0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
24 Mayıs 2022 Salı 20:00:00 - Güncelleme:24 Mayıs 2022 Salı 20:00:00

Utandıran görüntü

Hafta sonunda Belgrad Ormanı'na akın edip piknik yapan vatandaşlardan bazıları geride utandıran görüntüler bıraktı. Doğanın kucağına çöp yığınlarını bırakıp giden duyarsızlar ‘pes' dedirtti.

DOĞAL YAŞAM ALANINI KİRLETTİLER

İstanbul'da hafta sonunu fırsat bilenler Belgrad Ormanı'na akın etti. Belgrad Ormanı'nın Bahçeköy'de bulunan girişinde kilometrelerce araç kuyruğu oluştu. Birçok memeli ve kuş türünün doğal yaşam alanı olan Belgrad Ormanı'nda, pikniğe gelenlerin yanlarında getirdikleri yiyecekleri ve plastik atıklarını bırakması kirliliğe yol açtı.

BÖYLE BIRAKIRSAN...

BÖYLE BULAMAZSIN!

'İNSANLIK BU DEĞİL' TEPKİSİ

Ormanın içinden topladığı çöpleri poşetleyerek yol kenarına çıkaran Yakup Koç adlı vatandaş "Ben tek başıma gelip çöpleri poşetliyorum. Sonra belediyeyi arıyorum. Onlar da gelip topladığım çöpleri alıyorlar" dedi. Hasan Aydın ise, "Ne diyeceğimi bilemiyorum. İnsanlık değil bu. İnsan olanın bunu yapmaması lazım" diye konuştu.

Etiketler : belgrad ormanı çöp doğa
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX