0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Eylül 2022 Pazar 15:30:00 - Güncelleme:18 Eylül 2022 Pazar 15:30:00

Motor tutkunu çifte sıradışı konvoy

Elazığ'da motosiklet derneğinde tanışarak dünya evine giren Kadir ve Fatma Ertürk çiftinin gelin arabası çok sevdikleri motosiklet oldu.

Elazığ'da motosiklet derneğinde tanışarak dünya evine giren Kadir ve Fatma Ertürk çiftinin gelin arabası çok sevdikleri motosiklet oldu. Konvoyunda motosikletlerden oluştuğu düğünde, halay ve çiftetelli yerini motosiklet gösterisine bıraktı. Elazığ'da motosiklet derneğinden tanışarak evlenme kararı alan Kadir ve Fatma Ertürk çifti, motosiklet tutkularını düğünlerinde de gösterdi. Gelin arabası yerine çift, motosikletlerini süsleterek gelin motosikleti yaptı. Global motosiklet derneğine üye olan motorcu arkadaşları da bu mutlu günlerinde onları yalnız bırakmadı.

Yaklaşık 30 motosikletten oluşan düğün konvoyu, ortaya renkli görüntüler çıkardı. Motorcu konvoyu, vatandaşların büyük ilgisiyle karşılaştı. Düğün salonunda da halay ve çiftetellinin yerini motosiklet şovu aldı. Motorcuların gösterisi davetlilerden alkış aldı.

Etiketler : Elazığ Global motosiklet derneği Kadir ve Fatma Ertürk çifti
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX