• Bist 100
  94.157
 • Dolar
  5,7652
 • Euro
  6,5204
 • Altın
  257,3659
İstanbul
23 / 32
0530 708 54 54
0530 708 54 54
18 Mayıs 2019 10:57 | Cumartesi

Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim? Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs puan tablosu!

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs puan tablosu araştırılıyor. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Fox TV'nin en çok izlenen yarışma programında bugün yaşananlar izleyiciler tarafından araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen eğlenceli yarışma programında bugün yine bir kayınvalide ve gelini yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında alışverişi ve yemeği gelinler yapıyor kaynanalar ise gelinlere yardım edemiyorlar ve yemeklere puanlar veriyorlar. Zuhal Topal’la Sofrada da toplam alışveriş süresi 30 dakika gelinlerin bütçesi ise 250 TL; yemeklerin ise 2.5 saatte pişirilip bitirilmesi gerekiyor. Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen programa izleyiciler yoğun ilgi gösteriyor. Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler...

Zuhal Topal’la Sofrada 17 Mayıs puan tablosu araştırılıyor. Zuhal Topal'la Sofrada haftanın birincisi kim? sorusunun yanıtı merak ediliyor. Fox TV'nin en çok izlenen yarışma programında bugün yaşananlar izleyiciler tarafından araştırılıyor. Hafta içi her gün ekranlara gelen eğlenceli yarışma programında bugün yine bir kayınvalide ve gelini yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada yarışmasında alışverişi ve yemeği gelinler yapıyor kaynanalar ise gelinlere yardım edemiyorlar ve yemeklere puanlar veriyorlar.  Zuhal Topal’la Sofrada  da toplam alışveriş süresi 30 dakika gelinlerin bütçesi ise 250 TL; yemeklerin ise 2.5 saatte pişirilip bitirilmesi gerekiyor.  Zuhal Topal’ın eğlenceli sunumu ile ekranlara gelen programa izleyiciler yoğun ilgi gösteriyor. Zuhal Topal’la Sofrada haftanın birincisine haberimizin içerisinden ulaşabilirsiniz. İşte tüm merak edilenler... 

ZUHAL TOPAL'LA SOFRADA HAFTANIN BİRİNCİSİ KİM?

Zuhal Topal'la Sorfrada 17 Mayıs Cuma günü haftanın finalinde 24 puan alarak birinci olan yarışmacı Çiğdem Hanım oldu.

ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA PUAN DURUMU
16 Mayıs puan durumu:

Nezahat Hanım: 5 puan
Bediha Hanım: 3 puan
Şadiye Hanım: 3 puan
Sultan Hanım: 3 puan
Zuhal Topal: 8 puan

15 Mayıs puan durumu
Nezahat Hanım: 5 puan
Bediha Hanım: 3 puan
Şadiye Hanım: 3 puan
Sultan Hanım: 3 puan
Zuhal Topal: 8 puan 

14 Mayıs puan durumu:
Mine Hanım: 3 puan
Nezahat Hanım: 3 puan
Bediha Hanım: 3 puan
Sultan Hanım: 3 puan
Zuhal Topal:5 puan

13 Mayıs puan durumu:
Bediha Hanım: 3 puan
Şadiye Hanım: 3 puan
Mine Hanım: 3 puan
Nezahat Hanım: 4 puan
Zuhal Topal: 6 puan

HAFTANIN YARIŞMACILARI


SONGÜL CELEP VE KAYINVALİDESİ SULTAN HANIM

Songül 35 yaşında 14 yıllık evli ve Tuncelili. Yarışmaya kendi isteği ile katılıyor. Eğer yarışmayı kazanırsa araba almak istiyor. Kayınvalide Sultan hanım ise Çorumlu ve 44 yıllık evli.

KAYIN VALİDESİ ŞADİYE ÜÇEL
29 yaşında 4 yıllık evli olan gelin tam bir motor aşığı. Gelinimiz ödülü kazanırsa ev almak istiyor. Kayın valide Şadiye hanım ise  56 yaşında Mersinli. Gelin kaynana aramızdan su sızmıyor diyor.

CENNET UMMALİYEGAN VE KAYINVALİDESİ MİNE YAZGAN
Kazakistanlı gelin 10 yıllık evli. yemek yapmayı çok seviyor ve kendi yöresinin yemeklerini çok iyi biliyor. Kayınvalide Mine hanım ise doğma büyüme İstanbullu.

AYŞE KÜÇÜK VE KAYINVALİDESİ BEDİHA HANIM
Adanalı gelin 12 yıllık evli 2 çocuk annesi ve sosyal bilgiler annesi. Ödülü kazanırsa kendine vakit ayırıp gezmek istiyor. Kayınvalide Bediha hanım ise 39 yıllık evli ve Osmaniye'de yaşıyor.

ÇİĞDEM ÖZTÜRK VE KAYINVALİDESİ NEZAHAT HANIM
12 yıllık evli olan gelin,ev hanım..Kayınvalidesi Nezahat hanım ise tam bir Karadenizli. 

 • MAGAZİN
 • SPOR
 • YAŞAM
 • SANAT