0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
15 Kasım 2020 Pazar 10:10:00 - Güncelleme:15 Kasım 2020 Pazar 10:10:00

Bugün burçları neler bekliyor? 15 Kasım günlük burç yorumları

Günün şanslı burçları... Balık: Hayatının akışını değiştirecek kişiyle tanışması mümkün. Yengeç: Gönül olaylarında kendini çok şanslı hissedecek. Terazi: Sürpriz bir telefon görüşmesi yapabilir. Koç: Kararsız kaldığı konuları tek tek sonuca bağlama zamanı! İşte

Bugün burçları neler bekliyor?

KOÇ

Uzunca süredir hem fiziksel hem de ruhsal manada çok gerildiniz. Bugün itibariyle ruhsal dünyanızda bir aydınlanma başlayacak. Ummadığınız parasal kaynaklara ulaşabilecek yeni projeler kapıda gözüküyor. Eşiniz ile aranızdaki uyum yavaş yavaş eski günlerdeki halinize dönmeye başlamak üzere. 

BOĞA

Burcunuzun karşısında gerçekleşen Yeniay ile birlikte oldukça yorgunsunuz. Kendinize özen göstermeli, beslenmenize ve yardımcı ek gıdalar almaya özen göstermelisiniz. Kalbi boş olan Boğa burçları önümüzdeki günlerde aşka hazırlansın. Hayatında sevdiği kişi olan Boğalar ise eşlerinden alacakları destek ile oldukça mutlu olacaklar

İKİZLER

Yorgun enerjiler ile güne başlamış olabilirsiniz. Güne derin bir nefes alarak başlamanız ve sevdiğiniz kişiden alacağınız destekler yüzünüzü güldürecek. Yeni iş tekli eri kapıda, o güzel enerjinize ihtiyacınız olacak. Dolayısıyla günü mümkün olduğunca dinlenerek geçirmek sizi toparlayacaktır

YENGEÇ

Aşk ve sevgi konularında kendinizi çok şanslı hissedeceğiniz bir gün. Uzunca süredir çocukları ile görüşemeyenler bugün itibariyle kavuşacakları bir gün. Arkadaşlardan yana ani biten giden dostlukların yanında sağlam güvenebildiğiniz kişilerin olması sizi yüreklendiriyor.

ASLAN

Yeni bir haneye taşınmak için adım atabilirsiniz. Uzunca süredir içsel sıkıntı yaratan pek çok konunun aydınlığa ulaşacağı güzel enerjiler sizinle birlikte. Yeni iş tekli eri, plan ve projeler sizinle birlikte olacak. Yavaş ama kararlı adımlarla yükselişe geçeceğiniz enerjiler sizinle birlikte olacak. 

BAŞAK

Bugün elinize sürpriz paralar geçebilir. Aşk ve ilişkilerde sürpriz  örtler ve beraberliklere kapınızı açabilirsiniz. Umulmadık projeler kapınızı çalmak üzere, enerjinizi toparlamalı ve ses getireceğiniz günlerin tadını çıkarmalısınız.

YORGUN

Yorgun enerjiler ile güne başlamış olabilirsiniz. Gün içerisinde uzunca süredir değersizlik gördüğünüz pek çok kişiden sürpriz telefonlar ve haberler sizinle birlikte olacak. Sevdiğiniz kişi ile birlikteliğinizde yeni bir döneme geçmeye hazırlanabilirsiniz.

AKREP

Sizin için yeni bir gün başlıyor. Uzunca süredir problem yaşadığınız hangi konu var ise şimdi çözüme ulaşma ve mutluluğu yakalama vakti. Yer değişikliği yapmak isteyen Akrep burçları gün içerisinde yeni bi rev bulabilir. Sevdiğiniz kişilerden destek alacaksınız.

YAY

Hayallerinize ulaşmak için niyet edebilirsiniz. Dileklerinizin kabulü için dua edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin desteğini almak sizi çok mutlu ederken, değer görmenin sevincini yaşayacaksınız. Kalabalık toplulukların arasından tanışacağınız yeni bir arkadaşınız ileride sizi hayallerinize ulaştıracak türden.

OĞLAK

Bugün aile büyüklerinizin desteğini alırken kalbinizin üzerinden büyük bir yükün kalktığını hissedeceksiniz. İş hayatınızı değiştirmek istiyorsanız bugün iş başvuruları yapabilirsiniz. Gün içerisinde uzun süredir haber alamadığınız dostlarınızdan haber alabilir ve sevinç yaşayabilirsiniz. 

KOVA

Uzunca süredir hayal ettiğiniz pek çok konunun çözüme ulaşacağı enerjiler sizinle birlikte olacak. Kısa ya da uzak seyahatler aniden gündeminizde olacak. Mahkeme ve vatandaşlık prosedürlerinizle ilgili başvurularınızı bugün itibariyle yapabilir ve güzel gelişmeleri deneyimleyebilirsiniz.

BALIK

Ruhsal manada tek başınıza kaldığınızı düşündüğünüz günlerden geçerken bir anda mucizelerin sizinle birlikte olduğunu keşfedeceksiniz. Yaşayacağınız eş zamanlıkları bugün not almalısınız. Hayatınızdaki pek çok problemin çözümü bu eş zamanlıkların takibi ile neticelenebilir. 

Uzman Astrolog Özlem Recep

Etiketler : burç yorum astroloji
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX