0530 708 54 54
0530 708 54 54
05 Mart 2022 Cumartesi 07:27:00 - Güncelleme:05 Mart 2022 Cumartesi 07:27:00

Uzman Astrolog Barış Özkırış ile Haftalık Burç Yorumları 5 Mart 2022

Venüs ve Mars 6 Mart günü Kova burcuna geçerek birbirleriyle kavuşacaklar. Hem aşk hayatınızda, hem sosyal ilişkilerinizde özgürlük ve değişim rüzgarları esmeye başlayacak. Başak Burcu için ikili ilişkilerde güzel zamanlar, Terazi de ailesiyle hasret giderecek.

BAŞAK AŞKIN, TERAZİ AİLENİN KEYFİNİ SÜRECEK

Venüs ve Mars 6 Mart günü Kova burcuna geçerek birbirleriyle kavuşacaklar. Hem aşk hayatınızda, hem sosyal ilişkilerinizde özgürlük ve değişim rüzgarları esmeye başlayacak. Başak Burcu için ikili ilişkilerde güzel zamanlar, Terazi de ailesiyle hasret giderecek.

6 Mart günü astrolojik açıdan oldukça önemli görünüyor. Venüs ve Mars kova burcuna geçerek birbirleriyle kavuşacaklar. Hem aşk hayatınızda hem sosyal ilişkilerinizde özgürlük ve değişim rüzgarları esmeye başlayacak. Yeni bir ilişkinin başlaması veya mevcut ilişkinin bitmesi mümkün görünüyor. Aynı durum arkadaşlıklar için de geçerli olacak. Kendinizi daha özgür hissedeceksiniz, hayatınızda yenilik yapmayı isteyeceksiniz. Aynı gün Merkür ile Uranüs kontra-paralel olacaklar. Ani ve düşünmeden karar almaktan kaçınmanız gerekiyor. Fevri olmayın, ağzınızdan çıkanları kulağınız duysun.

UNUTKAN VE DALGIN

Dünyada savaşlar ile ilgili önemli ve beklenmedik gelişmeler olabilir. İsyanlar, protestolar, kazalar yaşanabilir. Uzay, bilim, teknoloji ile ilgili mühim gelişmeler gündeme gelebilir. Liderler ani ve beklenmedik kararlar alabilirler. 7 Mart günü Merkür ile ay düğümleri arasında zorlayıcı etkileşim var. Karar almakta zorlanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda halletmeniz gereken sorunlar ortaya çıkabilir. Hırsızlık ve dolandırıcılık ile ilgili tatsız gelişmeler yaşanabilir. Unutkanlık ve dalgınlık karşısında önleminizi alın. Dünyada eğitim sistemi ve çocuklar ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. 10 Mart günü Merkür balık burcuna geçecek. Takip eden haftalarda sezgileriniz güçlenecek. Yaratıcı fikirler üretebilirsiniz. Ancak gerçeklerden kopmayın. Karar alırken gerçekçi olun. Olmayacak duaya âmin demeyin. Aldığınız kararların arkasında durun. Sonradan pişman olmamak için kar-zarar hesaplarını iyi yapın.

ROMANTİK BİR TUTUM

Aynı gün Güneş ile Neptün paralel olacaklar. İdealist, romantik bir tutum içinde olabilirsiniz. Sanatçı yönünüz ön plana çıkabilir. Ancak yön belirlemekte zorlanabilirsiniz. Alma- verme dengesine özen gösterin. Aşırı affedici olmadan önce durumu mantık çerçevesinde değerlendirin. Değişim rüzgarlarının sert eseceği bu haftada savrulmamak için ayaklarınız yere sağlam bassın. Dengenizi korumak için özen gösterin.

KOÇ;

Maddi kaynaklarınızın gündemde olacağı bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Ticaret işleri ile ilgili bir gündeminiz varsa karar almanızı gerektirecek durumlarda dikkatli olmanızı öneririm. Duygusal iniş çıkışlarınız sizi yanıltabilir. Eviniz aileniz ve yakın çevreniz ile iletişim açısından baktığımızda duygusal durumunuzun olduğunuzdan daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Onlarla daha sıcak ve samimi ilişkiler kurmalısınız. Kısa seyahat planları yapabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu sizi ruhsal açıdan çok besleyecek. Ayrıca bu hafta partnerinizle ile birlikte geçireceğiniz zaman her zamankinden daha verimli ve sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte sosyal çevre ve kazanımlarınıza dair gelişmelerde hareket olurken arkadaş çevrenizden ayrılanlarda olabilir.

BOĞA

Duygusal tepkilerinizi saklamayacak ve kendinizi her koşul ve durumda net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Aynı zamanda alıngan ve hassas hissedebilirsiniz. Bu nedenle biraz aceleci tavırlar sergilemeniz olası. Ayrıca parasal konular ön planda olacaktır. Bir şeyler satın almak için para harcayabilirsiniz. Sadece bir şeylere sahip olmak için hareket etmemelisiniz. Sonradan pişman olacağınız alışverişlerden kaçınmalısınız. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularla daha yakından ilgilenecek ve kendinizi daha evcimen bir yapıda hissedebilirsiniz. Ailenizle duygusal paylaşımlarınızın yoğun olacağı bu süreç sizi manevi açıdan beseleyecek ve güzel bir hafta geçirmenize neden olacaktır. 6 Mart Pazar günü Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte kariyer hayatınızda gelişmeler toplum önü statü ve aile dair yeni gelişmeler de olabilir. Çok çalışma zamanı

İKİZLER

Haftaya kariyeriniz odaklı başlıyorsunuz. Yeni projeler oluşturabilir var olan koşullarda yeni planlar yapabilir ve ekip arkadaşlarınızla hem iş hem duygusal bağlamda iyi hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişen olumlu koşullar size iyi hissettirecek ve sosyal hayatınızda da daha aktif olduğunuz bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek size duygusal olarak iyi gelecektir. Bunun yanı sıra iç dünyanızda biraz sessizleşebilir ve kendinizi kararsız hissedeceğiniz konular olabilir. Hızlı kararlar almak yerine akışta kalmalı ve olması gereken ne varsa oluyor düşüncesi ile rahatlamalısınız. Duygusal tepkilerinizi saklayamayacağınız, iniş çıkışlarınızı net bir şekilde yaşayacağınız zamanlardır. Aşırı hassas, alıngan ve değişken olabilirsiniz. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte yurtdışı bağlantılı konular akademik hayatınız ve eğitimlere dair gelişmeler olurken uzun seyahat planları da yapabilirsiniz.

YENGEÇ

Hem bedensel, hem ruhsal olarak özgürlük ve bireysellik ihtiyacınızın artacağı bu hafta da odağınız sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz olabilir. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri size iyi gelecektir. Problemlerinizin olduğu ilişkileriniz söz konusu ise bu hafta akılcı konuşmalar yaparak çözümler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizi yoğun duygusallık içinde biraz dağınık hissedebilirsiniz. İç dünyanızın çalkantılı olması nedeniyle biraz adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz fakat bunu meditasyon ,dua vs. aktivitelerle dengelemeniz de mümkün. Bu süreçte ihtiyacı olan insanlara destek olmak veya hasta insanlara yardımcı olmak sizi ruhsal açıdan çok dengeleyecektir. Böylece kendinizi daha rahat hissedecek ve istek ve duygularınızı kolay ve anlaşılır bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ayrıca maddi olarak harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririm. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte ortaklı işlerde çözüm bekleyen konular var ise masaya yatırma zamanı. Çok çalışmalı ve üretmelisiniz.

ASLAN

Gündeminizde öncelik toplum önündeki statünüz kariyeriniz ve işiniz olacak denilebilir. İşinize olduğunuzdan daha fazla odaklı olabilirsiniz. Otorite figürleri ile daha yakın ilişkiler söz konusu olacaktır. Empati yeteneğinizin fazlaca olacağı bu hafta da iş arkadaşlarınıza özel konular da dahil olmak üzere destek vereceksiniz. Çevrenizdekilere kendinizi göstermek sizin için önem kazanacağından özel hayatınız ile ilgili de açık verebilirsiniz. Sizde kalması gerekenler sizde kalsın. Arkadaş çevrenizle toplantılar yapmak, bir araya gelmek size iyi gelecektir. Çünkü herkesin olduğu gibi sizin de sosyal çevreniz ile duygusal bağ kurma ihtiyacınız var. Bu hafta size bu açıdan fırsatlar sunacaktır. Aynı zamanda biraz kendinize vakit ayırmalı ve biraz kendinizi dinlendirmelisiniz. Geçmiş tecrübeleriniz aklınıza gelebilir, biraz yalnız kalıp eski albümleri karıştırabilirsiniz. Meditasyon, dua yoga gibi yöntemler size bu dönem ruhsal açıdan çok iyi gelecektir. Hafta sonu egodan arınmak için mükemmel bir zaman dilimi. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte ikili ilişkiler gündeminiz olmaya başlıyor. Biraz zorlu zamanlar olabilir. Atılan imza ve anlaşmalara da dikkat etmekte fayda var.

BAŞAK

Bu hafta hak ve adalet ile ilgili konularda daha duyarlı olacaksınız. Daha iyimser ve hoşgörülü davranışlar sergilemeniz olası bir durum. süreçte olan konularınız var ise bu konular ile ilgili durumlara daha da yoğunlaşabilirsiniz. Aynı zamanda birebir seyahat etmeseniz bile zihninizde uzak yollar düşünebilir, farklı kültürlere yakınlık hissedebilir ve araştırmalar yapabilirsiniz. Geçmişinizde bazı sebeplerden dolayı yarım kalan eğitim ile ilgili durumlarınız varsa zihninizde tamamlamak için bir istek hissedebilirsiniz. Aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili olarak ta her zamankinden daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Kendinizden üst pozisyonda olan insanlar da dahil olmak üzere, çalıştığınız insanlarla daha duygusal bağ kurma eğilimde olacaksınız. İniş çıkışlı duygu durumunuz bazı iletişim sıkıntıları yaşatabilir. Bu nedenle kontrollü davranmanız sizin lehinize olacaktır. Bunun yerine dışarıda arkadaşlarınızla buluşup onlarla paylaşımlar yapmak size daha iyi gelecektir. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte çalış çalış çalış zamanı. Günlük rutinler birlikte çalıştığınız kişilerin hayatına dair gelişmler ön planda.

TERAZİ

Günlük rutinleriniz veya sorumluluklarınız ile ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir. Genel olarak gündeminizde çalışma ortamınız ve iş hayatınızdaki olaylar odağınızda olacaktır. İş ortamındaki duygusal gel git durumundan dolayı kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili planlar için uygun bir dönemdesiniz. Çevrenizdekilere karşı daha korumacı bir yapıda olacaksınız. Ayrıca girişimde bulunmak istediğiniz hukuki bir süreciniz var ise bununla ilgili de planlar yapabilirsiniz. Daha önceden başlatılmış olan süreçler için ise verimli ve anlaşmaya açık bir hafta diyebilirim. Eşiniz veya varsa ortağınız ile ilgili olarak değişken koşullar nedeniyle çalkantılı bir süreç yaşayabilirsiniz. Gündeminizde eşinizin ya da başkalarının finans kaynakları, bankalar, krediler, ödemeler olabilir. Size önerim bu dönemde kendinizi içselleştirecek çalışmalar yaparak ruhunuzu beslemeniz. Bu dönem bu konularda verim almanız için çok uygun. Geçmişi geçmişte bırakmalı ve yolunuza kendi ışığınızla devam etmelisiniz. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte aşk sevgi ve güzel zamanlar adına tatlı bir sürece girdiniz. Çocuklarınızın hayatına dair gelişmeler olabilir.

AKREP

Eşiniz ya da partneriniz ile ilişkinizde duygusallık ön planda olacaktır. Duygularınız da bazı ani iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinizi dengede tutmalı ve iletişim şeklinize dikkat etmelisiniz. Çünkü duygularınızın iniş çıkışlı olması karşı tarafa sizi olduğunuzdan farklı göstermenize sebebiyet verebilir. Geçmiş konuları gündeme getirebilir ve beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Bunun yerine birlikte seyahat planları yapabilir ve yeni yerler keşfetmenin tadına varabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu hafta da yaratıcı fikirler ortaya atabilir ve üstlerinizin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Banka kredi nafaka ortaklı bir takım işlerde gündemleriniz olurken sağlık konularına da dikkat etmenizde fayda var. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte ev aile yuva konuları gündem olurken belki de ev içinde bir takım değişimler yapabilirisniz.

YAY

Çalışma ortamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan duygusal durumunuzda kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilir ve daha çok gözlemci bir havada olabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşiniz ya da partnerinizle ilgili duygularınızın daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Daha fazla vakit geçirmek birlikte bazı aktivitelere katılmak sizi mutlu edecektir. Eğer ortaklı projeleriniz varsa bu konu ile ilgili de gündeminiz olacaktır ve bazı kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bu hafta da detaylara fazla takılmayın ve her şeyi akışına bırakın. Eğitim ile ilgili konularda bir gündeminiz var ise de bunlarla alakalı kendinizi daha emin hissedecek ve başlangıçlar yapabileceksiniz. İkili ilişkileriniz açısından da farkında olmanız gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. İmza sözleşme gereken işler var ise dikkatli okunmanızda fayda var. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte kısa seyahatler yakın akraba ilişkileri belki de eğitim konuları mercek altında. Kısa seyahatlerde sakın olmakta fayda var.

OĞLAK

Bu hafta aşk hayatınız canlanacak. Duygularınızın daha coşkulu olacağı bu dönemde sevgiliniz ile birlikte çeşitli aktivitelere katılabilir ve ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Bunun dışında uğraştığınız el sanatları vb. hobileriniz varsa bunlarla ilgili de verimli bir süreçtesiniz. Her zamankinden daha başarılı eserler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili duygusal olarak kendinizi karışık hissedebilirsiniz. Bu nedenle bu duygu durumunuzun karışık olmasından ziyade bu hafta daha çok yaptığınız işe odaklanın Çalışma alanınızda yapacağınız değişiklikler, düzenlemeler zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacaktır. Ortaklıklar ile ilgili gündemleriniz söz konusu ise detaylı düşünecek ve öyle karar vereceksiniz. Sezgilerinizde size bu hafta karar almanızda destek olacak kadar yoğun olacak. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte Maddi konular kazanımlarınız öncelikli konularınız olabilir. Harcama dengesine dikkat etmenizde fayda var.

KOVA

Aile ve ev konularının gündemde olacağı bir haftadasınız. Ev işleri ya da evde yapılması gereken tadilatların başlaması için uygun bir süreç. Aynı zamanda aile bağlarınızın da kuvvetleneceği bu dönemde ailenize karşı daha korumacı ve kollayıcı bir tavırda olabilirsiniz. Ve elbette ikili ilişkilerinizin de olumlu süreçleri söz konusu. Partnerinizle duygularınızın daha kuvvetli olacağı bu süreçte birlikte romantik anlar geçirebilirsiniz. Çocukları olan terazi burcu iseniz onlarla vakit geçirmek farklı aktiviteler yapmak sizi ruhsal açıdan çok besleyecektir. Günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile olan duygusal durumunuzda geçici süreliğine biraz dingin hissedebilir ve onlara karşı tepkisiz kalabilirsiniz. Bu süreçte kendinize ve sağlığınıza odaklanmalı ve akışta kalmalısınız. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte kendinize vakit ayıracağınız birinci motivasyonlarınızın daha aktif olacağı ve projelerinizi hayata geçireceğiniz bir zaman dilimi

BALIK

Bu hafta maddi kaynaklarınız ile dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Duygusal güven ihtiyacınız artacağından alışveriş yaparak kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz ama bunun yerine farklı aktiviteler ile duygusal güvenlik artışınızı dengeleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle kısa seyahatler için iletişime geçebilir, planlar yapabilirsiniz. İletişiminiz ve fikirleriniz bu hafta her zamankinden daha verimli olacak. Duygularınız yerine zihninizi aktif edeceksiniz. Aklınızdakileri çevrenizdeki insanlara daha rahat aktarabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi edinmek, eğitim öğretim gibi konularda girişimde bulunmak ya da sosyal medya ile ilgili konulara yönelmek adına uygun bir süreçtir. Aynı zamanda ailevi konular varsa gayrimenkulle ilgili konular gündeminizde olacaktır. Bu süreçte daha evcimen olabilir ve kendinizi daha hassas hissedebilirsiniz .Empati kurarak çevrenizdeki insanlara destek olmak size de ruhsal açıdan iyi gelecektir. Bu süreçte evde zaman geçirmek, yemek yapmak ve kendi iç dünyamıza yönelik bir takım çalışmalar yapmak iyi gelebilir. Venüs ve Mars'ın kova burcuna geçişi ile birlikte içsel yolculuğa ait güzel bir dönem. meditasyon, yoga, dua ruhunuza iyi gelen ne var ise vakit buldukça yapın. Bir takım gizli saklı olaylarda açığa çıkabilir.

Etiketler : BURÇLAR BURÇ YORUMLARI BARIŞ ÖZKIRIŞ
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX