• BIST
    1325.29
  • Dolar
    7,8243
  • Euro
    9,4615
  • Altın
    455,3850
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
31 Aralık 2016 Cumartesi 10:51:00 - Güncelleme:31 Aralık 2016 Cumartesi 11:13:00

İDO tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti

İDO, olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti

İstanbul Deniz Otobüsleri, olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti.

 

Olumsuz hava koşulları ulaşımı da ciddi dercede etkiledi. İstanbul Deniz Otobüsleri (İDO), olumsuz hava koşulları nedeniyle tüm iç hat deniz otobüsü seferlerini iptal etti.

 

İŞTE İPTAL EDİLEN SEFERLER

 

08:20 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

08:30 Armutlu-Armutlu TK-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

08:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy-Beşiktaş Deniz Otobüsü

08:35 Bostancı-Kartal-Tuzla-Yalova Deniz Otobüsü

09:00 Pendik / Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

09:00 Yalova / Pendik Ferry Cat tipi hızlı feribot

09:30 Bandırma - Yenikapı - Bostancı Deniz Otobüsü

09:30 Beşiktaş-Kadıköy-Yenikapı-Bursa Deniz Otobüsü

09:45 Yalova - Yenikapı Ferry Cat tipi hızlı feribot

09:45 Yenikapı - Yalova Ferry Cat tipi hızlı feribot

10:30 Bursa-Yenikapı-Kadıköy Deniz Otobüsü

11:30 Yalova-Tuzla-Kartal Deniz Otobüsü