksunun hazırlanışı oldukça basit. Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, bu diyetle haftada 3-4 kilo verilebildiğini belirtiyor.

5/15

Kilo vermek ve kısa zamanda fit bir vücuda kavuşmak için sabırsız olabilirsiniz. Kabak detoksu tarifi merak ediliyor. Haftada 3-4 kilo verdiren kabak detoksunun hazırlanışı oldukça basit.

6/15

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci, bu diyetle haftada 3-4 kilo verilebildiğini belirtiyor. İşte hem doyurucu hem de zayıflatan kabak detoksu tarifi...

7/15

Sağlıklı ve formda kalmayı sağlayan mucize besinlerden biri olan kabak, içerdiği mineraller bakımından oldukça zengin.

8/15

A-B1-C-E-K vitaminleri, magnezyum, demir, bakır başta olmak üzere karonten alfa, karoten beta mineralleri içeren kabağın, dışı kalın ve kabuklu içi ise yumuşak bir yapıya sahip.

9/15

Uzman Diyetisyen Nilay Keçeci'nin zayıflatan kabak detoksu araştırılıyor.

10/15

Sebze ve meyvelerle takipçilerine özel detoks tarifleri paylaşan Nilay Keçeci, kabak detoksuyla haftada 3-4 kilo verilebildiğini belirtiyor.

11/15

Hem doyurucu hem de zayıflatıcı özelliğe sahip kabak, aynı zamanda yağ yakımını da hızlandırıyor.

13/15

2 kabağı rendeleyin ve yağsız tavada pişirin,


Soğutup içerisine 2 yemek kaşığı kadar yoğurt ekleyin,


2 ceviz, baharat ve dereotuyla süsleyin. İşte kabak detoksunuz hazır, afiyet olsun.

14/15

3 GÜN İÇİN BESLENME NASIL OLMALI?


Sabah: 2 yumurta + 1 dilim peynir + maydanoz


Öğle: Kabak detoksu

İkindi: 2 orta boy meyve


Akşam: Kabak detoksu

Çay ve kahve serbest