0530 708 54 54
0530 708 54 54
21 Eylül 2022 Çarşamba 22:31:00 - Güncelleme:21 Eylül 2022 Çarşamba 22:33:00

Togg, Galataport İstanbul'da sergileniyor

Kaynak: TRT Haber

ABONE OL

İlk kez iki ay önce, Zorlu Center'da görücüye çıkmıştı. Türkiye'nin otomobili Togg'un İstanbul'da ikinci durağı Galataport oldu. Yerli otomobilin üst düzey teknolojik özelliklerinin tanıtıldığı konsept araç, ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Tasarımıyla göz kamaştıran, teknolojik donanımıyla konuşulan, Türkiye'nin yerli otomobili Togg, Zorlu Center'dan sonra İstanbul'daki ikinci durağı Galataport'ta..

Togg'un tüm teknolojik özelliklerini ön plana çıkartan o konsept araç, meydandaki cam platformun içinde sergileniyor. TRT Haber, hem ziyaretçilerin ilgisini hem de yerli otomobili görüntüledi.

TASARIMIYLA ÖVGÜ TOPLADI

Sergilenen yerli otomobil, görenleri kendine hayran bırakıyor.

Yerli otomobili yakından görme fırsatını bulan ziyaretçiler duygularını, "Bu mükemmel, teknolojinin son haddi herhalde çok beğendim", "Milli duygularım görünce kabardı. İnceledim içini dışını. Çok gurur duydum. Bu memleketimiz için bir övünç kaynağıdır, çok gururluyum" sözleriyle ifade etti.

Ziyaretçiler, Togg'un tasarımının çok güzel ve Türkiye'ye yakışır bir otomobil olduğunu vurguladı.

DOĞU VE BATININ BİRLİKTELİĞİNE ÖZEL SİMGE

Togg'un logosu aracın direksiyonunda da bulunuyor ve bu logo doğu ve batının birlikteliğini simgeliyor.

Konsept araç, 15 Ekim'e kadar Galataport'ta ziyaretçilerini bekliyor.

Etiketler : Togg Yerli otomobil Tasarım
6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu uyarınca hazırlanan aydınlatma metnimizi okumak için buraya, mevzuata uygun çerez politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya, gizlilik politikamızla ilgili detaylı bilgi almak için buraya tıklayabilirsiniz.
closeX