0530 708 54 54
0530 708 54 54
08 Temmuz 2022 Cuma 19:05:00 - Güncelleme:08 Temmuz 2022 Cuma 19:05:00

Gizemli hatayı çözene: '8 bin dolar'

Google Chrome'da yer alan popüler bir uzantı, şirketin uzun süredir çözemediği bir hataya neden oluyor. Geliştiricisi tarafından yapılan açıklamaya göre, "gizemli" hata için iki adet 4 bin dolarlık ödül programı başlatıldı. Ayrıca sorun üzerinde çalışacak kişilere saatte 150 dolara kadar ödeme yapılacak.

Google Chrome web mağazasında yer alan ve 50 binden fazla kullanıcı tarafından tercih edilen CrankWheel Screen Sharing uzantısı, son dönemlerde garip bir hataya yol açıyor. Uzantıyı çalıştıran kullanıcılar, Chrome uygulamasının çökmesinden şikayetçi oldu. Bunun üzerine CrankWheel'in geliştiricisi kolları sıvamaya karar verdi.

CrankWheel Screen Sharing'in kurucusu ve CEO'su Jói Sigurdsson tarafından paylaşılan son blog yazısında, uzantıdaki hatayı çözebilecek yazılımcılar için bir ödül programı başlatıldığına işaret edildi. Toplamda 8 bin dolarlık ödül dağıtacağını söyleyen CEO Sigurdsson, ayrıca saatlik serbest çalışan da kiralayabileceğini aktardı.

Etiketler : google chrome hata ödül
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX
<<<<<<< Updated upstream ======= >>>>>>> Stashed changes