• BIST
  109622
 • Dolar
  6,7599
 • Euro
  7,5868
 • Altın
  371,2690
0530 708 54 54
0530 708 54 54
SON DAKİKA
16 Haziran 2019 Pazar 09:42:00 - Güncelleme:16 Haziran 2019 Pazar 09:44:00

Babalar Günü mesajları ve sözleri! En güzel Babalar Günü resimli mesajları haberimizde!

Babalar Günü geldi çattı. Bu sene Babalar Günü 16 Haziran 2019 Pazar (bugün) tarihinde kutlanacak. Bu özel günde babalarını hatırlamak isteyenler için en güzel, en içten ve en duygusal mesajlar haberimizde bulunuyor. Babalar Günü resimli mesajları ve En güzel Babalar Günü mesajları sizlerle. Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910'da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. Babalar Günü hakkında merak edilenlerin tümüne haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz.

Babalar Günü sözleri ve resimli mesajları her yıl olduğu gibi bu sene de yoğun olarak internette araştırılıyor. En güzel Babalar Günü mesajları habermizde yer alıyor. Dünya genelinde her yıl haziran ayının üçüncü pazar günü kutlanan Babalar Günü, Türkiye'de bu yıl da 16 Haziran tarihinde gerçekleşecek. Babalar Günü heyecanı şimdiden başladı. Babalarını hatırlamak isteyen çocuklar hazırlıklarını yapıyorlar.  Babalar Günü ilk kez 19 Haziran 1910′da Washington'un Spokane şehrinde kutlanmıştır. 1924 yılında Amerika Birleşik Devletleri Başkanı Calvin Coolidge kutlamaları desteklemiş; ama resmi olarak Babalar Günü ilan etmemiştir. 1966 yılında ise o dönemin başkanı Lyndon Johnson, her yıl haziran ayının üçüncü pazarının Babalar Günü olarak kutlanacağını açıklayan bir bildiri yayımlamıştır. Babalar Günü tarihi ve mesajlarına haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler... 

BABALAR GÜNÜ RESİMLİ MESAJLARI! 


EN GÜZEL BABALAR GÜNÜ MESAJLARI SİZLERLE!
Benim için her zaman orada olduğunu bildiğim, doğru yolu gösterdiğin, zor geldiğinde, ben bile kendime inanmazken bana inandığın, sürekli hayal kurmaya teşvik ettiğin ve her zaman ilham kaynağı olduğun için… Kısacası benim için yaptığın her şeye teşekkürler baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Sıcak yürekli ve sevecen olmanı seviyorum. Yumuşak ve düşünceli olmana bayılıyorum. Bir çeşit filozof, yazar, entelektüel ya da eleştirmen gibi derin düşüncelerinin olması bana ilham veriyor. Seninle ilgili daha fazlasını, hiç kimsenin göremediği ve bilmediği şeyleri biliyorum. Benim babam olduğun için her gün Allah’a şükrediyorum. Seni seviyorum baba. Babalar Günün kutlu olsun!

Her günümü aydınlatan gülümsemelere sahipsin. Övgü dolu sözlerinle beni her zaman çok iyi hissettiriyorsun. Dileklerimin gerçekleşmesi için ne yapması gerektiğini biliyorsun. Her zaman bana anlatacak en iyi hikayeleri olan kişisin. Ve en önemlisi, çok iyi bir dinleyicisin. Sabırlısın, naziksin ve en iyi baba sensin. Bulmayı umduğum en iyi arkadaşsın. Ve bunu yüksek sesle söylemekten gurur duyuyorum, seni seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Bütün felsefelere, bilimlere, mantığa, akıl yürütmelere karşı bana mümkün olan her şeyi yapabileceğimi ve imkansız bir şey olmadığını öğrettin. İmkansızları imkanlı hale getirmeyi senden öğrendim. İnsanlar hiç umut kalmadığını düşündüğünde, imkansız kelimesini düşünmedim bile… Bana öğrettiğin her şey için minnettarım. Babalar Günün kutlu olsun!

Benim babam olduğun için o kadar şanslıyım ki, sensiz bir hayat düşünemiyorum. Büyüleyici gülüşünle, her zaman benim parlayan yıldızım olacaksın. Seni çok seviyorum canım babam. Kelimelerle tam olarak ifade edemeyeceğim kadar çok seviyorum seni. Bize yaptığın her şey için sonsuz teşekkürler. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba, sen benim kahramanımsın, çünkü bütün hayatım boyunca orada benim için bekliyordun. Sen benim en iyi arkadaşım ve sırdaşımsın. İyi ve kötü zamanlarda ne söyleyeceğini bilir, her gün öğrettiklerinle beni hala şaşırtırsın. Sadece benim için değil, tüm ailemiz için kahramansın. Seni tüm kalbimle seviyorum. Babalar Günün kutlu olsun!

Baba, bana yaptığın her şey için sana minnettarım. Eğer sen beni bu kadar iyi yetiştirmeseydin, bugün olmak istediğim kişi olamazdım. Beni tıpkı kendin gibi yetiştirdiğin için teşekkürler. Seni bütün kalbimle seviyorum. Sen herhangi bir çocuğun hayal edebileceği en iyi babasın. Babalar Günün kutlu olsun!