• BIST
  1524.49
 • Dolar
  7,4614
 • Euro
  9,0424
 • Altın
  437,7550
0530 708 54 54
0530 708 54 54
27 Ağustos 2020 Perşembe 11:58:00 - Güncelleme:27 Ağustos 2020 Perşembe 11:58:00

Oğlu Osman Hatipoğlu'ndan Nihat Hatipoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama: Durumu çok iyi

Kaynak: Star

ABONE OL

Koronavirüs testleri pozitif çıktığı açıklanan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu'nun son sağlık durumuyla ilgili oğlu Osman Hatipoğlu'ndan açıklama geldi. Oğlu yaptığı açıklamada 'Hocamızın sağlık durumu çok iyi' dedi.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalandığı duyurulan Nihat Hatipoğlu'nun sağlık durumuyla ilgili açıklama yapıldı.

Ünlü İlahiyatçı Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada, "Sevgili dostlar. Korona tanısı ile tedavi görüyorum. Evimde tedavi oluyorum. Sıkıntılı bir durum yok hamd olsun. Allah bana ve tedavi gören bütün hastalara şifa versin. Arayan, dua eden bütün dostlara teşekkür ederim. Allah hepinizi korusun" demişti.

"HOCAMIZIN SAĞLIK DURUMU ÇOK İYİ"

Nihat Hatipoğlu'nun oğlu Osman Hatipoğlu babasının durumuyla ilgili dün akşam açıklama yaptı. "Nihat Hoca yoğun bakımda mı?" sorusuna cevap veren Osman Hatipoğlu şunları söyledi:

"Hocamızın durumu Allah'ın izniyle iyi. Birkaç gün önceye göre çok iyi. Yavaş yavaş eski haline dönmeye başladı. Evin içinde gezmeye başladı. Sizlerin duaları sayesinde... Gün içerisinde bir şeyler de paylaşacağız hocamızın kendini görüp duyacaksınız. Bu aralar bir haber dolaşıyor sosyal medyada 'Nihat Hatipoğlu yoğun bakıma kaldırıldı' diye kesinlikle böyle bir şeye itibar etmeyin. Hocamız evde Allah'a şükür sağlık durumu da çok iyi. Yoğun bakımda değil, hastanede kesinlikle değil. Böyle yalan haberler çok fazla yayılmaya başladı artık. Hocamızın sağlık durumunu çok çok kötü gösterdiler. Bunlar kesinlikle gerçek değil. Herkesten dua bekliyoruz, hocamızın sizlere çok selamı var."