0530 708 54 54
0530 708 54 54
07 Nisan 2022 Perşembe 15:30:00 - Güncelleme:07 Nisan 2022 Perşembe 15:30:00

Camide namaz kılan babasının sırtına çıkan çocuğun görüntüsü gülümsetti

Kaynak: AA

ABONE OL

Antalya'nın Korkuteli ilçesinde, camide namaz kılan babasının sırtına çıkan ve uzun süre inmeyen küçük çocuğun cep telefonu kamerasıyla kaydedilen görüntüsü izleyenleri gülümsetiyor.

Kocakuruş Camisi'ne oğlu Ömer Tahir Koca ile gelen Recep Koca, cemaatle teravih namazını kılmaya başladı. Namaz kılındığı sırada babasının sırtına çıkan çocuk, uzun süre babasının sırtında kaldı.

Çocuğun, rükuya eğildiğinde ve secdeye vardığı anlarda dahi babasının sırtında düşmeden kalması dikkati çekti.

Cami görevlisi Mustafa Ağaroğlu, AA muhabirine, teravih namazını kimseyi rahatsız etmeyecek şekilde telefonuyla kaydettiğini söyledi.

Namaz sonrasında kamera kayıtlarını izlerken küçük çocuğun babasının sırtına çıkma anlarını fark ettiğini belirten Ağaroğlu, "Bu tür görüntüler herkesin hoşuna gidiyor. Görüntü, izleyen herkesi gülümsetti. Bu gibi eğlenceli görüntülerle, aileleri çocuklarıyla gelip namaz kılmaları yönünde teşvik ediyoruz." dedi.

Etiketler : Kocakuruş Camisi Namaz kılındığı sırada Recep Koca teravih namazı
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX