0530 708 54 54
0530 708 54 54
21 Mayıs 2024 Salı 07:07:00 - Güncelleme:21 Mayıs 2024 Salı 07:07:00

Sokaktan gökyüzüne

Sahibi tarafından sokağa terk edilen Badem'i yamaç paraşütü pilotu Yasin Oflaz sahiplendi. Sahibinin deneme uçuşlarında büyük keyif alan Badem artık gökyüzünde süzülüyor.

BİR ÇOK YERDE UÇUŞ YAPTILAR

Manisa'nın Akhisar ilçesinde sokağa terk edilmiş halde bulduğu 'Golden retriever' cinsi köpeği sahiplenerek, 'Badem' ismini koyan yamaç paraşütü pilotu Yasin Oflaz (26), 4 yıldır onunla birlikte uçuyor. İki can dost bu zamana kadar Fethiye Ölüdeniz, Milas Ören ve Balıkesir'de uçuş gerçekleştirdi. Son olarak da Bursa'da 'Üni Uçuş Günleri' etkinliğine katıldılar.

CAN DOSTLAR ANI BİRİKTİRİYOR

Yasin Oflaz, 'Chucky' karakterinin kostümünü giydirip uçuş kabinine bağladığı köpeği Badem ile birlikte Fadıllı pistinde yaptığı hazırlıkların ardından metrelerce yükseklikten atladı. 20 dakika süren uçuşun ardından, Badem ile piste inen Oflas, kendisini ve köpeğini görenlerin şaşkınlığı ile karşılaştı. Oflaz, "Badem ile festivallere katılıp güzel anılar biriktirirken eğleniyoruz" dedi.

Etiketler : manisa golden retriever yamaç paraşütü
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX