0530 708 54 54
0530 708 54 54
16 Temmuz 2022 Cumartesi 18:00:00 - Güncelleme:16 Temmuz 2022 Cumartesi 18:00:00

Gizli tweet atmak mümkün olacak

Twitter'ın test aşamasındaki yeni bir özelliği açığa çıktı. 'Gizli tweet' olarak karşımıza çıkan bu özellik, yapılan bir paylaşımın ana sayfada ve profil sayfasından gizlenmesini sağlıyor.

Twitter'ın test aşamasındaki yeni bir özelliği açığa çıktı. 'Gizli tweet' olarak karşımıza çıkan bu özellik, yapılan bir paylaşımın ana sayfada ve profil sayfasından gizlenmesini sağlıyor. Söz konusu tweetleri yalnızca tweetin bağlantısına sahip olan kişiler görüntüleyebilecek.

Gizli bir tweet attığınızda, o tweet akış sayfasında ve profilde görünmüyor. Kullanıcılar, söz konusu paylaşımlara yalnızca bağlantılar aracılığıyla ulaşabilecekler. Paylaşıma ulaşan kullanıcılar yanıt verirlerse, gizlenmiş tweet bu kez arama sonuçları sayfasında görünmeye başlayacak. Aslında bu paylaşıma ulaşmak mümkün olacak ancak dolambaçlı yollardan geçilmesi gerekecek.

Etiketler : twitter tweeet gizli tweet
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream >>>>>>> Stashed changes