0530 708 54 54
0530 708 54 54
22 Ocak 2022 Cumartesi 10:00:00 - Güncelleme:22 Ocak 2022 Cumartesi 13:25:00

Haftalık Burç Yorumları... Uzman Astrolog Barış Özkırış, Boğa, Terazi ve diğer burçları yorumladı: Boğa kariyer, Terazi aşk peşinde

Haftalık burç yorumları... Bu hafta burcunuzu neler bekliyor? Uzman Astrolog Barış Özkırış ile haftalık burç yorumları: Boğa Burcu için kariyerde güzel zamanlar geldi. Çabalarının karşılığını almak üzeresiniz. Terazi burcu ise Venüs Retro sonrasında aşk hayatında beklenmedik gelişmeler yaşayabilir.

23 Ocak günü Güneş ile Merkür kavuşacaklar. Aynı zamanda Merkür ile Venüs paralel olacaklar. Gün boyunca kendinize vakit ayırarak üst benliğiniz ile irtibatta olabilirsiniz. Zihninize oldukça parlak fikirler düşebilir. Bu fikirleri şubat ortasından itibaren uygulamaya geçebilirsiniz. Sezgileriniz ve yaratıcılığınız yüksek olacak. Önyargıdan, şekilcilikten ve karamsarlıktan arınmak için ideal bir günde olacaksınız. Sevdikleriniz ile bir araya gelmeniz, güzel vakit geçirmeniz de mümkün olacak.

GERÇEKÇİ HEDEFLER

24 Ocak günü Mars oğlak burcunda geçecek. Takip eden günlerde gerçekçi hedefler belirlemeniz, bu hedeflere doğru azimle harekete geçmeniz mümkün olacak. Öfkenizi etkin bir şekilde yönetmeyi başaracaksınız. Rakiplerinize karşı tutumunuz daha makul olacak. Dünyada sistemin yeniden yapılandırılmasına ilişkin önemli adımlar atılabilir. Özellikle tarım, toprak, inşaat bağlamında önemli gelişmeler gündeme gelebilir. 26 Ocak günü geri gitmekte olan Merkür Oğlak burcuna geçecek. 4 Şubat gününe kadar karamsarlık tuzağına düşmemeniz gerekiyor. Şekilcilikten ve önyargıdan uzak kalmaya çalışın. Kontrol delisi olmayın. Olayları akışına bırakın. Taşıyacağınız kadar sorumluluk alın. Geçmişe dair takıntılara yenik düşmeyin. Geçmişi ve kendinizi affedin. Aynı gün Merkür ile düğümler arasında olumlu etkileşim olduğu için, sezgilerinize güvenin. Size yardımcı olmak isteyen kişilerin sözlerine kulak verin.

EMPATİ VE TOLERANS

Ocak ayının son günlerine yaklaşırken Merkür ve Venüs gerilemesi devam ettiği için genel olarak ilişki ve iletişim bağlamında dengeli hareket etmeye devam etmeniz gerekiyor. Empati ve tolerans çıkış noktanız olsun. Freni patlamış araba gibi olmayın. Direksiyon hakimiyetini kaybetmeyin. Eğer denge ile hareket ederseniz yol sizin.

KOÇ BURÇLARI

Eşiniz ya da partneriniz ile ilişkinizde duygusallık ön planda olacaktır. Duygularınız da bazı ani iniş çıkışlarınız olabilir. Kendinizi dengede tutmalı ve iletişim şeklinize dikkat etmelisiniz. Çünkü duygularınızın iniş çıkışlı olması karşı tarafa sizi olduğunuzdan farklı göstermenize sebebiyet verebilir. Geçmiş konuları gündeme getirebilir ve beklenmedik tepkiler verebilirsiniz. Bunun yerine birlikte seyahat planları yapabilir ve yeni yerler keşfetmenin tadına varabilirsiniz. Kariyer hayatınızla ilgili olumlu gelişmelerin yaşanacağı bu hafta da yaratıcı fikirler ortaya atabilir ve üstlerinizin dikkatini üzerinize çekebilirsiniz. Banka kredi nafaka ortaklı birtakım işlerde gündemleriniz olurken sağlık konularına da dikkat etmenizde fayda var. 20 Ocak'ta Güneş'in Kova burcuna geçişi ile birlikte sosyal ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınız ve dostlarınız ile bir araya gelmek için güzel zamanlar

BOĞA BURÇLARI

Çalışma ortamınızı yeniden düzenlemek isteyebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla olan duygusal durumunuzda kendinizi daha geri planda tutmak isteyebilir ve daha çok gözlemci bir havada olabilirsiniz. Bunun yanı sıra eşiniz ya da partnerinizle ilgili duygularınızın daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Daha fazla vakit geçirmek, birlikte bazı aktivitelere katılmak sizi mutlu edecektir. Eğer ortaklı projeleriniz varsa bu konu ile ilgili de gündeminiz olacaktır ve bazı kararlar alabilirsiniz. Sezgilerinizin kuvvetli olacağı bu hafta da detaylara fazla takılmayın ve her şeyi akışına bırakın. Eğitim ile ilgili konularda bir gündeminiz var ise de bunlarla alakalı kendinizi daha emin hissedecek ve başlangıçlar yapabileceksiniz. İkili ilişkileriniz açısından da farkında olmanız gereken bazı durumlar ortaya çıkabilir. İmza, sözleşme gereken işler var ise dikkatli okumanızda fayda var. Kariyer alanında 'güzel zamanlar geldi' diyebiliriz.

İKİZLER BURÇLARI

Bu hafta aşk hayatınız canlanacak. Duygularınızın daha coşkulu olacağı bu dönemde sevgiliniz ile birlikte çeşitli aktivitelere katılabilir ve ilişkinize yeni heyecanlar katabilirsiniz. Bunun dışında uğraştığınız el sanatları vb. hobileriniz varsa bunlarla ilgili de verimli bir süreçtesiniz. Her zamankinden daha başarılı eserler ortaya koyabilirsiniz. Aynı zamanda çocuklarla vakit geçirmek ruhunuza iyi gelecektir. Çalışma arkadaşlarınız ile ilgili duygusal olarak kendinizi karışık hissedebilirsiniz. Bu nedenle bu duygu durumunuzun karışık olmasından ziyade bu hafta daha çok yaptığınız işe odaklanın Çalışma alanınızda yapacağınız değişiklikler, düzenlemeler zihninizi rahatlatmanıza yardımcı olacaktır. Ortaklıklar ile ilgili gündemleriniz söz konusu ise detaylı düşünecek ve öyle karar vereceksiniz. Sezgilerinizde size bu hafta karar almanızda destek olacak kadar yoğun olacak. Kova burcuna geçişi ile birlikte ticaret eğitim ve akademik alanlarda hareket zamanı. Hukuksal işlemleriniz için de çözümlemek istediğiniz durumlar var ise hareket zamanı olabilir.

YENGEÇ BURÇLARI

Aile ve ev konularının gündemde olacağı bir haftadasınız. Ev işleri ya da evde yapılması gereken tadilatların başlaması için uygun bir süreç. Aynı zamanda aile bağlarınızın da kuvvetleneceği bu dönemde ailenize karşı daha korumacı ve kollayıcı bir tavırda olabilirsiniz. Ve elbette ikili ilişkilerinizin de olumlu süreçleri söz konusu. Partnerinizle duygularınızın daha kuvvetli olacağı bu süreçte birlikte romantik anlar geçirebilirsiniz. Çocukları olan yengeç burcu iseniz onlarla vakit geçirmek farklı aktiviteler yapmak sizi ruhsal açıdan çok besleyecektir. Günlük rutinlerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınız ile olan duygusal durumunuzda geçici süreliğine biraz dingin hissedebilir ve onlara karşı tepkisiz kalabilirsiniz. Bu süreçte kendinize ve sağlığınıza odaklanmalı ve akışta kalmalısınız. Ortaklı işler banka kredi başkalarından gelecek olan paralar açısından size iyi gelecek bir döneme girdiniz. Venüs Retro hareketi hala devam ediyor sağlam adımlar atmak faydalı olacaktır.

ASLAN BURÇLARI

Günlük rutinleriniz veya sorumluluklarınız ile ilgili değişken durumlar söz konusu olabilir. Genel olarak gündeminizde çalışma ortamınız ve iş hayatınızdaki olaylar odağınızda olacaktır. İş ortamındaki duygusal gel git durumundan dolayı kendinizi endişeli hissedebilirsiniz. Aynı zamanda sağlığınız ile ilgili planlar için uygun bir dönemdesiniz. Çevrenizdekilere karşı daha korumacı bir yapıda olacaksınız. Aile, yuva konuları gündem olurken hobileriniz ve sahne önü gerektiren işler için de uygun zamanlar diyebiliriz. Kısa seyahatler yolculuklar gündem olurken arabanın bakımlarını ihmal etmeyin. İkili ilişkileriniz hareketlenmeye başlayacak. İmzalı konular var ise Merkür retrosunun bitmesini bekleyin derim.

BAŞAK BURÇLARI

Maddi kaynaklarınızın gündemde olacağı bu hafta harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Ticaret ile ilgili bir gündeminiz varsa karar almanızı gerektirecek durumlarda dikkatli olmanızı öneririm. Duygusal iniş çıkışlarınız sizi yanıltabilir. Eviniz, aileniz ve yakın çevreniz ile iletişim açısından baktığımızda duygusal durumunuzun olduğunuzdan daha yoğun olacağını söyleyebilirim. Onlarla daha sıcak ve samimi ilişkiler kurmalısınız. Kısa seyahat planları yapabilir ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Bu sizi ruhsal açıdan çok besleyecek. Ayrıca bu hafta partnerinizle birlikte geçireceğiniz zaman her zamankinden daha verimli ve sizi mutlu edecek şekilde olacaktır. Güneş'in Kova burcuna geçişi ile birlikte üretme, günlük işler ve çalışma hayatınızda hareket zamanı. Evcil hayvan sahiplenmek isterseniz vaktidir.

TERAZİ BURÇLARI

Bu hafta maddi kaynaklarınız ile dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Duygusal güven ihtiyacınız artacağından alışveriş yaparak kendinizi rahatlatmak isteyebilirsiniz ama bunun yerine farklı aktiviteler ile duygusal güvenlik artışınızı dengeleyebilirsiniz. Sevdiklerinizle kısa seyahatler için iletişime geçebilir, planlar yapabilirsiniz. İletişiminiz ve fikirleriniz bu hafta her zamankinden daha verimli olacak. Duygularınız yerine zihninizi aktif edeceksiniz. Aklınızdakileri çevrenizdeki insanlara daha rahat aktarabilirsiniz. Araba ya da yolculuk var ise gündeminiz olabilir. Aşk hobiler kendinize iyi gelen ne var ise güzel zamanlara doğru gidiyorsunuz. Venüs Retro sonrasında aşk hayatı hareketlenebilir.

AKREP BURÇLARI

Hem bedensel hem ruhsal olarak özgürlük ve bireysellik ihtiyacınızın artacağı bu hafta da odağınız sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkileriniz olabilir. Sosyalleşmek, arkadaşlarınızla yapacağınız fikir alışverişleri size iyi gelecektir. Problemlerinizin olduğu ilişkileriniz söz konusu ise bu hafta akılcı konuşmalar yaparak çözümler bulabilirsiniz. Bunun yanı sıra kendinizi yoğun duygusallık içinde biraz dağınık hissedebilirsiniz. İç dünyanızın çalkantılı olması nedeniyle biraz adaptasyon sorunu yaşayabilirsiniz fakat bunu meditasyon, dua vs. aktivitelerle dengelemeniz de mümkün. Bu süreçte ihtiyacı olan insanlara destek olmak veya hasta insanlara yardımcı olmak sizi ruhsal açıdan çok dengeleyecektir. Böylece kendinizi daha rahat hissedecek ve istek ve duygularınızı kolay ve anlaşılır bir şekilde ifade edebileceksiniz. Ayrıca maddi olarak harcamalarınıza dikkat etmeli ve gereksiz harcamalardan kaçınmanızı öneririm. Güneş'in Kova burcuna geçişi ile birlikte aile yuva konuları, Kökleriniz ve yer değişimi ile alakalı zamanlara işaret ediyor.

YAY BURÇLARI

Gündeminizde öncelik toplum önündeki statünüz, kariyeriniz ve işiniz olacak denilebilir. İşinize olduğunuzdan daha fazla odaklı olabilirsiniz. Otorite figürleri ile daha yakın ilişkiler söz konusu olacaktır. Empati yeteneğinizin fazlaca olacağı bu hafta iş arkadaşlarınıza özel konular da dahil olmak üzere destek vereceksiniz. Çevrenizdekilere kendinizi göstermek sizin için önem kazanacağından özel hayatınız ile ilgili de açık verebilirsiniz. Sizde kalması gerekenler sizde kalsın. Arkadaş çevrenizle toplantılar yapmak, bir araya gelmek size iyi gelecektir. Aynı zamanda biraz kendinize vakit ayırmalı ve kendinizi dinlendirmelisiniz. Geçmiş tecrübeleriniz aklınıza gelebilir, biraz yalnız kalıp eski albümleri karıştırabilirsiniz. Hafta sonu egodan arınmak için mükemmel bir zaman dilimi. Güneş'in Kova burcuna geçişi ile birlikte yakın akraba ziyaretleri, kısa yolculuklar, arabanız var ise bir takım tamir bakım durumları söz konusu olabilir.

OĞLAK BURÇLARI

Haftaya kariyer odaklı başlıyorsunuz. Yeni projeler oluşturabilir var olan koşullarda yeni planlar yapabilir ve ekip arkadaşlarınızla hem iş hem duygusal bağlamda iyi hissedebilirsiniz. Kariyerinizle ilgili gelişen olumlu koşullar size iyi hissettirecek ve sosyal hayatınızda da daha aktif olduğunuz bir hafta geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek size duygusal olarak iyi gelecektir. Bunun yanı sıra iç dünyanızda biraz sessizleşebilir ve kendinizi kararsız hissedeceğiniz konular olabilir. Hızlı kararlar almak yerine akışta kalmalı ve olması gereken ne varsa oluyor düşüncesi ile rahatlamalısınız. Duygusal tepkilerinizi saklayamayacağınız, iniş çıkışlarınızı net bir şekilde yaşayacağınız zamanlardır. Aşırı hassas, alıngan ve değişken olabilirsiniz. Güneş'in Kova burcuna geçişi ile birlikte kazanımlarınız ve finansla durumlarda hareket zamanı.

KOVA BURÇLARI

Hak ve adalet ile ilgili konularda daha duyarlı olacaksınız. Daha iyimser ve hoşgörülü davranışlar sergilemeniz olası bir durum. Süreç te olan konularınız var ise bu konular ile ilgili durumlara daha da yoğunlaşabilirsiniz. Aynı zamanda birebir seyahat etmeseniz bile zihninizde uzak yollar düşünebilir, farklı kültürlere yakınlık hissedebilir ve araştırmalar yapabilirsiniz. Geçmişinizde bazı sebeplerden dolayı yarım kalan eğitim ile ilgili durumlarınız varsa zihninizde tamamlamak için bir istek hissedebilirsiniz, Aynı zamanda kariyeriniz ile ilgili olarak ta her zamankinden daha fazla göz önünde olabilirsiniz. Kendinizden üst pozisyonda olan insanlar da dahil olmak üzere, çalıştığınız insanlarla daha duygusal bağ kurma eğilimde olacaksınız. İniş çıkışlı duygu durumunuz bazı iletişim sıkıntıları yaşatabilir. Bu nedenle kontrollü davranmanız sizin lehinize olacaktır. Bunun yerine dışarıda arkadaşlarınızla buluşup onlarla paylaşımlar yapmak size daha iyi gelecektir. Birincil motivasyonlarınız önem kazanmaya başlayacak ve içinizdeki enerjiyi açığa çıkartmak isteyeceksiniz.

BALIK BURÇLARI

Duygusal tepkilerinizi saklamayacak ve kendinizi her koşul ve durumda net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Aynı zamanda alıngan ve hassas hissedebilirsiniz. Bu nedenle biraz aceleci tavırlar sergilemeniz olası. Ayrıca parasal konular ön planda olacaktır. Bir şeyler satın almak için para harcayabilirsiniz. Sadece bir şeylere sahip olmak için hareket etmemelisiniz. Sonradan pişman olacağınız alışverişlerden kaçınmalısınız. Aileniz ve eviniz ile ilgili konularla daha yakından ilgilenecek ve kendinizi daha evcimen bir yapıda hissedebilirsiniz. Ailenizle duygusal paylaşımlarınızın yoğun olacağı bu süreç sizi manevi açıdan beseleyecek ve güzel bir hafta geçirmenize neden olacaktır. Ticaret ve uzak bağlantılı işler gündem olurken kişisel gelişim eğitimine başlamak için arayış içerisinde olabilirsiniz. Ruhsal olarak içe dönme ve kendiniz ile baş başa kalma zamanları.

UZMAN ASTROLOG BARIŞ ÖZKIRIŞ

Etiketler : uzman astrolog barış özkırış haftalık burç yorumları burçlar boğa burcu terazi burcu
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX