0530 708 54 54
0530 708 54 54
29 Ağustos 2022 Pazartesi 18:30:00 - Güncelleme:29 Ağustos 2022 Pazartesi 18:30:00

Bacağı koptu ama hayallerinden vazgeçmedi

Gaziantep'te, 1 yıl önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle sağ bacağını kaybeden lise öğrencisi Ceren Özçelik (16), ne eğitim hayatından ne de çok sevdiği voleyboldan vazgeçti.

Gaziantep'te, 1 yıl önce geçirdiği trafik kazası nedeniyle sağ bacağını kaybeden lise öğrencisi Ceren Özçelik (16), ne eğitim hayatından ne de çok sevdiği voleyboldan vazgeçti. Oturarak Voleybol Kadın Milli Takımı'na seçilip, Aksaray'daki kampta ter döken Özçelik, "Spor yapmak beni hayatta tutuyor" dedi.

Aksaray'daki kamp çalışmalarında yer alan Ceren Özçelik, "Çok aktif biriyim. Gitar çalışıyorum, yüzme de gençler kategorisinde Gaziantep ikincisiyim ve çeşitli dallarda madalyalarım var. Hala fizik tedaviye gidiyorum. Kaza sonrası okulumu bırakmadım. Beden eğitimi öğretmeni olmayı hedefliyorum" diye konuştu.

Okul servisinden indiği sırada gelen otomobilin çarpması sonucu sağ bacağını kaybettiğini anlatan Özçelik, "Ailem, bana çok yardımcı oldu. Hiç moralimi bozup, depresyona girmedim" dedi.

Etiketler : CEREN'İN BÜYÜK AZMİ Voleybol Kadın Milli Takımı Ceren Özçelik
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes