0530 708 54 54
0530 708 54 54
04 Haziran 2024 Salı 15:35:00 - Güncelleme:04 Haziran 2024 Salı 15:35:00

İstanbul'un kadim güzellikleri burada! Megakentin benzersiz atmosferini keşfedin

Kaynak: AA

ABONE OL

İstanbul simgeleri ve kadim güzellikleri ile benzersiz bir şehir. Megakentin eşsiz atmosferini keşfetme imkanına ne dersiniz? İstanbul'un tarihi ve kültürel mirasına bir de buradan bakın.

İstanbul'un kadim güzellikleri bu haberde... Kız Kulesi'nden Ortaköy'deki Büyük Mecidiye Camisi'ne kadar simgeleri ile insana tarifsiz bir haz sunan İstanbul, tarihi ve kültürel dokusu ile dillere destan bir şehir. İstanbul'u İstanbul yapan simgeler, büyüleyici görüntüleri ve benzersiz atmosferiyle insanı etkisi altına alıyor.

İSTANBUL'UN SİMGELERİ GÖRÜNTÜLENDİ

İstanbul camileri, Boğaz'ı, Karaköy ile Eminönü'nü birbirine bağlayan tarihi Galata Köprüsü ve bunların kente yansımaları ile görenlere adeta görsel bir şölen sunuyor.

MEGAKENTİN BENZERSİZ ATMOSFERİNİ KEŞFEDİN

İstanbul'un tarihi ve kültürel mirasını oluşturan Kız Kulesi, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü, Büyük Mecidiye Camisi ile Yavuz Sultan Selim Camisi, Çamlıca Kulesi kentin kadim güzelliklerini gözler önüne seriyor.

Sembolik mekan ve yapıların ihtişamı ve mistik dokusuyla şehre yansılamaları görenleri adeta etkisi altına alıyor.

Etiketler : istanbul istanbulun simgeleri megakent büyük mecidiye camisi istanbul boğazı karaköy eminönü
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX