0530 708 54 54
0530 708 54 54
19 Ocak 2023 Perşembe 07:30:00 - Güncelleme:19 Ocak 2023 Perşembe 07:30:00

Türkiye'nin savunma sanayisi nereden nereye geldi?

Kaynak: aksam.com.tr

ABONE OL

Başkan Erdoğan, yerli ve milli imkanlarla üretilen savunma sanayii teknolojilerine ilişkin bir video paylaştı. Sosyal medya hesabından savunma sanayii ürünlerine ilişkin paylaşımda bulunan Başkan Erdoğan, "Türkiye'nin hedef alınan savunma sanayisi nedir, nereden nereye gelmiştir; kısaca bir hatırlayalım..." notunu düştü.

Türkiye'de üretilen ve milli teknoloji hamlesi kapsamında yerli imkanlarla geliştirilen savunma sanayii teknolojilerinin hedef alınması, pek çok tepkileri de beraberinde getirdi.

Başkan Erdoğan, yurt içinde ve yurt dışında haklarında övgüyle söz edilen yerli ve milli savunma sanayii ürünlerinin gelişiminin yer aldığı bir video paylaştı.

Türkiye'nin özellikle savunma sanayiinde attığı başarılı adımların bir özeti niteliğinde olan video, milyonlarca kullanıcı tarafından izlendi.

"KISACA BİR HATIRLAYALIM"

Başkan Erdoğan, Türkiye'nin savunma sanayii alanında büyük ilerleme kat eden yerli ve milli teknolojilerinin yer aldığı bir videolu paylaşım yaptı.

Başkan Erdoğan, paylaşımına "Türkiye'nin hedef alınan savunma sanayisi nedir, nereden nereye gelmiştir; kısaca bir hatırlayalım..." notunu düştü.

<blockquote class="twitter-tweet"><p lang="tr" dir="ltr">Türkiye'nin hedef alınan savunma sanayisi nedir, nereden nereye gelmiştir; kısaca bir hatırlayalım... pic.twitter.com/1DhhnDwR0H</p>&mdash; Recep Tayyip Erdoğan (@RTErdogan) January 18, 2023</blockquote> <script async src="https://platform.twitter.com/widgets.js" charset="utf-8"></script>
Etiketler : Türkiye savunma sanayii Başkan Erdoğan
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX