0530 708 54 54
0530 708 54 54
30 Nisan 2022 Cumartesi 09:36:00 - Güncelleme:30 Nisan 2022 Cumartesi 09:36:00

Uzman Astrolog Barış Özkırış ile Haftalık Burç Yorumları 30 Nisan

1 mayıs günü Venüs ile Jüpiter kavuşacaklar. Yılın en şanslı etkilerinden biri olacak. Aynı gün Venüs ile Plüton arasında olumlu etkileşim var. Hem aşk hayatınızda hem sosyal ilişkilerde önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Yılın en şanslı etkilerinden biri yaşanacak

1 mayıs günü Venüs ile Jüpiter kavuşacaklar. Yılın en şanslı etkilerinden biri olacak. Aynı gün Venüs ile Plüton arasında olumlu etkileşim var. Hem aşk hayatınızda hem sosyal ilişkilerde önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir.

30 Nisan günü Merkür ikizler burcuna geçiyor. Gerileme öncesinde gölgeli günlerini deneyimleyeceğiz. İletişim ve karar alma süreçlerinde yavaşlamak, ağırdan almak ve akışta olmak gerekiyor. Karşı tarafı dinlemeden ve anlamadan fevri tepkiler vermeyin. Karar alırken ağırdan alın. Ani kararlardan kaçının. Eğitim hayatınızda dalgınlık ve unutkanlık karşısında önlem alın. Elektronik alet alırken iyice araştırın ve bizzat deneyin. Seyahat programlarınızı yaparken iyice araştırın. Yalan, dedikodu, iftira, hırsızlık ve bilgi kirliliği gündeme gelebilir.

İYİMSER VE UMUTLU

1 mayıs günü Venüs ile Jüpiter kavuşacaklar. Yılın en şanslı etkilerinden biri olacak. Aynı gün Venüs ile Plüton arasında olumlu etkileşim var. Hem aşk hayatınızda hem sosyal ilişkilerde önemli fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunları iyi değerlendirin. Maddi konularda da şans sizden yana olabilir. Hayata geniş perspektiften bakarak sorunları çözebilirsiniz. Kendinizi iyimser, umutlu, neşeli ve coşkulu hissetmeniz mümkün olacak. 2 mayıs günü Venüs Koç burcuna geçiyor. 28 Mayıs gününe kadar ilişkilerde daha cesur adımlar atabilirsiniz. Haklarınızı savunabilirsiniz. Yeni ilişkiler gündeme gelebilir. Ancak bencil olmayın, karşı tarafı hiçe saymayın. Gereksiz tartışmalar yaratmayın. 4 mayıs günü Jüpiter ile Plüton arasında ve Mars ile Uranüs arasında olumlu etkileşim var. Yeni bir girişimde bulunmak ve zamanla güç elde etmek için ideal bir gün. Maddi fırsatlar da gündeme gelebilir. Kendinizi daha cesur ve yeniliğe açık hissedeceksiniz.

FARKINDALIK ARTACAK

5 mayıs günü Güneş ile Uranüs kavuşacaklar. Farkındalığınız artabilir. Özgürleşmek ve değişmek için adımlar atabilirsiniz. Ancak dengenizi kaybetmeyin. 6 mayıs günü Merkür ile Venüs arasında olumlu etkileşim var. Sevginizi ifade etmek için ideal bir gün. Sevgilinizle romantik bir gün geçirebilirsiniz. Veya sosyalleşebilirsiniz. Olumlu etkilerin ön planda olduğu bu haftada hepinize iyi şans diliyorum. Sevgiyle kalın...

KOÇ BURÇLARI

Farklı şeyler öğrenme, farklı konularda bilgi edinmek için harekete geçebilirsiniz. Kendiniz de gelişime açık bir haftadasınız. Duygusal bağlamdaki hassasiyetinizi mantığınızla dengeleyebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeli gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Yakın çevreniz ile iletişiminiz hızlanacaktır. Sık sık bir araya gelmek için planlar yapabilirsiniz. Kendinizi çevrenizdekilere daha net ifade edebileceğiniz gibi ani çıkışlarınıza da dikkat etmelisiniz. Çünkü olduğunuzda daha hareketli ve sabırsız hissedeceksiniz. Kısa seyahat planları yapabilir ve aniden yolculuklara çıkabilirsiniz. Eğitim ile ilgili gündemleriniz var ise bu alanlarda da girişimler yapabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde hareketli bir dönem olabileceği gibi çocuklarınızın hayatına dair gündemlerde olabilir.

30 Nisan'da Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte kardeşler kuzen ve yakın akraba ile olan ilişkilerde iletişimsel olarak hareketli vakitler.

BOĞA BURÇLARI

Parasal konular ön planda olacaktır. Plansız harcamalara dikkat etmelisiniz. Akıllı yatırımlar yapabilirsiniz. Öncesinde iyi düşünmeli ve yanıltıcı kararlardan kaçınmalısınız. Aceleci olmayın. Yakın çevreniz ile ilgili kısa seyahat planları yapabilir farklı yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Bağlarınızı güçlendirmek duygusal açıdan size iyi gelecektir. Gündeminizde eğitim konularınız var ise bu konular ile ilgili de farklı yönelimler gösterebilir, farklı konularda eğitim alabilirsiniz. Ticaret ile uğraşınız var ise atılım yaparken aceleci davranmamalı. İyice düşünüp o şekilde hamleler yapmalısınız. Aşk hayatınız ile ilgili partnerinizle her zamankinden farklı konularda sohbet edep bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte maddi konularda finansal durumda hareket zamanı. Geleceğe dair plan ve proje var ise harekete geçin.

İKİZLER BURÇLARI

Kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Hayatın olağan akışının dışında kalarak dinlenmeyi, inzivaya çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte kişisel gelişiminiz ile ilgili kitaplar okuyabilir, bilgi dağarcığınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Duygusal açıdan yoğun hissedeceğiniz bu süreçte rüyalarınız da haberci rüyalar niteliğinde olabilir. Rüyalarınızı not edin. Meditasyon, dua, yoga gibi aktivitelerle kendinize ödül verin ruhunuzun buna ihtiyacı var. Çevreniz deki insanlara duygusal tarafınızdan çok mantıklı yanınızı gösterebilir, farklı sohbet konuları ile onları şaşırtabilirsiniz. Kazançlarınız ile ilgili yeni girişimler, yeni yatırımlar söz konusu olabilir. Aceleci davranmadan detaylı düşünerek hamlelerinizi yapmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ön planda olmak ve projelerinize dair iletişimsel fikir alışverişleri için çok güzel vakitler değerlendirin.

YENGEÇ BURÇLARI

İçinizden bir ses sizi yolculuklara çekebilir. Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak ve olduğunuz yerden uzaklaşmak isteğiniz olacaktır. Bunun için farklı fikirler sizi heyecanlandıracak. Bunun dışında kariyerinizle ilgili daha fazla göz önünde olacaksınızdır. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde empati özelliğinizin fazla olacağını gözlemleyebilirsiniz. Daha uyumlu bir işleyiş söz konusu. Grup çalışmaları gerektiren oluşumlarınız mevcut ise bu çalışmalar içinde kendinizi çok verimli hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde daha canlı ve enerjik görüneceksiniz. İsteklerinizi ve duygularınızı daha kolay ve doğrudan ifade edeceksiniz. Yenilik yapmak istediğiniz konularda daha hazır hissedecek ve harekete geçme isteğiniz olacaktır. Bu enerjiye uyumlanmak adına bu süreçte hareketli olmak birtakım başlangıçlar yapmak kişisel bazda fayda sağlayabilir.İçinize kapanık olmaktan çıkmak ve ruhunuza iyi gelen ne var ise yapmak için uygun vakitler.

ASLAN BURÇLARI

Bu hafta sosyal çevrenizde beklenmedik sohbetler ve tanışmalar söz konusu olabilir. Grup çalışmalarına katılabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta ben bilirim diyerek etrafınızdakileri kırmamanız yönünde. Aynı zamanda arkadaşlarınızı her zamankinden daha fazla sahiplenici bir tavırda olabilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınız ile daha fazla bir arada olmak isteyebilir, uzun zamandır görüşmediklerinizi görmek isteyebilir, hatta küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışmak isteyebilirsiniz. Bu yoğunlukta kendinize zaman ayırmayı ve dinlenmeyi ihmal etmeyin, ruhunuzu besleyin. Meditasyon dua, yoga gibi çalışmalar size iyi hissettirecektir. Bunun yanı sıra su kenarlarına gitmek, içsel dengenizi sağlamak için yapabileceğiniz en güzel aktivite. Kendinize ve çevrenize karşı duygu durumlarınızı dengelemeli ani parlamalardan uzak durmalısınız.

Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte sosyal çevre arkadaşlar ve birlikte hareket ettiğiniz insanlar ile daha fazla fikir alışverişi yapabilirisiniz.

BAŞAK BURÇLARI

Kariyerinizle alakalı grup çalışmaları yapabilir, yenilikçi fikirler ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta kendinizi daha yoğun bir çalışma içinde hissedebilirsiniz. Kariyerinizde yaptığınız iş ile ilgili daha fazla bilgi edinme arzunuz olacaktır. Radikal çıkışlar ile insanları şaşırtabilirsiniz. Aynı zamanda otorite figürleriniz ile daha yakın ilişkiler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelip daha çok fikir alışverişi yapacak ve duygusal bağlamda arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Kendinize vakit ayırmak ve sizi daha rahat daha güvende hissettirecek aktiviteler yapmak isteyeceksiniz. Duygusal olarak rahatlamış, huzurlu ve keyifli hissedebiliriz. Farklı lezzetler denemek isteyebilirsiniz, iştahınıza dikkat etmelisiniz. Alışveriş yapmak ya da doğada zaman geçirmek geçirilen zamanın kalitesini artıracaktır. Enerjiizi düşüren her şeyden uzak kalmak isteyeceksiniz. 30 Nisan'da Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte kariyer alanı, yaptığınız işlerde iletişimsel olarak hareket başlıyor.

TERAZİ BURÇLARI

İçselleşmek ve dışa dönmek ile ilgili gelgitler, duygusal olarak tedirginlik yaşayabilirsiniz. Kendinizi şüpheye düşürecek farklı düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu süreçte zihninizi geçmişten arındırmalı ve an da kalmalısınız. Seyahat planları yapabilir, eğitim ile ilgili gündeminiz var ise bu alanlara yönelmek size duygusal olarak daha iyi hissettirecektir. Kariyeriniz ile ilgili her zamankinden farklı daha yoğun bir gündeminiz olabilir. Farklı fikirler ortaya koyarak çalışma arkadaşlarınızı ve üstlerinizi şaşırtabilirsiniz. Duygusal bağlamda bu kişiler ile kendinizi daha yakın hissedeceksiniz. Arkadaşlarınızla beraber olmaktan, çeşitli toplantı, seminer ya da konuşmada bulunmaktan çok hoşlandığınız zamanlardır. Birbirinizle daha duygusal ve verimli sohbetler edeceksinizdir. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ticaret yurtdışı bağlantılı işler ve hukuksal konularda iletişimsel durumlarda canlılık olması söz konusu.

AKREP BURÇLARI

Yakın akrabalarınız, komşularınız ve kardeşleriniz ile duygusal yakınlığınız artacaktır. Onlarla bir araya gelerek verimli bilgi alış verişinin çok olduğu sohbetler yapabilirsiniz. Hem mantığınızın hem de duygusallığınızın dengede olduğu bir süreçtesiniz. Yakınlarınızla kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Aile olarak bağlarınızın kuvvetlendiği bu süreçte farklı gelecek planları yapabilir ve bunlarla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni fikirler sizi heyecanlandıracaktır. Aynı zamanda partnerinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Uzun zamandır aranızda soğukluk söz konusu ise daha sıcak zamanlar yaşayacaksınız. İlişkinize bir şans daha verebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili verimli bir hafta. El becerilerinizi hayata geçirmek ve bunlardan bir gelir sağlamak için de uygun bir zaman. Çünkü harekete geçme enerjiniz yüksek olacak. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ortaklı işlemler banka kredi alacak verecek ve başkalarından gelen paralar ve kazanımlar konusunda iletişim trafiği ve görüşmeler de artışlar yaşanabilir.

YAY BURÇLARI

Eşinizle birlikte farklı fikirlerin bol olduğu sohbetler edebilirsiniz. Birlikte farklı aktiviteler planlayabilirsiniz. İlişkinize yeni heyecanlar katmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduklarınıza karşı daha sahiplenici bir tavır içinde olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha rahat, iyimser ve hoşgörülü bulacaksınız. Her işin bir sırrı olduğuna inanarak, daha pozitif yönde düşüneceksiniz. Dini duygularımız, adalet, hak anlayışınız artacaktır. Gündeminizde hukuksal konular var ise bu konulara daha yoğunluk verebilirsiniz. Zihninizde yolculuklar ile ilgili istekler oluşacaktır. Seyahat edemeseniz bile düşüncesi bile sizi mental olarak rahatlatacaktır. Kariyeriniz ile ilgili daha özgürlükçü bir yapıda değişik fikirlerle göz önünde olacaksınız. İşinize dört elle sarılacak ve daha verimli bir çalışma potansiyeli sağlayacaksınız. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte ikili ilişkiler ve her türlü kontratlı durumlarda iletişim dilinize dikkat etmekte fayda var

OĞLAK BURÇLARI

Günlük rutinleriniz ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Olağan dışı bir düzen isteğiniz olacaktır. Evinizde değişiklik yapmak, farklı dekor objeleri kullanmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da partneriniz ile duygusal açıdan yoğun bir dönemdesiniz. Duygusal bağlamda birbirinize karşı çok verimli olacaksınız. Duygularınızda ani iniş çıkışlar olmasına karşın sözlerinize dikkat etmelisiniz. Fazla eleştirisel davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Aklınızda kalmış emin olamadığınız sizi şüpheye düşüren konuları var ise bu konuları tekrar gündeme getirebilir ve emin olma arzusunda olabilirsiniz. Bu durum sizi ruhsal açıdan negatif etkileyecektir. Bu nedenle akışta ve sakin kalmalısınız. Düşündüğünüz bir seyahat planınız var ise bu konuya daha eğilim gösterebilir ve bir ana önce planınızı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Çalışma hayatınız ve birlikte işler yaptığınız kişiler ile iletişim bu hafta hızlanıyor.

KOVA BURÇLARI

Duygusal olarak coşkulu bir haftadasınız. Bulunduğunuz her ortamı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuklarla ilgilenmek, onlarla farklı aktiviteler yapmak duygusal bağlamda size iyi gelecek. İlgilendiğiniz hobileriniz veya el becerileriniz var ise bu dönemde farklı marjinal fikirlerle yaratıcılığınız ön planda. Bu aktiviteleriniz ile ilgili başlatmak istediğiniz bir girişim düşünceniz var ise uygun zamandasınız. Aynı zamanda günlük rutinlerinizde de çalışma koşullarınızda da yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla duygusal anlamda biraz gel git söz konusu olabilir. Huzursuz olabilirsiniz. Fazla detaycı olmak yerine var olan düzende devam etmenizi öneririm. Ayrıca daha titiz ve hijyen takıntınız olabilir. Eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde aşırı sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergilemeniz olası. Düşünmeden tepki vermemeniz sizin için iyi olacaktır. Bunun yanı sıra bu dönemde sağlığınız ile ilgili daha dikkatli davranmalısınız. Var olan sağlık kontrollerinizi ihmal etmemelisiniz.

Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte aşk, sevgi ve hobileriniz adına görüşmeler iletişim trafiği hız kazanacaktır.

BALIK BURÇLARI

Sahip olduklarınıza ve ailenize karşı daha özgürlükçü bir şekilde yaklaşacaksınız. Aile bağlarınızı duygusal anlamda daha da güçlendirecek onlarla birlikte vakit geçirmek adına farklı planlar yapacaksınız. Evinizde kalmak ve ev içinde farklı değişikler yapma fikriniz olabilir. Aşk hayatınızda partnerinizle değişik fikirleri paylaşabilir ve duygusal açıdan daha yoğun hissedebilirsiniz. Bu hafta olduğunuzdan daha detaycı davranabilir ve alınganlıklar yapabilirsiniz. Bu nedenle sabırsız ve aceleci davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Bunun olmaması için olabildiğince sakin kalmalı fevri olmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınız ile duygusal anlamda huzursuz hissedebilirsiniz. Bu sizi duygusal açıdan negatif etkileyebilir. Bu süreci kitap okuyarak ya da var olan hobilerinizle daha rahat geçirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Merkür'ün İkizler burcuna geçmesi ile birlikte aile ve yuva konularında iletişimsel hareketlilik söz konusu olabilir.

Etiketler : burçlar burç yorumları barış özkırış
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX