• BIST
  1060.59
 • Dolar
  7,2916
 • Euro
  8,5355
 • Altın
  477,1490
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
08 Kasım 2019 Cuma 17:37:00 - Güncelleme:08 Kasım 2019 Cuma 17:38:00

Cuma ve kandil mesajları ikisi bir arada sizlerle: İşte en güzel, en anlamlı, ayetli cuma kandil mesajları resimli mesajlar

Mevlid, doğum anlamına geliyor. Mevlid Kandilinde Peygamberin doğumu kutlanıyor. En güzel, en hayırlı, en anlamlı, kısa öz cuma ve kandil mesajları resimli mesajlar araştırılıyor. Bugün 8 Kasım Cuma günü Mevlid Kandili idrak ediliyor. Hem mübarek Cuma gününün idrak edilmesi ve hem de bugünün kandil olması açısından Müslümanlar ibadetlerini eksiksiz yapmak ve Müslüman kardeşleriyle kandilleşmek istiyor. Bu kapsamda an anlamlı cuma ve kandil mesajları araştırılıyor. Müslüman vatandaşlar Cuma ve kandil mesajlarını ikisi bir arada paylaşılmak isteniyor. En güzel, en hayırlı, en anlamlı, kısa öz cuma ve kandil mesajları resimli mesajları sizler için derledik. İşte en güzel, en anlamlı, ayetli cuma kandil mesajları resimli mesajlar

Bugün Mevlid Kandili idrak ediliyor. En güzel, en anlamlı, ayetli cuma kandil mesajları resimli mesajlar bugün büyük bir coşku ile araştırılıyor. Hem mübarek Cuma gününün idrak edilmesi ve hem de bugünün kandil olması açısından bugün Müslümanların bayramı oluyor. Bugün ibadetlerini eksiksiz yapmak ve Müslüman kardeşleriyle kandilleşmek istiyor. Bu kapsamda an anlamlı cuma ve kandil mesajları araştırılıyor. Müslüman vatandaşlar Cuma ve kandil mesajlarını ikisi bir arada paylaşılmak isteniyor. En güzel, en hayırlı, en anlamlı, kısa öz cuma ve kandil mesajları resimli mesajlar haberimiz içerisinde yer alıyor..

EN GÜZEL CUMA MESAJLARI

Allah’ın Selamı Rahmeti, Bereketi üzerimize olsun! Günümüz aydın Cumamız Mübarek Olsun! Hayırlı Cumalar.

Umutsuz kapılar vardır açılmaz, Rabbimin kapısı büyüktür, kapanmaz… Sen umudunu kaybetme Rabbim kulunu bırakmaz… Hayırlı Cumalar…

Cennet bahçelerinin gülleri yüzüne, bülbüllerin nağmeleri diline, Allah sevgisi gönlüne, bu güzel günün bereketi üzerine olsun. Hayırlı nurlu cumalar.

Rabbim nefsimize ‘celaliyle’, kalbimize ‘cemaliyle’, hayatımıza ‘hikmetiyle’, hatalarımıza ‘rahmetiyle’, mahşerde ‘Muhammedîyle’ yardım etsin inşallah. Hayırlı Cumalar.

Güneşin güzel yüzü, yüreğine dokunsun, kâbuslar senden uzakta, melekler başucunda dursun. Güneş öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Cuma günün mübarek olsun.

Allah’ım! Bana kendi sevgisini ve senin yanında sevgisi bana fayda verecek kimsenin sevgisini ver. Cumanız mübarek olsun.

Allah’ım! Geçmiş ve gelecek, gizli ve açık bütün günahlarımı bağışla! Benim ilâhım Sensin. Senden başka ilâh yoktur. Hayırlı Cumalar.

Müslümanlar eş, dost ve akrabalarını hatırlamak iyi temennilerde bulunmak istiyor. Haberimizden çeşitli cuma mesajlarına ulaşabilirsiniz. Herkese hayırlı Cumalar…

Ya Rabbim! Sen anne babalarımızı ve tüm inananları sonsuz rahmetinle bağışla ve cumamızı hayırlı, nurlu ve bereketli eyle, Amin! Selam ve dua ile hayırlı cumalar.

EN GÜZEL MEVLİD KANDİLİ MESAJLARI

Bu gece kulun yalvarış ve yakarışlarını Yüce Mevla'ya sunacağı ve O'nun sonsuz affından, merhametinden, iyiliğinden bol bol yararlanacağı umut, huzur ve müjde gecesidir. Kandiliniz hayırlı olsun!

Size karanfilin sadakatini, sümbülün bağlılığını, menekşenin tevazusunu, lalenin gururunu, leyleğin saadetini versek, bize de dua eder misiniz? Mevlit kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki akıllar dursun, sen ona buna değil Allah'a kulsun. Ziynetler içinde parlayan bir nursun, senin gibi bir dostun kandili mübarek olsun.

Güneşi yüreğinde gözleri ufuklarda muhabbet yolcuları arasında cennet hesabı yapmayan cennetlikler arasında olmanın duasıyla hayırlı kandiller.

Bakiler sevgiler adına nice dilekler vardır. Ölümü bile ayırır saymayan gönüller vardır. Mesafeler araya set çekmişse ne çıkar, dualarda birleşen gönüller vardır.

Ellerin duaya uzandığı, sinelerin dostlara açıldığı, gözlerin masumiyet aradığı bu mübarek günde tüm dualarınız kabul olması dileğiyle iyi kandiller.

Allah'a en sevgili ev, içinde ikram gören yetim bulunan evdir. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun Hayırlı Kandiller!

Bugün alnımız secdeye gidiyorsa, senin sayende ya Râsulallah . Senin doğuşunu kutlamaz mı bu dünya.. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Bir kandil gülü savur sevdiklerine, size onlardan gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki göz yaşlarını bile tebessüme çevirsin. Mevlid Kandiliniz Mübarek Olsun.

Avuçların açıldığı, gözlerin yaşardığı, ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

Allah'a kulsun, zülmetler içinde parlayan nursun, senin gibi hakikatlı dostun, kandilin mübarek olsun.

Bu mübarek günlerimizde mü-min kullara, özel ve vazgeçilmez dostlara ailecek dualarımızı ve sevgilerimizi gönderiyoruz. Kandiliniz kutlu olsun.