• BIST
  1524.49
 • Dolar
  7,4627
 • Euro
  9,0240
 • Altın
  437,8100
0530 708 54 54
0530 708 54 54
28 Haziran 2019 Cuma 09:22:00 - Güncelleme:11 Temmuz 2019 Perşembe 10:16:00

Günlük burç yorumları 28 Haziran!

27 Haziran günlük burç yorumları tüm astroloji takipçileri tarafından merak ediliyor.

27 Haziran günlük burç yorumları yoğunj olarak araştırılan konuların başında yer alıyor. 

27 HAZİRAN GÜNLÜK BURÇ YORUMLARI! 

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Koç; gün boyunca üzerinde çok emek harcamana rağmen ilerleme kaydetmekte zorlanabilirsin. Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde daha sosyal ve aktif olmanı sağlayabilir. Akşam saatlerinde değişen koşullar maddi manevi değerlerini bir kez daha gözden geçirmene neden olabilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Boğa; bugün kontrolün dışında gelişebilecek olaylar karşısında perde arkasında kalmayı tercih edebilirsin. Herkesten gizleyerek yapacağın çalışmalar akşam saatlerinden sonra senin yönetiminize geçebilir. Hem Ay’ın burcuna geçmesiyle hem de Merkür’ün burç değiştirmesiyle önümüzdeki günlerde kendini daha rahat ifade edebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili İkizler; hedeflerin için mücadele vermeye devam ederken grupların ve arkadaşların desteğine ihtiyaç duyabilirsin. Ancak bu girişimler istediğin hızda ilerlemeyebilir. Yönetici gezegenin Merkür’ün Aslan burcuna geçmesiyle önümüzdeki günlerde iletişim trafiğin artabilir ama akşama doğru özellikle maddi konularla ilgili endişelere kapılabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yengeç; iş ve sosyal ortamında yaşanan hareketlilik hız kesebilir ama kimin liderlik görevini üstleneceği ile ilgili çatışmalar alttan alta devam edebilir.  Ancak akşam saatlerinde zor koşullar lehine dönecek ve daha keyifli ortamlarda bulunabileceksin. Önümüzdeki günler de ticari faaliyetlerde artış olabilir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Aslan; Merkür’ün burcuna geçmesiyle kendini daha özgüvenle ifade edeceğin ve fikirlerinle ön plana çıkacağın bir döneme giriyorsun. Bugün yurt dışı, eğitim ve yolculuklarla ilgili girişimlerin istediğin gibi ilerlemeyebilir; zaman zaman boşuna çaba harcadığını düşünebilirsin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Başak; gün içinde finansal konular seni oldukça meşgul edebilir. Ancak yapacağın girişimler beklentilerini karşılamayacağından; bir tür duygusal krize neden olabilir. Senin de yönetici gezegenin olan Merkür’ün burç değiştirmesi ise kendini ifade etmekte zorlanacağın bir sürece işaret edebilir, olaylar kontrolünden çıkabilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Terazi; bugün girişimlerin beklediğin hızda ilerlemeyebilir. Karşındakilerin olaylara komuta etmek istemesi adımlarını geri almana neden olabilir. Akşam saatlerinden itibaren huzurunu ve kazançlarını etkileyecek durumların gündeme gelmesiyle endişen daha da artabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Akrep; dün yaşanan yoğun temponun ardından bugün iş hayatındaki rekabeti arka planda yönetmen gerekebilir. Çalışma arkadaşlarınla aynı dili konuşmakta veya hedeflediğin başarıyı yakalamakta zorlanabilirsin. Akşam saatlerinden karşındakilere ne kadar güveneceğini sorgulayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Yay; çocuklarla veya sevdiklerinle ilişkini etkileyen durumlar söz konusu olsa da mücadeleye devam ederek, kontrolü elden bırakmayabilirsin. Akşam saatlerinden sonra sağlık ve hizmet temaları daha fazla hayatında yer alacak;  seni keyiflerinden uzaklaştıracaktır. Önümüzdeki günlerde sosyal medyadaki hareketliliğin artabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Oğlak; eve, aileye ve işe odaklı geçen gergin birkaç günün ardından artık keyiflere yönelme ihtiyacındasın. Bugün bitiş ve başlangıçlarla ilgili kararlarını uygulayabilir, liderlik konusunda ilerleme kaydedebilirsin. Akşam saatlerinden sonra sevdiklerinle, çocuklarınla zaman geçirmek isteyebilir, huzur arayışına girebilirsin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Kova; bugün anlaşmalar, eğitim ve yolculuklarla ilgili işlerinin sonuçlarını alarak, durum değerlendirmesi yapabilirsin.  Akşam saatlerinden itibaren huzur ve güven arayışın seni daha farklı davranmaya yöneltebilir. Merkür’ün karşıt burcuna geçmesiyle karşındakilere daha fazla kulak vermen gerekebilir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu
Sevgili Balık; gelirlerini arttırmak ve liderliğini kabul ettirmek için yapacağın girişimlerden istediğin verimi almakta zorlanabilirsin. Cesaretinin sınırlarını zorlamaktan kaçınmalı; düşünmeden harekete geçmemelisin. Akşam saatlerinden sonra hayalcilikten uzaklaşabilir; daha sağduyulu düşünebilirsin.