0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
24 Temmuz 2021 Cumartesi 09:35:00 - Güncelleme:24 Temmuz 2021 Cumartesi 09:38:00

Haftalık burç yorumları! Burçları bu hafta neler bekliyor? İkizler iç sesine, Balık rüyalarına güvenmeli

Haftalık burç yorumları... Burçları bu hafta neler bekliyor? Balık Burcu'nun rüyaları haberci niteliğinde olabilir. Rüyalarını not etmeleri ilerleyen günlerde işlerine yarayacaktır. Hisleri kuvvetlenecek olan İkizler ise kalbinin sesini dinlerse bu hafta yükselişe geçebilir.

25 Temmuz günü Merkür ile Plüton arasında olumsuz etkileşim var. Düşüncelerinizi ifade etmek konusunda zorlanabilirsiniz. Hayatınızda ortaya çıkan krizlerle ilgili karar almanız ve çözüm üretmeniz gerekebilir. İletişim kurarken güç savaşlarından uzak durmalısınız. Takıntı, saplantı, kin, intikam ve paranoya içeren düşüncelerinizden arınmanız gerekiyor.

CESUR OLMALI

28 Temmuz günü Merkür aslan burcuna geçecek. Takip eden haftalarda karar alırken daha cesur olabilirsiniz. Liderlik becerilerinizi daha rahat ortaya koyabilirsiniz. İletişim kurarken daha samimi ve dürüst olmak da mümkün olabilir. Dünyada eğlence sektörü ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Liderlerin cesur ve iddialı kararları gündeme yer alabilir. Aynı gün Jüpiter tekrar kova burcuna geçiş yapacak, yıl sonuna kadar bu burçta seyahat edecek. Dünyada özgürleşme, değişim, reform ve uyanış rüzgarları yine esmeye başlayacak. Hak, adalet ve hukuk konuları ile ilgili isyanlar ve protestolar yine gündemde yer almaya başlayabilir. Uzay, teknoloji ve bilim ile ilgili önemli gelişmeler yaşanabilir. Bireysel açıdan, hayatınızda daha fazla özgürlük isteyeceksiniz. Değişim için daha fazla efor sarf edeceksiniz. Bireyselliğinizi tehdit eden sorunları daha ciddi ele alacaksınız. 29 Temmuz günü Mars ile Jüpiter arasında olumsuz etkileşim var. Girişimlerinizde aşırı risk almayın. Kibirle hareket etmeyin. Dediğim dedik olmayın. Aksi halde kaza ve belaya maruz kalabilirsiniz. Dünyada kazalar, yangınlar, patlamalar gündeme gelebilir. Dini konularla ilgili tatsız gelişmeler yaşanabilir.

VERİMLİ VE ÜRETKEN

29 Temmuz günü Mars, başak burcuna geçecek. Takip eden haftalarda girişimlerinizde daha titiz, detaycı ve garantici olabilirsiniz. Yetkin, verimli ve üretken olursanız hedeflerinize ulaşabilirsiniz. Takıntı, karamsarlık ve hata yapma korkusu ile hareket etmeyin. Aksi halde yaratım enerjisi akışını bozarsınız. Dünyada sağlık sektörü ve hastalıklar ile ilgili olumsuz gelişmeler yaşanabilir. Ülkemizde komşu ülkelerle ilişkiler ve turizm bağlantılı konularda negatif durumlar gündeme gelebilir. Bu haftanın sizlere maksimum fayda sağlamasını diliyorum.

KOÇ

Sosyal çevrenizde beklenmedik sohbetler ve tanışmalar söz konusu olabilir. Grup çalışmalarına katılabilir, farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Sadece dikkat etmeniz gereken nokta ben bilirim diyerek etrafınızdakileri kırmamanız yönünde. Aynı zamanda arkadaşlarınızı her zamankinden daha fazla sahiplenici bir tavırda olabilirsiniz. Özellikle kadın arkadaşlarınız ile daha fazla bir arada olmak isteyebilir, uzun zamandır görüşmediklerinizi görmek isteyebilir, hatta küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışmak isteyebilirsiniz. Bu yoğunlukta kendinize zaman ayırmayı ve dinlenmeyi ihmal etmeyin, ruhunuzu besleyin. Meditasyon, dua, yoga gibi çalışmalar size iyi hissettirecektir. Venüs Başak burcuna yerleşmesi ile birlikte çalışma hayatınızda güzel gelişmeler ve beklediğiniz haberleri alırken, Güneş Aslan burcunda size aşk, hobiler ve yaşama sevinci katabilir. Çocuklarınız ile ilgili güzel gelişmeler belki hayatına dair olumlu haberler alabilirsiniz.

BOĞA

Kariyerinizle alakalı grup çalışmaları yapabilir, yenilikçi fikirler ortaya koyabilirsiniz. Bu hafta kendinizi daha yoğun bir çalışma içinde hissedebilirsiniz. Kariyeriniz de yaptığınız iş ile ilgili daha fazla bilgi edinme arzunuz olacaktır. Radikal çıkışlar ile insanları şaşırtabilirsiniz. Aynı zamanda otorite figürleriniz ile daha yakın ilişkiler içinde olacaksınız. Arkadaşlarınızla daha sık bir araya gelip daha çok fikir alışverişi yapacak ve duygusal bağlamda arkadaşlıklarınızı güçlendireceksiniz. Kendinize vakit ayırmak ve sizi daha rahat daha güvende hissettirecek aktiviteler yapmak isteyeceksiniz. Duygusal olarak rahatlamış, huzurlu ve keyifli hissedebiliriz. Venüs Başak burcuna yerleşmesi ile birlikte aşık olmak hayatın tadınız çıkarmak ve hobilerinize daha fazla vakit ayırmak isterken, Güneş Aslan burcunda olması ile de aile ve yuva konularınız gündem olabilir. Evde değişiklik yapmak veya taşınmak ile ilgili kararları alabilirsiniz.

İKİZLER

İçinizden bir ses sizi uzak diyarlara yolculuklara çekebilir. Günlük rutinlerinizin dışına çıkmak ve olduğunuz yerden uzaklaşmak isteğiniz olacaktır. Bunun için farklı fikirler sizi heyecanlandıracak .Bunun dışında kariyerinizle ilgili daha fazla göz önünde olacaksınızdır.Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde empati özelliğinizin fazla olacağını gözlemleyebilirsiniz. Daha uyumlu bir işleyiş söz konusu. Grup çalışmaları gerektiren oluşumlarınız mevcut ise bu çalışmalar içinde kendinizi çok verimli hissedeceksiniz. Sosyal çevrenizde daha canlı ve enerjik görüneceksiniz. İsteklerinizi ve duygularınızı daha kolay ve doğrudan ifade edeceksiniz. Yenilik yapmak istediğiniz konularda daha hazır hissedecek ve harekete geçme isteğiniz olacaktır. Bu enerjiye uyumlanmak adına bu süreçte hareketli olmak bir takım başlangıçlar yapmak kişisel bazda fayda sağlayabilir. Venüs Başak burcuna yerleşmesi ile birlikte aile ve yuva konularınız gündem olurken, evde değişiklik yapmak veya taşınmak ile ilgili kararları alabilirsiniz. Güneş Aslan burcunda olması ile de yakın mesafe seyahatler, eğitimler ve belki arabanız ile ilgili bir takım değişim süreci başlayabilir.

YENGEÇ

İçselleşmek ve dışa dönmek ile ilgili gelgitler yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak tedirginlik olması olası. Kendinizi şüpheye düşürecek farklı düşüncelere kapılabilirsiniz. Bu süreçte zihninizi geçmişten arındırmalı ve an da kalmalısınız. Seyahat planları yapabilir eğitim ile ilgili gündeminiz var ise bu alanlara yönelmek size duygusal olarak daha iyi hissettirecektir. Kariyeriniz ile ilgili her zamankinden farklı ,daha yoğun bir gündeminiz olabilir. Farklı fikirler ortaya koyarak çalışma arkadaşlarınızı ve üstlerinizi şaşırtabilirsiniz. Duygusal bağlamda bu kişiler ile kendinizi daha yakın hissedeceksiniz. Arkadaşlar ile beraber olmaktan,çeşitli toplantı, seminer ya da konuşmada bulunmaktan çok hoşlandığınız zamanlardır. Birbirinizle daha duygusal ve verimli sohbetler edeceksinizdir. Venüs Başak burcuna yerleşmesi ile birlikte yakın mesafe seyahatler,eğitimler ve belki arabanız ile ilgili bir takım değişim süreci ve yakın akraba gündemler yaşanabilir. Güneş Aslan burcunda olması ile de finansal konular yeni projeler etkinlikler ve hayata geçirmek istediğiniz planlarınız için uygun bir dönem.

ASLAN

Eşiniz, sevgiliniz birlikte farklı fikirlerin bol olduğu sohbetler edebilirsiniz. Birlikte farklı aktiviteler planlayabilirsiniz. İlişkinize yeni heyecanlar katmak isteyebilirsiniz. Aynı zamanda sahip olduklarınıza karşı daha sahiplenici bir tavır içinde olabilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi daha rahat, iyimser ve hoşgörülü bulacaksınız. Her işin bir sırrı olduğuna inanarak,daha pozitif yönde düşüceceksiniz. Dini duygularınız, adalet, hak anlayışınız artacaktır. Gündeminizde hukuksal konular var ise bu konulara daha yoğunluk verebilirsiniz. Zihninizde yolculuklar ile ilgili istekler oluşacaktır. Seyahat edemeseniz bile düşüncesi bile sizi mental olarak rahatlatacaktır.Kariyeriniz ile ilgili daha özgürlükçü bir yapıda değişik fikirlerle göz önünde olacaksınız. İşinize dört elle sarılacak ve daha verimli bir çalışma potansiyeli sağlayacaksınız. Venüs Başak burcuna yerleşmesi ile birlikte finansal konular yeni projeler etkinlikler ve hayata geçirmek istediğiniz planlarınız için uygun bir dönem. Güneş Aslan burcunda olması ile de parlayacağınız hayat enerjinizin tavan yapacağı ve kendinizin önemli olduğu zamanlar diyebiliriz.

BAŞAK

Günlük rutinleriniz ile ilgili değişimler sözkonusu olabilir. Olağan dışı bir düzen isteğiniz olacaktır. Evinizde değişiklik yapmak, farklı dekor objeleri kullanmak isteyebilirsiniz. Eşiniz ya da partrenizle duygusal açıdan yoğun bir dönemdesiniz. Duygusal bağlamda birbirinize karşı çok verimli olacaksınız. Duygularınızda ani iniş çıkışlar olmasına karşın sözlerinize dikkat etmelisiniz. Fazla eleştirisel davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Aklınızda kalmış emin olamadığınız sizi şüpheye düşüren konuları var ise bu konuları tekrar gündeme getirebilir ve emin olma arzusunda olabilirsiniz. Bu durum sizi ruhsal açıdan negatif etkileyecektir. Bu nedenle akışta ve sakin kalmalısınız. Düşündüğünüz bir seyahat planınız var ise bu konuya daha eğilim gösterebilir ve bir an önce planınızı gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Venüs sizin burcunuzda hadi bakalım değişime açık olun, güzelleşin ve hayata başka pencereden bakmaya başlayın. Güneş Aslan burcunda içsel olarak daha dingin ve kendinize zaman ayırma dinlenme ve ruhsal olarak içe çekilme zamanları diyebilir.

TERAZİ

Duygusal olarak coşkulu bir haftadasınız. Bulunduğunuz her ortamı eğlenceli hale getirebilirsiniz. Çocuklarla ilgilenmek, onlarla farklı aktiviteler yapmak duygusal bağlamda size iyi gelecek. İlgilendiğiniz hobileriniz veya el becerileriniz var ise bu dönemde farklı marjinal fikirleriniz ön planda. Bu aktiviteleriniz ile ilgili başlatmak istediğiniz bir girişim düşünceniz var ise uygun zamandasınız. Aynı zamanda günlük rutinlerinizde de çalışma koşullarınızda da yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla duygusal anlamda biraz gel git söz konusu olabilir. Huzursuz olabilirsiniz. Fazla detaycı olmak yerine var olan düzende devam etmenizi öneririm. Ayrıca daha titiz ve hijyen takıntınız olabilir. Eşiniz veya partnerinizle olan ilişkinizde aşırı sahiplenici ve kıskanç tavırlar sergilemeniz olası Venüs Başak burcunda içsel olarak daha dingin ve kendinize zaman ayırma dinlenme ve ruhsal olarak içe çekilme zamanları diyebilir. Güneş Aslan burcunda ise sosyal çevre arkadaşlar yeni yerler keşfetmek için güzel zamanlar.

AKREP

Sahip olduklarınıza ve ailenize karşı daha özgürlükçü bir şekilde yaklaşacaksınız. Aile bağlarınızı duygusal anlamda daha da güçlendirecek onlarla birlikte vakit geçirmek adına farklı planlar yapacaksınız. Evinizde kalmak ve ev içinde farklı değişikler yapma fikriniz olabilir. Aşk hayatınızda partnerinizle değişik fikirleri paylaşabilir ve duygusal açıdan daha yoğun hissedebilirsiniz. Bu hafta olduğunuzdan daha detaycı davranabilir ve alınganlıklar yapabilirsiniz. Bu nedenle sabırsız ve aceleci davranarak çevrenizdekileri kırabilirsiniz. Bunun olmaması için olabildiğince sakin kalmalı fevri olmamalısınız. Çalışma arkadaşlarınız ile duygusal anlamda huzursuz hissedebilirsiniz.Bu sizi duygusal açıdan negatif etkileyebilir. Bu süreci kitap okuyarak ya da var olan hobilerinizle daha rahat geçirebilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermelisiniz. Venüs Başak burcunda ve ise sosyal çevre arkadaşlar yeni yerler keşfetmek için güzel zamanlar. Güneşin aslan burcu seyahati ile kariyer hayatı toplum önü statünüzde değişim ve kariyerin getirileri için etkili zamanlar.

YAY

Yakın akrabalarınız, komşularınız ve kardeşleriniz ile duygusal yakınlığınız artacaktır. Onlarla bir araya gelerek verimli bilgi alışverişinin çok olduğu sohbetler yapabilirsiniz. Hem mantığınızın hem de duygusallığınızın dengede olduğu bir süreç. Yakınlarınızla kısa seyahat planları yapabilirsiniz. Aile olarak bağlarınızın kuvvetlendiği bu süreçte farklı gelecek planları yapabilir ve bunlarla ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz. Yeni fikirler sizi heyecanlandıracaktır. Aynı zamanda partnerinizle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Uzun zamandır aranızda soğukluk söz konusu ise daha sıcak zamanlar yaşayacaksınız. İlişkinize bir şans daha verebilirsiniz. Hobileriniz ile ilgili verimli bir hafta. El becerilerinizi hayata geçirmek ve bunlardan bir gelir sağlamak için de uygun bir zaman. Çünkü harekete geçme enerjiniz yüksek olacak. Kariyer hayatı toplum önü statünüzde değişim ve kariyerin getirileri için etkili zamanlar. Güneşin Aslan burcuna geçişi ise sizin uzak diyarlara yolculuk belki yüksek öğrenim için başlangıçlar veya hukuksal konularda sonuç almak olarak da güzel zamanlar olabilir.

OĞLAK

Parasal konular ön planda olacaktır. Plansız harcamalara dikkat etmelisiniz. Akıllı yatırımlar yapabilirsiniz. Öncesinde iyi düşünmeli ve yanıltıcı kararlardan kaçınmalısınız. Aceleci olmayın. Yakın çevreniz ile ilgili kısa seyahat planları yapabilir farklı yerlere gitmek isteyebilirsiniz. Bağlarınızı güçlendirmek duygusal açıdan size iyi gelecektir. Gündeminizde eğitim konularınız var ise bu konular ile ilgili de farklı yönelimler gösterebilir, farklı konularda eğitim alabilirsiniz. Ticaret ile uğraşınız var ise atılım yaparken aceleci davranmamalı. İyice düşünüp o şekilde hamleler yapmalısınız. Aşk hayatınız ile ilgili partnerinizle her zamankinden farklı konularda sohbet edep bilgi dağarcığınızı genişletebilirsiniz. Venüs Başak burcunda ve sizin uzak diyarlara yolculuk belki yüksek öğrenim için başlangıçlar veya hukuksal konularda sonuç almak olarak ta güzel zamanlar olabilir. Güneş'in aslan burcunda olması ile birlikte ise ortaklı işler banka borç alacak verecek dengesi, nafaka veya miras konularında aktif olacağınız bir döngü.

KOVA

Farklı şeyler öğrenme, farklı konularda bilgi edinmek için harekete geçebilirsiniz. Kendinizde gelişime açık bir haftadasınız. Duygusal bağlamda ki hassasiyetinizi mantığınızla dengeleyebilirsiniz. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmeli gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Yakın çevreniz ile iletişiminiz hızlanacaktır. Sık sık bir araya gelmek için planlar yapabilirsiniz. Kendinizi çevrenizdekilere daha net ifade edebileceğiniz gibi ani çıkışlarınıza da dikkat etmelisiniz. Çünkü olduğunuzda daha hareketli ve sabırsız hissedeceksiniz. Kısa seyahat planları yapabilir ve aniden yolculuklara çıkabilirsiniz. Eğitim ile ilgili gündemleriniz var ise bu alanlarda da girişimler yapabilirsiniz. Venüsün başak burcu seyahati ile birlikte ortaklı işler banka borç alacak verecek dengesi, nafaka veya miras konularında aktif olacağınız bir döngü. Güneş Aslan burcunda aşk, ikili ilişkiler, imzalar, anlaşmalar ve bu konularda hareketlenme zamanları diyebiliriz.

BALIK

Kendinize daha fazla vakit ayıracaksınız. Hayatın olağan akışının dışında kalarak dinlenmeyi, inzivaya çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Bu süreçte kişisel gelişiminiz ile ilgili kitaplar okuyabilir, bilgi dağarcığınızı genişletmek isteyebilirsiniz. Duygusal açıdan yoğun hissedeceğiniz bu süreçte rüyalarınız da haberci rüyalar niteliğinde olabilir. Rüyalarınızı not edin. Meditasyon, dua, yoga gibi aktivitelerle kendinize ödül verin ruhunuzun buna ihtiyacı var. Çevrenizdeki insanlara duygusal tarafınızdan çok mantıklı yanınızı gösterebilir, farklı sohbet konuları ile onları şaşırtabilirsiniz. Kazançlarınız ile ilgili yeni girişimler, yeni yatırımlar sözkonusu olabilir. Aceleci davranmadan detaylı düşünerek hamlelerinizi yapmalısınız. Gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız. Venüsün başak burcu seyahati ile birlikte aşk, ikili ilişkiler, imzalar, anlaşmalar ve bu konularda hareketleme zamanları diyebiliriz. Güneş aslan burcunda ve günlük rutinler çalışma hayatınız belki yanınızda çalışan kişilerin durumlarına yönelik bir takım durumlar olabileceği gibi evcil hayvanlarınız var ise onların bakımları da söz konusu olabilir.

UZMAN ASTROLOG BARIŞ ÖZKIRIŞ

Etiketler : Haftalık Burç Yorumu Uzman Astrolog Barış Özkırış ikizler balık merkür burçlar
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes